Kingrider

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Kofo

Kingrider

Príspevok od používateľa Kofo » 31 Aug 2010, 15:27

Potešilo ma, že kolotočár Marko už BAN dostal.

Čo ma ale ešte stále serie, je to, že moja téma šla do riti, Robiova šla do riti, ten, kto tu už dávno nemal byť, tu ešte stále robí bordel a nikto s tým nič nerobí! Serie ma prístup hlavného, že s banom čaká tak dlho, ako to bolo spomínané aj v téme s návrhmi, je tu VEĽMI nízka disciplína, chce to tu sprísniť, odporúčam sa zamyslieť, vrámci zamýšľania žiadam BAN pre kingridera, ktorý chce určite kopec ďalších členov. Zbytočne víri vodu, fóru prospieva akurát zvyšovaním ratov v googli a zvyšovaním počtu príspevkov (často OT). Nevravím, že som dokonalý expert, ale chovám sa ako on? Áno, zawin, napísal by som ti to aj do SS, ale NAČO? Už dávno o tom vieš, takže by to bola zbytočná formalita a aj strata času. A nech to je aspoň verejné, nie som krysa, ktorá by to chcela tajiť. Kľudne ma zmaž, ako poslednú vetu snáď len to, buď pôjde on, alebo ja, v prípade, že tu zotrvá, žiadam odobratie práv moderátora a KOMPLETNÉ odstránenie môjho účtu z fóra, vrátane VŠETKÝCH príspevkov. Tým som skončil.

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Thales » 02 Sep 2010, 04:03

Pokud tě podpoří dost lidí...

Já už nějaké popoháňky v tomto směru na něj dostal. Přečetl jsem si asi dva thready které se nelíbily a jeho příspěvky se mi sice také nelíbily ale ještě to na ban dle mého soukromého názoru nebylo (na dozor ale ano). Pokud se ale nasbírá dostatečné množství důkazního materiálu a podpoří to dostatek lidí tak by to možná přiostřit chtělo. Určitě by bylo dobré kdyby tu byla možnost nasadit na některé problematické lidi cenzuru v podobě schvalování příspěvků někým ze skupiny moderátorů. To by byla taková poslední nouzová brzda před permanentkou.

Takže pokud někdo něco proti němu já prosil bych linky na závadné příspěvky.
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

kingrider
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 619
Dátum registrácie: 23 Nov 2008, 00:00
Bydlisko: NMnV

Príspevok od používateľa kingrider » 17 Sep 2010, 19:01

V súčastnosti so mnou nikto nemá problém a Kofo sa hádam ukludnil.

Toto je neaktuálna a zbytočná téma.

Inak mohol by som vedieť Thales, kto sa na mna sťažoval? Či to boli len užívatelia, ktorí s tým nemali nič spoločné ako napríklad killerX3 a hrubo mi nadával, ked som ho slušne odpísal alebo kto?

Dik Zawinovi za druhú šancu 8)
0
-Lidská demence nemá hranice...

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 17 Sep 2010, 19:04

Znova víri¹ vodu...

kingrider
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 619
Dátum registrácie: 23 Nov 2008, 00:00
Bydlisko: NMnV

Príspevok od používateľa kingrider » 17 Sep 2010, 19:05

Nie o to mi fakt nejde.. už na to kašlem, prebehne dalšia hádka a zas budem zlý len ja.

Edit: Ja len, že komu sa mám vyhýbať aby zase čosi nevzniklo
0
-Lidská demence nemá hranice...

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Thales » 17 Sep 2010, 20:16

Byli to lidi kterých se to přímo netýkalo ale nelíbilo se jim co četli. Jmenovat nebudu.
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

Napísať odpoveď