prihlasovanie do fóra

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

prihlasovanie do fóra

Príspevok od používateľa 5ko » 30 Nov 2010, 00:25

Neviem či to robí íba mne ,alebo aj iným,ale keď kliknem na záložku Svet elektro tak sa mi niekedy ukáže stránka s tabulkou-PRIHLASIŤ ,hoci som sa pred odpojením neodhlásil a niekedy aj ked som sa odhlásil ,ma normálne pripojí bez zadania hesla.Skrátka je v tom nejaký zmätok,nerozumiem tomu.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
remusator
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2245
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Vek: 34

Príspevok od používateľa remusator » 30 Nov 2010, 01:11

Nestane sa ti medzi tým, že zmažeš cookies, alebo tak ?
Respektíve, oni sami o sebe môžu mať nastavenú platnosť na istý čas a potom sa mažú samé..
Nestáva sa to, keď prídeš na fórum po dlhšom čase ?
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6205
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 30 Nov 2010, 07:01

mne sa toto zvykne stavat bud koncom, alebo zaciatkom mesiaca. a to na viacerych strankach.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 30 Nov 2010, 08:46

me to taky dela,ale fakt tak jednou do mesice. Nemas nejaky program co ti cisti pocitac? Treba cclear,ten maze i cookies
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
remusator
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2245
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Vek: 34

Príspevok od používateľa remusator » 30 Nov 2010, 13:33

Jo, alebo aj AVGčko a Norton mažú vela cookies, lebo ich označujú ako tracking..
0

Používateľov profilový obrázok
elmara
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1360
Dátum registrácie: 10 Máj 2008, 00:00

Re: prihlasovanie do fóra

Príspevok od používateľa elmara » 30 Nov 2010, 22:33

5ko napísal:Neviem či to robí íba mne ,alebo aj iným,ale keď kliknem na záložku Svet elektro tak sa mi niekedy ukáže stránka s tabulkou-PRIHLASIŤ ,hoci som sa pred odpojením neodhlásil a niekedy aj ked som sa odhlásil ,ma normálne pripojí bez zadania hesla.Skrátka je v tom nejaký zmätok,nerozumiem tomu.
To 5ko:
Toto je asi problém většiny uživatelů...(nejen tohoto fora)...!
I mě se stává například po měsíci nečinnosti na netu,že se musím znovu přihlašovat i na můj mail... :roll: :roll:
Toť vsjo........ :lol: :lol:
0

mir.ku
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 206
Dátum registrácie: 16 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Nová Paka

Príspevok od používateľa mir.ku » 30 Nov 2010, 23:16

... nastav si spodní položku (historie webů) na maximální možnou hodnotu 999 dní a máš dva a tři čtvrti roku klid ... 8)
Prílohy
IE.jpg
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 30 Nov 2010, 23:46

Robí mi to už asi mesiac a som na fore denne.Zmizla mi z hornej lišty karta historia a neviem ju tam dostať nazad.len ked podržím dlhšie kurzor na šípke /Mám GOOGLE CHROME/.Nechápem prečo to stále musia prehadzovať a upravovať a je to čoraz zložitejšie,a zblbnutejšie ovládanie prehliadača.Cookies nemažem,a pamätanie hesiel mám povolené okrem VUB.
Minulý týžden mi pri prihlásení na net vyskočila stránka z Gmailu,že čo by som robil keby mi prestal fungovať net a gmail si nepamatal heslá.Tak som to ignoroval,prihlásil som sa znova a zrazu bolo mailové heslo v prdeli a musel som ho zadať znova aby som sa prihlásil.Dovtedy si pamatalo a ja som ho nezrušil,tak čo to bolo?
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
jano1154
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 274
Dátum registrácie: 15 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Piešťany
Vek: 69

?

Príspevok od používateľa jano1154 » 01 Dec 2010, 00:27

Aj mne to spravilo ale náš správca siete zistil že to robia aktualizácie Bill Gates a.
0
Dym ukaze kde bola chyba !

mir.ku
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 206
Dátum registrácie: 16 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Nová Paka

Príspevok od používateľa mir.ku » 01 Dec 2010, 00:29

... pro historii Ctrl&H nefunguje? ...
Prílohy
moje verze
moje verze
nemᚠnáhodou zaškrtnuto tuto volbu?
nemᚠnáhodou zaškrtnuto tuto volbu?
0

Používateľov profilový obrázok
Washu
Power user
Power user
Príspevky: 4521
Dátum registrácie: 15 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Multiverse
Vek: -1998
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Washu » 01 Dec 2010, 00:30

Potvrdzujem rovnake spravanie aj na firefoxe, ziadnu aktualizaciu som v poslednej dobe neinstaloval a dnes to spravilo uz asi 3ti krat.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6205
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 01 Dec 2010, 06:34

u mna si firefox pamata hesla, a tu som stale prihlaseny. jedine raz za mesiac, dva na mna zabudne.
Inak nemam win, zapamatane hesla sa mi za tych x rokov nikdy z prehliadaca nestratili.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Dec 2010, 17:06

Vidím že aj iným to blbne rovnako ako mne.Nevyznám sa v princípe serverových sieti a ich funkcie , ale tak sa mi zdá,že to bude tým,že ked im zblbne server a niečo sa stratí,tak sa vyhovoria na aktualizácie alebo niečo iné a vedia ,že každý si to heslo aj tak zase napíše ked to potrebuje. :wink:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2643
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 05 Dec 2010, 17:19

Zdravim,
blizsie som skumal po tomto probleme a zistil som ze cookies na svetelektro su nastavene tak aby boli platne mesiac po poslednej navsteve. Cize ak by ste tu mesiac neboli musite sa znova prihlasit.
Svetelektro vas prihlasi na zaklade cookies ktore sa ulozia v prehliadaci.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Dec 2010, 20:08

Možno máš pravdu,ale od februára čo som tu tak som nebol na fore prihlasený asi 10x ked som bol mimo na víkend.Bude to asi niečim iným,možno nejaký červíček v mojom, PC,asi nasypem do ventilátora DDT :lol:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď