Vkladanie foto do SS

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Vkladanie foto do SS

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Jan 2011, 00:25

Neviem ako mám vložiť foto do SS ,lebo ked kliknem na obdlžnik pridať obrázok,tak to len do správy dá /image /v zátvorkách a dalej sa nič nedá robiť.Skúšam lavé aj pravé tlačítko ale výsledok žiadny, poradí mi niekto?
Alebo sa cez SS nedajú posielať obrázky?To by bola škoda hlavne kvôli bazáru alebo doplneniu niektorých prejednávaných otázok.Posielať IMG cez mail,je dosť nepraktické,lebo musím pýtať mailovú adresu ,ak nie je uvedená.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 09 Jan 2011, 00:27

To máš asi namysli súbory všeobecne....

No áno...treba to uložiť na nejaký iný web a hodiť len odkaz...
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 09 Jan 2011, 00:39

Poradím:

http://min.us/

Staèí do tohoto okna iba "pretiahnu»" danú foto s prieèinka v PC a poèka» kým ju nenahrá, potom iba posla» odkaz na òu ;)

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12407
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 09 Jan 2011, 00:42

alebo mať vlastny free server maly a preťahovanie suborov mi v opere nejde do min
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Jan 2011, 00:42

Vari ešte nespíte? :lol:
No iné som neskúšal, len obrázok,ale ako vravím nejde to.Tak načo to tam je? :wink:
Roman celkom som nepochopil,myslíš trebárs s plochy pretiahnuť ikonu do okna so správou?alebo s miesta uloženia?Ale to by sa museli na obrazovke otvoriť zmenšené vedla seba nie?
Či do toho čo si linkol?Prečo to radšej nejde jednoducho ,ako v normálnej teme priložiť súbor.
0
Naposledy upravil/-a 5ko v 09 Jan 2011, 00:46, upravené celkom 1 krát.
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Napster050 » 09 Jan 2011, 00:45

alebo si sprav album na "picasse" a pošli len link
ked si stihnes prog. do PC, tak si možeš album jednoducho updatovať
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 09 Jan 2011, 00:48

Spa» ? A¾ okolo tretej ráno :D

Megy, nie do správy do toho linku èo som dal hore... To je jedno proste má¹ na ploche foto, chytí¹ a pretiahne¹ na stránku a ono ju nahrá, mô¾e¹ aj viacej foto a potom keï nahrá foto, ti vyhodí link na fotku ten skopíruje¹ do správy...

Áno musí zmen¹i» okno s netom, ale jednoduch¹ie si to u¾ neviem predstavi», teda ak to nedorobia do SS nejako...

¥ubo mne to na chrome ide.

Príklad.

http://min.us/mbbLkzjSQSvLYM

A dole je ¾e gallery link, ten skopíruje¹ keï nahrá¹ viacej foto a vedµa je image link, ten skopíruje¹ iba keï jednu foto...

http://i.min.us/ibpgAy.JPG

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12407
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 09 Jan 2011, 00:52

romane pekna fotka, ja by som to fotil s inimi farbami čo sa nastavuje žiarivka oblačno atd.

jaj už mam na ic cz a tam to je dobre, hlavne ide o to že niekedy dam fotku napriklad na image shuck a ked sa ku nej chcem potom dostať ta neviem link ta bud ju hladam tu po fore abo ju už nenajdem vobec a ked si ju dam na server vlastny tak furt si to viem najsť :)
stranku mam dole v tych tlačitkach :)
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Jan 2011, 01:02

Zatial dík za rady,pokúsim sa s toho dáko vysomáriť,ale najradšej by som bol ,keby to spravili tak ako vo fore a bol by pokoj.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12407
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 09 Jan 2011, 01:09

Neviem ako to tu je s kapacitou ale keby si ešte každy daval obrazky a všetko možne aj do SS tym skor by sa zaplnila kapacit a potom by nastalo čo, uplny reset? alebo záhuba?

ja s tym moc nesuhlasim
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Jan 2011, 01:26

Chápem ťa ,aj sna to som myslel,ale keby to bolo nejako obmedzené velkosťou fotky na pár kilo,tak by to nemuselo byť také strašné.
Nedalo by sa to nejako mazať?ved by to len prešlo od jedneho k druhému a po pozretí by sa to automaticky so servera vymazalo,to by mohlo stačiť.Doma by si to mohol každý prehodiť kam chce do PC,ak by potrteboval.
Možno trepem ,ale skusiť by sa to možno dalo.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok