Arogancia moci na SVETELEKTO.com 2

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

RETFIE
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 31 Mar 2009, 00:00

Arogancia moci na SVETELEKTO.com 2

Príspevok od používateľa RETFIE » 31 Mar 2011, 15:31

Kedze sa dnes moje temy mazu jedna po druhej, som nuteny zalozit tretiu temu, aby som mohol odpovedat na posledny prispevok oponenta moderatora, ktory mi odpoved v povodnej teme neumoznil, a to vymazanim temy.

Len sa sám strapnuješ...

"hranicu trapnosti" ma kazdy niekde inde, ja som tu moju zatial neprekrocil

nebudem ti tu vyhľadávať témy. To by si mal ty...

a aj som si vyhladaval, a to mi mozes verit, ze cervene tlacitko "hladat"
mi naslo pri zadani slova chemtrails jednu temu, HAARP...


A to že tu robíš bordel a ja ti to hodím do koša, na to ani nemusí byť pravidlo...bordel tu proste robiť nikto nebude...je to nepísané pravidlo...

taketo veci sa pisu ked dochadzaju argumenty, potom ta poprosim, zariad, aby sa v pravidlach zadefinovalo, co znamena slovo "bordel"

(niečo ako Džentlmenská dohoda, ale to ti asi nič nehovorí)

a tebo hovori nieco slovo Právo ?


Mal by si si prečítať pravidlá fóra, hlavne to 14. a 20.

Dobre, precitam si
0

Používateľov profilový obrázok
pista486
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 24 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BB
Vek: 40

Príspevok od používateľa pista486 » 31 Mar 2011, 16:12

uf... ale toto už ozaj preháňaš!!!
tvoje témy sú na pokec a nie na stránku pre elektrotechnikov....
0

Používateľov profilový obrázok
stanke
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 13 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Bernolákovo
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa stanke » 31 Mar 2011, 17:14

presne to si myslím, tým že si sa tu registroval si súhlasil s pravidlami. Fórum rešpektuje občiansky zákonník, ale ten vymedzuje právo vymedziť si pri registrácií pravidlá s ktorými ak nesúhlasíš, nemôžeš sa registrovať. Je tam na to checkbox: "Súhlasím s pravidlami, pokračovať"

:)
0
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
enaxy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 31 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Zilina
Vek: 44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa enaxy » 31 Mar 2011, 17:31

RETFIE: kasli na to.

Si clovek ktory na svetelektro.com dokaze poradit a pomoct ludom ktory hladaju riesenia, inspiracie pripadne konkretnu pomoc. A taktiez si clovek ktoremu ludia z fora pomozu.

Ale toto tu nieje to co by si mal pre toto formu robit. Mne sa tiez nepaci zakladanie tem ako ked rastu huby po dazdi. Ved je z toho len bordel.

Dam si vyhladat konkretnu vec a vypluje mi 30 tem o tej veci. Ved to je strasne sa v tom prehrnat a vsade stale to iste.

Toto nieje blog ale forum a ak existuje tema tak v nej prispievam a nevytvaram stale nove ktore su o tom istom.

Dufam, ze sa nenahnevas lebo sa nemas naco. Je to nase spolocne forum a tak sa musime k nemu chovat. Udrziavat poriadok. Sloboda neexistuje. Ani doma si nemozes kedykolvek prdnut. Vzdy su tu okolnosti ktore to riadia.

Dakujem.
Prajem vela zdaru.
0

RETFIE
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 31 Mar 2009, 00:00

Príspevok od používateľa RETFIE » 31 Mar 2011, 18:57

pista486 napísal:uf... ale toto už ozaj preháňaš!!!
tvoje témy sú na pokec a nie na stránku pre elektrotechnikov....
Prehanam? V com konkretne?

Moja tema bola neopravnene vymazana, a dovody ktere mi boli ponuknute su nezmysel, pretoze keby tie dovody platili na vsetky vlakna ktore som vymenoval (vo vlakne ktore mi zmazal moderator) a kopec dalsich, muselo by sa tu mazat vsetko takmer vsetko.

Nehovoriac o tom ze vela mojich otazok ostalo nezodpovedanych.
0

Používateľov profilový obrázok
Lubor
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 15 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Nová Dubnica

Príspevok od používateľa Lubor » 31 Mar 2011, 22:44

Je to ozaj divné. V rubrike ,,Voľná téma" sú ozaj všeliaké blbosti, ktoré nemajú s elektronikou nič spoločné. A existujú....Dokonca témy x-krát preberané aj v iných ,,chlievoch". Na druhej strane, prevádzkovateľ tohto webu si môže mazať čo chce, je to totiž jeho ,,dielo". My sme tu iba ,,návštevníci". A ak web je tzv. ,,Kinderweb", čo nepíšem ako urážku, musíš rátať aj s divnou reakciou ,,Kindermananžmentu". Tému, ktorú si nastolil, spadá medzi témy, ktoré nútia premýšľať. Sú neprehliadnuteľné fakty, ktoré zdravý rozum nemôže prehliadnúť, ale tieto fakty sa začnú v tom mozgu biť so zaužívaným názorom, v ktorom bol mozog vychovaný, ktorý ešte berie všeto, čo je v médiach, ako zákon pravdy. :roll: A to občas bolí, nastáva u jedinca chaos.
,,RETFIE": odporúčam Ti - zatiaľ to nechaj tak, už je obdobie, kedy v nemeckých, španielských, anglických TV médiach, ktoré sú najsledovanejšie, sa venujú tomuto hnojeniu nás nevinných ľudí...Napr., že sú už o tom aj veľké hádky v parlamente EÚ, vieme iba zo zahraničia. Naše TV stále držia hubu a radšej nám ponúkajú turecký ,,Šeherezádny" hnoj. TU zatiaľ platí:
- Zem je plochá
- Zem je stredom vesmíru
- Sĺnko sa točí okolo Zeme.......
0
Naposledy upravil/-a Lubor v 31 Mar 2011, 22:56, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Príspevok od používateľa Ond3x » 31 Mar 2011, 22:54

Asi založím téma DEMENCE na svetelektro.com

Je to chat lidí (a ostatních entit) převážně zajímajicích se o elektro na jakékoliv často proměnné téma.
0

Používateľov profilový obrázok
Lubor
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 15 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Nová Dubnica

Príspevok od používateľa Lubor » 31 Mar 2011, 22:59

Ond3x napísal:Asi založím téma DEMENCE na svetelektro.com
No, ale to tam padne 70% príspevkou tohto webu... Zdar! :twisted:
0

dennis
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29 Okt 2011, 19:52
Bydlisko: v domě

Re: Arogancia moci na SVETELEKTO.com 2

Príspevok od používateľa dennis » 03 Nov 2011, 10:06

když si to tak pročítám , přihlašuju se jen velmi vyjímečně, abych napsal, tak pozoruju, jak s postupem doby tohle forum upadá do bahna. Arogance moci adminů a jejich kámošů je všudypřítomná.
0
Nečtu soukromé zprávy. Kontaktujte mne pouze na můj majl. Na anonymní majly zásadně neodpovídám.

clarion

Re: Arogancia moci na SVETELEKTO.com 2

Príspevok od používateľa clarion » 03 Nov 2011, 10:12

dennis napísal:když si to tak pročítám , přihlašuju se jen velmi vyjímečně, abych napsal, tak pozoruju, jak s postupem doby tohle forum upadá do bahna. Arogance moci adminů a jejich kámošů je všudypřítomná.
Ty si už úplne krepý? Koľký nick už máš zaregistrovaný? Pred časom som sem prestal prispievať aj kôli hovadám, ako si ty. Si láskavo usporiadaj svoj život, myšlienky a potreby, takto to vyznieva dosť zmetene. A za vyťahovanie týchto starín a za tvoje doterajšie 4 príspevky ti dávam K- zaslúžiš si ju...

dennis
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29 Okt 2011, 19:52
Bydlisko: v domě

Re: Arogancia moci na SVETELEKTO.com 2

Príspevok od používateľa dennis » 03 Nov 2011, 10:16

nechápu
0
Nečtu soukromé zprávy. Kontaktujte mne pouze na můj majl. Na anonymní majly zásadně neodpovídám.

Používateľov profilový obrázok
kukinko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1536
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 00:00
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Arogancia moci na SVETELEKTO.com 2

Príspevok od používateľa kukinko » 03 Nov 2011, 10:33

zas sa tu riesia somariny ...
ked nie XXX tak YYY ... ako telenovela kde v 321 castiach riesia, kto, kde a skym sa vyspal a koho su deti ...
ste chlapi, nie? dajte si po papuli a potom skocte na pivo ;) :finga:
0
"programujem = hram sa" s Arduino / ESP, LOGO!, Simatic + TIA
+ nejaka ta elektrobizuteria okolo

:agree:

Napísať odpoveď