Nahlasovanie chýb

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Andrej152
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 29 Júl 2013, 12:49
Bydlisko: prešov
Vek: 22

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Andrej152 » 24 Mar 2021, 16:52

image.png
napodobne
0

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Marek1975 » 25 Mar 2021, 00:03

Správa adminom / moderátorom. Ak máte možnosť, tak si vložte tieto e-mailové účty a mená k nim priradené ako spamové účty a zablokujte ich. Jedná sa o "LIVE" účty - nie o bootov, tieto účty sa dokážu registrovať, vyplniť CAPTCHA a spamujú fóra a inzercie. Nie je začo :)

1. SCHULZE Grete [schulzegrete02@gmail.com]
2. Zofia [romero1949@tlen.pl]
3. Fabian Albert [fabianalbert60@gmail.com]
4. Agnieszka [agnieszkadurska802@gmail.com]
5. Elina [emiliamackowska82@gmail.com]
6. Pamela Rosa Flores [pamelarosaflores11@gmail.com]
7. Magdalena Magda [mary.judy555@gmail.com]
8. Ziraat / Kosik Lukas [ziraatloans@gmail.com]
9. Lapek Hejak [lapek.hejak@interia.pl] [senatorrpwalter@gmail.com]
10. Pascal [pascalbateau197@gmail.com]
11. Gie [giefinser2ccc@gmail.com]
12. Lary Fox [larryfox2017@hotmail.com]
13. Richard [richardbemon000@gmail.com]
14. John Boyle [grandservices1333@gmail.com]
15. Antonio Silas [silasantonio908@gmail.com]
16. John Boyle [grandservices1333@gmail.com]
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Drakoush » 29 Mar 2021, 21:38

Test pridávania fotiek z mobilu.
Prílohy
7CF41D8B-29DD-481B-947A-A76744B32441.jpeg
D7D4763A-7254-4A83-B312-CA54F015611A.jpeg
D2520E15-D99B-47A4-B39C-B53DF05527F0.jpeg
27280F50-7C0B-4303-BBE6-03D5AEC9B2D8.jpeg
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 381
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa rakato11 » 14 Apr 2021, 06:33

Mám jen takový malý dotaz, připomínku kterou jsem zde již několikrát uvedl. Jedná se o to že když mi přijde na mail upozornění na sledované téma a já kliknu na odkaz tak mě to vždy hodí na začátek stránky nahoru a ne na poslední příspěvek co jsem ještě nečetl. Naposled jsem na to upozorňoval 26 Feb 2021, 11:21 ale doposud se nic nezměnilo a stále musím pracně rolovat na nový nepřečtený příspěvek. Jiným to třebas nevadí ale mě už to vážně unavuje, na jiných fórech jsem se s tímto absolutně nesetkal, tam to funguje perfektně (i na zde původním webu to bylo v pořádku), takže si myslím že to jde udělat i zde na tomto novém webu.
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

Používateľov profilový obrázok
ferrari10
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 24 Sep 2008, 00:00
Bydlisko: Stropkov, Prešov, Košice
Vek: 32

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa ferrari10 » 19 Apr 2021, 21:29

Pri upozornení - žiarovka pri pošte, nie je funkčná možnosť označiť ako prečítané a taktiež, sa ani tie upozornenia nedajú odklikať. Sú len farebným podtónom oddelené.
0
Nikto učený z neba nespadol, ale hlúpych akoby zhadzovali.

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Marek1975 » 19 Apr 2021, 21:56

Prístup z mobilu, v jednej hodine som 5x klikol na web a 5x som bol odhlaseny.
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
venio
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04 Okt 2013, 16:59
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa venio » 18 Jún 2021, 00:08

Nahlásenie zmätočného/nejasného vyplňovania profilu z dvoch rôznych miest.

Keď si tu:
image.png
image.png
vyplním youtube kanál, tak sa to neprejaví v mojom profile.

V profile sa prejaví youtube kanál vyplnený tu:
image.png
image.png
ten ale nefunguje korektne, pretože pridáva prefix "user" ,
Youtube ale používa pre adresy kanálov prefix "channel"


Je možné, že niečo používam nesprávne, ak je to tak,
poprosím o usmernenie aby som nezostal tápať v tmách...
0

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 04 Júl 2021, 21:59

image.png
Stránka sa nenačítava celá musím niekolkokrát refreshnut a trva to aj 10 sekund.
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Mek » 07 Júl 2021, 22:31

Tak sa mi zda, ze okno s dalsimi smajlikmi (zobrazene cez link Zobrazit viac emotikonov pri pisani prispevku) nefunguje spravne. Klikam klikam na tie smajliky, a do policka s prispevkom sa nic neprida.
Win 10, browser Firefox.
Okrem toho toto okno ma nespravnu velkost, alebo obsah je moc siroky (je tam horizontalny scrollbar, ktory je user-unfriendly) a este aj su smajliky na dvoch "stranach" a pritom by sa tam vsetky vosli s prehladom naraz.
image.png
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 381
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa rakato11 » 08 Júl 2021, 07:39

S těmi smajlíkami jsem si to všimnul i já a již dosti dávno ale už se mi tu nechce na nic poukazovat neboť mi to připadá zbytečné.
Tak jako jsem již dávno několikrát upozorňoval na to že po kliknutí na odkaz v e-mailu kde mi přijde upozornění mě to hodí většinou na samý vrch a já musím vždy rolovat na příspěvky které jsem ještě nečetl, na jiných fórech se toto absolutně neděje tak kde je potom problém.
1
Obrázok 1
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa 5ko » 12 Júl 2021, 22:05

Kedy už konečne zmiznú tie upozornenia ,na súkromnú správu po jej prečítaní?!
Musím aj trikrát prepnúť medzi správami alebo témami vo fóre, a až najmenej na piaty krát sa to stratí, takže neviem za ten čas, či mi už niekto stihol odpísať nazad, alebo je to stále tá istá správa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-Na mobile vyskakuje neustále prihlasovanie znova, občas aj na PC,
-pri kliknutí na nejakú aktívnu tému to skočí niekde do stredu,takže sa musím vracať na samý posledný príspevok,lebo v mobile je to také neprehladné, že sa nedá kliknúť na posledný príspevok, iba na prvý v téme a potom preklikať až na posledný... aký to má zmysel? :mrgreen:
Prečo to nemôže automaticky zobraziť vždy posledný príspevok??? :rolleyes: :mrgreen:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa pajky » 12 Júl 2021, 23:56

No vsak o com som vravel. Web je dost nefunkcny. Este pridam par pismen, nech ma sprava viac.....
Ako som vravel, taha to forum, ktore ajtak moc nefunguje a pristupom su odbornici kde su.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa 5ko » 13 Júl 2021, 00:45

Asi sú všetci niekde po dovolenke v karanténe aj s na/po/kazeným WEB-om. :wink:
Uvažujem, či sa ešte oplatí byť tu trvale prihlásený ako na jedinom fóre ktoré ma baví , keď ma aj tak neustále odhlasuje,akoby nechceného. :D Neviem čo si mám o tom myslieť. :wink:
Malo by tu byť zrejme tlačítko - ODREGISTROVAŤ- , čím by sa dalo jednoducho zrušiť členstvo na fóre , potom by sa ukázalo,kolko je tu skutočných užívateľov,ktorí majú záujem prispievať a pomáhať ,ale je to skutočne asi posledná možnosť,ako to tu prečistiť, aby to fungovalo ako by malo.
Po desiatich rokoch sledujem, že za deň je tu iba pár príspevkov.ale hlavne čoraz menej odpovedí na ne, nakolko sa vytratili tí, čo by na ne vedeli fundovane odpovedať... pravda česť výnimkám,ktorí to ešte nevzdali.
Bola by velká škoda, keby pre neriešenie takýchto triviálnych problémov zaniklo takéto užitočné forum, ktoré si získalo dosť velkú sledovanosť v laickej aj odbornej verejnosti ,aj napriek konkurenčným snahám o jeho dehonestovanie.
3
Obrázok 3
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
mima98
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 19 Jún 2021, 08:29

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa mima98 » 17 Júl 2021, 10:38

Ahoj,

chcela som si zrušiť účet, ale tlačica "Odstrániť účet" v nastaveniach mi nefunguje. Keď na ňu kliknem, nič sa nestane, asi to bude chyba.
Prílohy
Bez názvu.png
0

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa pajky » 20 Júl 2021, 21:45

Musi to mat nejake logicke vysvetlenie, preto sa opytam, Zawin, preco web takto nefunguje? Je to divne. Nerypem, len mi to akosi nejde do hlavy. To uz radsej nahrat na server starsiu verziu nie?
Co nefunguje snad pisat nejdem, deje sa to asi kazdemu..
2
Obrázok 2

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa zawin » 26 Júl 2021, 13:34

Ahojte, ďakujem za nahlásené podnety, budem rád keď budete na chyby resp. nedostatky na fóre upozorňovať aj naďalej. Žiaľ, niektoré veci vyriešiť neviem, alebo ich riešenie zaberá veľmi dlhý čas. Chcem vás teda informovať aký je riešenia jednotlivých chýb:

1) upozornenia na súkromnú správu svietia aj po prečítaní - neviem zatiaľ vyriešiť, upozornenie zmizne keď prekliknete mimo fóra - vtedy sa aktualizuje aj to upozornenie
2) odhlasovanie zo stránky - skúmam prečo sa to deje, ak by sa našiel niekto, kto by mi pomohol odhaliť problém, tak napíš, dohodneme sa!
3) kliknutie na mobile na posledný neprečítaný príspevok - môžem to tak nastaviť, aby po kliknutí na názov témy sa zobrazil posledný neprečítaný príspevok, dajte vedieť či sa vám táto zmena pozdáva
4) pri mailovom upozornení na nový príspevok neskočí na posledný príspevok - neviem zatiaľ vyriešiť
5) smajlíky - opravené - už sa zobrazujú všetky na jednom mieste
6) pridávanie YouTube odkazu - budem riešiť v najbližších dňoch
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
jezevec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1767
Dátum registrácie: 22 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: JM

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa jezevec » 27 Júl 2021, 08:19

Ty chyby se neustále i když nepravidelně opakují. Co to tak sleduji, chyby se liší u jednotlivých uživatelů, tak bych to dával do spojitosti s používaným prohlížečem.
U mě přetrvávají dvě chyby, nekompletní načtení hlavní stránky při první návštěvě a při kliknutí na některé vlákno z titulní strany to skočí na obsah fóra. Chyby se neopakují pokaždé, ale dosti často.
Body 3 - 6 nepoužívám.
Chrome, W10.
0

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Mek » 03 Aug 2021, 19:19

Ked si prepnem na dark mode a otvorim forum na druhy den (cez zalozku), je to zase v light mode.
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa 5ko » 03 Aug 2021, 20:29

Napríklad teraz, som klikol na túto tému a zobrazilo mi stránku tak, že tam boli len príspevky, ale neboli tam tlačítka ..napísať odpoveď,, ani nič okolo toho . musel som preklikúť nazad na tému a potom sa to tam všetko objavilo.
Odhlasovanie na mobile pokračuje.
Upozornenie na SS, tiež nezmizne po prečítaní, ale to sa rieši.
Stále pretrváva,že po kliknutí na, posledný príspevok , to neskočí na posledný,ale niekde o pár príspevkov vyššie,ale to nie je až taký problém, aspoň sa človek zorientuje v téme.
V mobilnej verzii by bolo dobré, keby sa tiež v téme zobrazoval POSLEDNÝ príspevok , nie roleta od
prvého...... po posledný príspevok/ kto sa chce vrátiť v histórii dozadu, tak si to nakliká./
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
StefanST
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 20 Feb 2012, 22:25
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa StefanST » 03 Aug 2021, 20:44

5ko napísal:
13 Júl 2021, 00:45
... Malo by tu byť zrejme tlačítko - ODREGISTROVAŤ- , čím by sa dalo jednoducho zrušiť členstvo na fóre , potom by sa ukázalo,kolko je tu skutočných užívateľov,ktorí majú záujem prispievať a pomáhať ...
5ko: Aj "Mŕtve duše" sa rátajú pre zvýšenie ratigu. Už od čias Gogola (a asi aj Googla).
Veď ani zawin na tvoj návrh nereagoval v poslednom príspevku.
0

Napísať odpoveď