Časopis SVETELEKTRO.com

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

monkeydeal
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01 Dec 2012, 21:42

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa monkeydeal » 26 Dec 2012, 19:24

Thales napísal:Můžu se zeptat kolik ti je?
To se ptáš mne?
Jestli máš nejaký kritický komentář tak napiš já sem to zbouchal za pár minut, proto to tak vypadá.
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Peťus » 26 Dec 2012, 19:46

no tvl... to jsem neměl ani stahovat škoda 1.27M co mě to stálo z FUP... :-D
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

monkeydeal
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01 Dec 2012, 21:42

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa monkeydeal » 26 Dec 2012, 20:39

Peťus napísal:no tvl... to jsem neměl ani stahovat škoda 1.27M co mě to stálo z FUP... :-D
Tak sorry stahnu to ?
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Peťus » 26 Dec 2012, 20:49

Jo stáhl a zároveň smazal :-D
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
Gavin Milarrr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2533
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Liberec
Vek: 47

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Gavin Milarrr » 26 Dec 2012, 22:10

Snaha se cení, ale proč mezi bandu předvychcanejch looserů dávat publikaci, kterou budou stejně krást... nakonec to buď chcípne, nebo to bude závislý na reklamě. Další fýrer, zas jen ho.na... no future.
0
Taky vás štve debilita a sopláctví? Na http://efis.tul.cz/forum běží experimentální odblbené fórum.

monkeydeal
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01 Dec 2012, 21:42

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa monkeydeal » 27 Dec 2012, 09:33

Gavin Milarrr napísal:Snaha se cení, ale proč mezi bandu předvychcanejch looserů dávat publikaci, kterou budou stejně krást... nakonec to buď chcípne, nebo to bude závislý na reklamě. Další fýrer, zas jen ho.na... no future.
no vidím že tady sa nic neujme potom každý kričí jak sme zaostalý no tak to nechám plavat.
0

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Thales » 27 Dec 2012, 15:00

Tak je prima že se snažíš, to ti nikdo nebere a na tom se shodneme asi všichni. Na druhou stranu ale když už se o něco snažit tak ať je to k něčemu že jo. Tohle vypadá s prominutím jako žertovný úvodník k aprílovému číslu. Proto jsem se tě ptal kolik ti je abych mohl zkusit odhadnout jestli to myslíš vážně nebo si tam jen tak něco naházel a děláš si z toho víceméně prču.

Krom toho časopisy tohoto ražení dnes nemají takřka šanci. Možná nějaké velmi úzce zaměřené nebo přinášející něco čeho mnoho není (např. Klang und Ton), ale vždyť i to AR se drží sotva nad vodou a že je tam reklamy. Takový časopis by byl dnes spíše jakousi raritou nebo spíše kuriozitou než něčím co má skutečný smysl. Neumím si představit že bych něčemu takovému věnoval hodiny a hodiny úsilí. Přínosnější by byl spíše soubor odborných článků zde na webu. Jenže ti kdo opravdu jsou schopni předat fundovaně nějaké informace na to nemají čas nebo chuť. Nebo obojí. No a ten zbytek co vzniká z jiných zdrojů to je většinou jen jakási vycpávka do počtu než skutečně přínosné dílo. A to je něco psát pro net mnohem jednodušší než do časopisu kde tě honí termíny, rozsah stran, grafika, koordinace s jinými lidmi atd.
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

monkeydeal
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01 Dec 2012, 21:42

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa monkeydeal » 27 Dec 2012, 19:40

Ano myslím to vážne byl sem na to sám tak sem to poňal trochu s humorem, jo ono vyrobit časopis neni o jediném človeku ale o týmu lidí ! No nevadí aspon se zameřim na užitečnejší veci, díky za názor. Preji pekný podvečer.
0

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Ond3x » 27 Dec 2012, 20:04

Mě se zobrazila jen úvodní stránka.... Ne že bych toužil po další. Jako taky jsem měl 14 a nudil se :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa zawin » 27 Dec 2012, 20:29

Taktiez zdielam Thales-ov nazor ze takyto casopis moc zmysel nema. Chce to vela casu na zhromazdenie clankov, graficku upravu atd... a pri dnesnom svete, kde sa da vsetko najst na webe to uz trocha straca zmysel.

Ale kazdopadne cenim si tvoju snahu ze mas zaujem nieco robit. Ak sa chces aj zdokonalovat, skus si pozriet program Adobe InDesign + nejake navody a mozes skusat. Drzim palce
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

monkeydeal
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01 Dec 2012, 21:42

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa monkeydeal » 28 Dec 2012, 08:31

Vďaka za názor ano máš pravdu internet bude médium budúcnosti no zatial sa tomu vydavatelia brania. Ten program vizerá úžasne až na tú cenu :-(
Neva možno nejaký článok napíšem.

---------------------------------

Nepooužívej citaci pokud to není nezbytně nutné! Např. kvůli přehlednosti. T.
0

The_P
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 23 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Kladno/Praha 4
Kontaktovať používateľa:

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa The_P » 28 Dec 2012, 09:54

Gavin Milarrr: Co si tak misto tech vecne optimistickych a velmi prinosnych reci opravit to "odblbene" forum aby nehazelo

Kód: Vybrať všetko

Parse error: syntax error, unexpected ';' in /home/zanzibar/public_html/index.php on line 96
jak uz nejaky cas dela?
0

Wicker

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Wicker » 28 Dec 2012, 10:57

Thales napísal:ale vždyť i to AR se drží sotva nad vodou a že je tam reklamy.
To platí aj pre tento web, je tu kopa reklamy, firemných článkov a tiež sa to drží ledva nad vodou, človek sem chodí len zo zvyku, nieje tu už ani čo čítať, aj taký ako Washu alebo Jaromír, Maťo3000 a iný posledne obmedzujú svoje príspevky a rady, pri tom sú to ľudia od ktorých sa je čo učiť (a je tu mnoho iných o ktorých ani neviete), len vieme ako to je...

Používateľov profilový obrázok
Gavin Milarrr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2533
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Liberec
Vek: 47

Re: Časopis SVETELEKTRO.com

Príspevok od používateľa Gavin Milarrr » 28 Dec 2012, 16:36

Pro všechny šťouraly: zanzibar nejede a pojede nejdřív v půlce ledna, protože je to pro mě ta poslední aktivita. Prostě moc práce.
0
Taky vás štve debilita a sopláctví? Na http://efis.tul.cz/forum běží experimentální odblbené fórum.

Napísať odpoveď