Dajako sa to tu zasa serie...

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
oravan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2993
Dátum registrácie: 13 Sep 2014, 01:43
Bydlisko: Martin
Vek: 59

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa oravan » 08 Jún 2015, 22:51

kolegovia neviem prečo tu som ešte také návrhy z SUčkamy ešte nevidel a že nevie DPS ani ja ich neviem ale to je len môj osobný názor ostatný sú iného názoru už som ticho
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa dxr » 08 Jún 2015, 23:15

A ked som sa 30 Máj 2015, 10:19 postazoval na toto dostal som vynadane ze drak (31 Máj 2015, 02:11)
Jedine co som dosiahol ze sa toho ujal zawin a premenoval ale to je ako umyt hlavu mozog to nezasiahne :P
Ale musi sa uznat co den to tema uz sa tesim co bude zajtra "lebka", "zlato", "kybel" ..... :-D?
inak doporucujem ludom aby offlineovali obrazky alebo som mal nalinkovanych asi 5x kuskov a vsetky dal prec.
a to boli teda pekne obrazky :-D ta elektro trafo dyna ach jaaaaj.... uz nieje :(
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7696
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa Merak » 08 Jún 2015, 23:20

radšej nech tie veci nie je vidieť
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa xmilos » 10 Jún 2015, 08:01

sorac Merak, ale tak nak to riesis nadivoko.
ak chceš vedieť nejaké info ohľadom týchto vecí, tak sú tu na to spravodajské servre, kde ťa veľmi radi informujú o týchto veciach
čo sa týka vojny, o ktorú máš záujem sa informovať, je to na politickej úrovni, keďže ide o vojnu medzi národmi
takže prosím, ak sa tvoje otázky netýkajú priamo alebo nepriamo elektroniky, elektriky, elektrotechniky a pod., tak odpovede na ne skús hľadať niekde inde, napríklad http://www.google.sk
zaujimave, ale preco je tu kopec inych absolut nesuvisiacich tem , prikald oprava laku na aute a veeela inych
Používateľ dostal varovanie: "varovanie za opakované neuposlúchnutie pri kvalite prezentovácií svojich výrobkov"
nie je to preto, ze v tvorivosti predstihol mnoho inych fialovo modrych clenov?

Zacina mi to tu pripominat SK parlament.
0

alidedko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3963
Dátum registrácie: 04 Feb 2013, 22:04
Bydlisko: U alibabky v Poprade
Vek: 32

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa alidedko » 10 Jún 2015, 09:10

Pamätám si nie jednu takúto tému. Všetky sú preč.

Otázka: prečo? :lol:
0
Motto: Nikto nie je tak velky, aby sa nevosiel do truhly.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa mato3000 » 10 Jún 2015, 10:04

Porádek musí byť :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa psichac » 10 Jún 2015, 12:28

xmilos, posli link na ten konkretny prispevok, nemienim tu stracat cas s jeho hladanim.
na temy mimo elektra tu je forum "Volna tema" v ktorom je (paradoxne) najviac prispevkov. tam nech si kecaju naozaj o com chcu, okrem veci ktore zakaju vseobecne pravidla fora.
takze ak bola takato diskusia (o tom laku z auta) vo volnej teme, nevidim v tom problem.
iznavam ze niekedy je viac novych prispevkou prave vo volnej teme ale nejaka vseobecna debata "o nicom" je proste potrebna (ale v medziach). alebo chces povedat ze 100% tvojho casu v praci venujes praci? ruku na srdce, to nerobi nikto.

suhlasim ze varovanie mohlo byt lepsie stylizovane s odkazom na pravidla sekcie kde sa jasne pise ze vyrobok ma mat esteticku hodnotu za ktoru sa autor nemusi hambit, na druhej strane prave sekcia "Mini" by toto dovolovala, ale tiez v medziach :
sem se vkládají výrobky nedosahující určitého plnohodnotného standardu buď technicky, esteticky nebo rozsahem samostatné činnosti prezentujícího.
navyse jeho vyjadrovanie zo zaciatku bolo kostrbate (ani hlava ani pata) a je pravda ze z, kde to bol to druhe forum, ze tie prispevky boli dost pobodne a tiez si pamatam ze tam neboli len pozitivne ohlasy.

a posledna vec, chceme, resp chcete aby forum malo nejaku technicku uroven? lebo jemto len vo vasich rukach, co si o stranke a jej obsahu pomysli navstevnik.
tak sa zamyslite co chcete - navstevnost (cisielka) alebo kvalitu.
nezne pohlavie prepacte ale je tu muzska vacsina takze sa hadam kazdy vie rozhodnut.
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa xmilos » 10 Jún 2015, 13:48

citaj hornu citaciu.
Raz je volna tema na cokolvek, inokedy nie.
Raz je vyjadrovanie - pravopis druhorady, inokedy nie.
Nebudem prehladavat forum a hladat co je v rozpore a co nie - od toho su moderatori.
Nech mal dotycny stylizaciu aku chcel, shcemy ake chcel, podla mna ste prisli o jeden segment mozno nie cistych a idealnych, ale zaujimavych konstrukcii. Ludi co tu trepu blbosti neriesite, cloviecika, ktory zjavne niecim prispel ( je na nom, ci vlastnym alebo opisanym ) poslete do - prec. Viem ze som vo svojom nazore ojedinely, ale co uz.
Nazov vlakna je vystizny.
0
Naposledy upravil/-a xmilos v 10 Jún 2015, 13:51, upravené celkom 1 krát.

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa cthulhu » 10 Jún 2015, 14:03

xmilos napísal:...Raz je volna tema na cokolvek, inokedy nie...
Ak je to v rozmedzí pravidiel, je Voľná. V opačnom prípade nie.
xmilos napísal:Raz je vyjadrovanie - pravopis druhorady, inokedy nie.
Pokiaľ je príspevok čitateľný a pochopiteľný, tak sa nerieši, či tam nejaký ten ypsilon "prebýva"
xmilos napísal:Nebudem prehladavat forum a hladat co je v rozpore a co nie - od toho su moderatori.
Mýliš sa. Pokiaľ narazíš na príspevok, ktorý porušuje pravidlá, máš ho nahlásiť. Nato je ten výkričník v trojuhoľníku v príspevku.
Moderátor tu nie je od toho, aby celý deň nič nerobil, len prechádzal kategórie a témy, hľadal príspevky porušujúce pravidlá.
Je to rovnaký užívateľ ako ty, len s rozšírenými právomocami.
xmilos napísal:Nech mal dotycny stylizaciu aku chcel, shcemy ake chcel, podla mna ste prisli o jeden segment mozno nie cistych a idealnych, ale zaujimavych konstrukcii. Ludi co tu trepu blbosti neriesite, cloviecika, ktory zjavne niecim prispel ( je na nom, ci vlastnym alebo opisanym ) poslete do - prec...
Prepáč, ale pokiaľ si toto považoval za segment zaujímavých konštrukcií a užívateľa, ktorý niečím prispel (téma ani hlava ani päta, odpovede na otázky nejednoznačné, nepriame, odvádzajúce od témy) ...
pepkomas napísal:... a cele toto fórum je na ho..a začina sa neustále točiť otom istom dokola..potom sa všetci akože "machri" na elektroniku odmlčia ,aby dokázali že bez nich to nikam nepovedie alebo to tu zanikne... :thanks:
Presne tak. Tí "machri" už prispievať prestali, a niektorí poodchádzali. A ani sa nečudujem.
Ak niekomu radili a zjavil sa k...t (musím to slovo použiť, inak to nedáva význam), ktorý radil hlúposti za každú cenu, tvrdohlavo si húdol svoje ... Tak sa nečuduj, že z fóra poodchádzali alebo nemajú záujem prispievať.
Potom si nechajte radiť od tých "tupcov" hlúposti, robte čo Vám povedia a nechodťe naspäť na fórum vyplakávať, že ono to nejde, ono mi to zničilo súčiastky, ono mi to zapálilo dosku ...

Ak má mať fórum nejakú reputáciu/úroveň, tak sa treba oň starať. Nato sú tu moderátori, nato ste tu Vy, aby ste na nedostatky poukazovali.
0

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7696
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa Merak » 11 Jún 2015, 08:39

XMILOS:
sorac Merak, ale tak nak to riesis nadivoko.
riešim to naplno čo mi svoj voľný čas dovolí

zaujimave, ale preco je tu kopec inych absolut nesuvisiacich tem , prikald oprava laku na aute a veeela inych
a nahlásil si tieto témy? pokiaľ viem pravidlá platia pre všetkých, nie len pre pár vyvolených

nie je to preto, ze v tvorivosti predstihol mnoho inych fialovo modrych clenov?
máš pravdu, v tvorivosti predstihol mnoho fialových členov, ale v prezentácii svojich alternatívnych výrobkov hlboko zaostáva, a som ho aj na to upozornil a nasmeroval čo má robiť, ale nereagoval a za to boli jeho "prezentácie" zamknuté a presunuté do koša a on bol upozornený varovaním, lebo ani po SS a ani po komentovaní príspevku v jeho téme svoje prezentácie neriešil
na jednu stranu prezentuje svoje super výrobky, ale keď som čítal niektoré jeho odpovede a príspevky, tak som nevedel, či dotyčný vôbec vie, o čom je reč a na čo sa ho pýtame

Zacina mi to tu pripominat SK parlament.
ale vieš, SK parlament by nebol tam, kde je, keby nebolo poslušných ovečiek, ktoré len békajú a nič nerobia pre to, aby to tu vyzeralo na úrovni

-- Spojený príspevok 11 Jún 2015, 08:54 --

Raz je volna tema na cokolvek, inokedy nie.
nie je voľná téma na čokoľvek, a je to aj v pravidlách, politika nie je dovolená

Raz je vyjadrovanie - pravopis druhorady, inokedy nie.
Nebudem prehladavat forum a hladat co je v rozpore a co nie - od toho su moderatori.
nemáš pravdu, od toho sú tu všetci členovia, a majú možnosť na to riadne upozorniť kliknutím na ! pri danom príspevku

Nech mal dotycny stylizaciu aku chcel, shcemy ake chcel, podla mna ste prisli o jeden segment mozno nie cistych a idealnych, ale zaujimavych konstrukcii. Ludi co tu trepu blbosti neriesite, cloviecika, ktory zjavne niecim prispel ( je na nom, ci vlastnym alebo opisanym ) poslete do - prec. Viem ze som vo svojom nazore ojedinely, ale co uz.
nezabúdaj na jednu vec, nie len výrobky, ale najmä ich vizuálny vzhľad a prezentácia poukazujú na kvality daného jedinca
dotyčný kľudne môže prezentovať svoje výrobky, ale nech to má hlavu a pätu, a nie že po prečítaní príspevku uvažujem, o čo mu išlo, či sa chváli, čo dokáže vyrobiť z odpadu, či sa chváli o tom, aké má zásoby retro súčiastok, či len chce ukázať čo si doniesol zo zberného dvora, alebo či chce predávať svoje výrobky a súčiastky alebo prezentovať svoj výrobok

robil som v študentskom alternatívnom rádiu technika od 1999, dovtedy som fičal na mainstreame, ale keď som počul čo sa hrá v tomto rádiu a na akej úrovni to dotyční hudobní a literárni redaktori prezentujú a púšťajú, tak sa mi to veľmi zapáčilo a páči sa mi to dodnes práve vďaka tomu, na akej úrovni to bolo prezentované a púšťané, a nie že je to alternatíva

Nazov vlakna je vystizny
áno, serie sa to tu, ale nie preto, že moderátori si robia čo chcú, ale prispievatelia si píšu čo chcú a často krát porušujú pravidlá, a ostatní užívatelia namiesto toho, aby upozornili na daný príspevok, začnú ešte vypisovať OT a odpisovať na tieto príspevky
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa xmilos » 11 Jún 2015, 09:18

Merak
rozporujes svoj vlastny vyrok - to co som citoval.

Skoda benzinu....
0

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7696
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa Merak » 11 Jún 2015, 09:24

tak ja už naozaj nechápem, o čo ti vlastne ide
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa xmilos » 11 Jún 2015, 09:29

Ide mi o ocistenie tohto fora od postupov, ktore vadia viacerym a kvoli comu rezignovali na SE.
Tazko, ked kazdy to zoberie skor ako osobny utok a nie na posun dalej.
0

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7696
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa Merak » 11 Jún 2015, 09:36

prepáč, ale v tomto ti nedám za pravdu, lebo dané príspevky, ktoré som presúval a zamykal, neboli na úrovni prezentované, ale o tom som už písal
ak chceme fórum na úrovni, tak aj príspevky, a aj prispievatelia musia byť na úrovni, a nie že si sem hocikto zavesí hocičo, a čaká sa iba na moderátorov, že s tým niečo spravia, namiesto toho, aby aj užívatelia niečo s tým spravili
ale aj o tom som už písal

P.S.: a nie vždy budeme mať rovnaký pohľad na vec
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa dxr » 11 Jún 2015, 13:37

Samponik by mohol spravit prispevok ako ziskal taku hromadu trandov.
Mam pocit ze bude mat bohatu prax vo vyletovavani suciastok zo vsetkeho mozneho
Cize by to mohol popisat pre zaciatocnikov ako na to miesto iba ukazovania c mi lezi doma v suplikoch.
ja ich musim vzdy vycvaknut nemam nervy tahat odtial 20minut velky chladic a podobne veci ktore drzia na 8miestach.

Obrázok
Obrázok

Obrázok
Obrázok
0
Naposledy upravil/-a dxr v 11 Jún 2015, 14:09, upravené celkom 4 krát.
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa pajky » 11 Jún 2015, 13:52

Zastavam sa stamperlika, vlastne samponika:-)
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa zawin » 11 Jún 2015, 14:34

Ahojte, neda mi nezaregovat. Bolo tu prezentovanych viacero nazorov ako by toto forum malo vyzerat tak mi dovolte povedat aj ten svoj.
V prvom rade musim povedat ze nikdy nebudeme a ani nechcem aby sme boli vysoko odborne a vysoko technicke forum, kde nebudeme tolerovat zaciatocnikov a budeme na nich vsemozne utocit ako su neschopny a ake nepodarky publikuju.
Kazdy nejak zacinal a prave ulohou tohto fora by malo byt nasmerovat takychto uzivatelov a ukazat im cestu ktorou sa mozu uberat. O urovni fora primarne vypoveda nasa vzajomna komunikacia.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Dajako sa to tu zasa serie...

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 11 Jún 2015, 15:25

zawin jasne, odbornych for je vela, je super, ze je nieco aj pre zaciatocnikov, ale to neznamena, ze by to nemalo mat nejaku uroven.
Narazam hlavne na to, ze tu pride niekto novy, a ak sa mu napise nieco kriticke, tak sa bud urazi, alebo zacne utocit na clenov. Lenze toto nie je problem len fora, ale vseobecne problem mladych. Su presvedceni, ze oni vsetko vedia najlepsie a neznesu kritiku.
Mozno by som sprisnil podmienky pre ban, ak je to novy clen. Proste zacne urazat, koniec. Sprava sa slusne - vsetko je v poriadku
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Zamknuté