Kto je pripojený online ?

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
OHAJ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 858
Dátum registrácie: 01 Máj 2010, 00:00
Bydlisko: OHAJ
Vek: 44

Kto je pripojený online ?

Príspevok od používateľa OHAJ » 08 Mar 2017, 10:39

Na úvodnej stránke je - Momentálne je: _ _ _ návštevník(ov) a _ _ _ člen(ov) online,
kde nasledujú komplet NICK linky, ktoré reálne tam sú, ale nefungujú (načo to tam potom je, iba to zaťažuje stránku a vidia to i anonymáci), uvediem príklad:

majme online dajme tomu administrátora zawin
https://svetelektro.com/modules.php?nam ... rofile&u=3
ak naň kliknem, presmeruje ma to na môj profil https://svetelektro.com/modules.php?name=Your_Account
reálne zobrazí daný nick, iba ak to je preklik z nejakej témy z fóra:
https://svetelektro.com/modules.php?nam ... b57cae67bb

načo je tam potrebný ten sID ?

PS: zobrazovanie PRIPOJENÝ vpravo od avatara funguje ako tak pozerám tiež ako vietor fúka, ako často si to server refresh-uje ??

Ak si niektorí dali pri registrácii "Skryť Váš online stav" :ignore: tak sú tam v počte ako návštevníci ?
0

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Kto je pripojený online ?

Príspevok od používateľa Marek1975 » 08 Mar 2017, 13:12

ak je to ako v joomla, komponent joomsocial tak takyto modul sa vola "fake visitors" jedna sa o "vymyslene" nicky, ktore generuje komponent, je to k tomu, aby bolo vidno, ze na strnke niekto je, pouziva sa to pri novych weboch na "prilakanie" novych - zivych uzivatelov. Inak zo zatazou servera mas teoreticky pravdu -je to dopyt do databazy, ale na druhej strane to az tak nezatazuje.

Na margo svetelektro, radsej by som uvitel "realnych" ako zmaslenych uzivatelov. :)
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

zylo64
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 21 Apr 2013, 19:38
Bydlisko: Michalovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Kto je pripojený online ?

Príspevok od používateľa zylo64 » 08 Mar 2017, 14:45

Ja som registrovaný pripojený a dole tiež vidím 0. :pain:
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Kto je pripojený online ?

Príspevok od používateľa romiadam » 08 Mar 2017, 17:19

Ja tam vidím 283 návštevníkov A 60 online. Naschvál som to teraz spočítal A je to spravne. Veľa registrovaných návštevníkov poznám podľa nick name, a môžem potvrdiť že sú tam V tom zozname, takže to nie je fake zoznam (aspoň to tak nevyzera), tak nevymyslajte, kým nie ste si O tom isty. Nebuďte ako novinári - nerozsirujte neoverené informacie. Opýtajte sa najprv zawina A potom tu spomínajte fake zoznamy, ak vám to zawin potvrdi.

Minule som aj písal ss online užívateľovi a aj mi odpovedal. Takže to bol reálny uzivatel.

Toto budú chyby stranky/prehliadaca. Mne za V robote na PC sa nezaobrazovali prispevky. Potom nieco zawin porobil na stranke a uz to ide, len sa este nezobrazujú posledné pridané príspevky na hlavnej stranke. Mám tam iba clanky. Takže neviem kto naposledy na čo reagoval.

Doma na PC a v mobile mi to ide V pohode.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Napísať odpoveď