Karma a všetko okolo nej

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

oravan

Re: Manipulácia s karmou

Príspevok od používateľa oravan » 07 Feb 2014, 23:51

karma svoj nazor som napísal vzali mi karmu za to e som kritizoval ich napad v pohode aj tak nič z tym nedocielii ano som považovany na tomto fore za hlupáka , ale si myslím že karma k čomu o je vážne ukazuje to len kto je naj a pritom tliacha hluposti no a niekomu vadí moja nech s ju vezme karma nepovie a ani neda skusenosti či z tej albo inej oblasti ja osobne sa sažím naučit picky viem pri mojom staríí by som to mohol vediet žial neviem som iba obyčajny opravár TV nič viac nič menej a verte rad si nechám poradit od skusenejšich

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Manipulácia s karmou

Príspevok od používateľa mato3000 » 07 Feb 2014, 23:56

pettter napísal:Úprimne, ani neviem, že sa to dá pozrieť inému karmu. Došiel som max po moje ss. Ďalej som nikdy nepátral a trvalo mi pár mesiacov, kým som došiel na to, čo to tá karma vôbec je.
ako si mohol prísť na čo je vlastne karma ? Ja s teba debila nerobím, sám si to napísal :wink:

Mimochodom si nejaký schizofrenik ?
pettter napísal:Tak to ste si mákli! Páni, klobúk skladám z hlavy a hádžem na Vás hlboký úklon!!! Dúfam, že Vás ocenia aj v škole, ak už nie.

K+ jednoznačne!
na čo ju rozdávaš, si robíš z druhých prdel ?
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Manipulácia s karmou

Príspevok od používateľa 5ko » 08 Feb 2014, 00:10

Ale chlapi,Kubo mal pravdu a ja ho chápem, prečo napísal ten prvý príspevok,pretože sa zastal všetkých dotknutých pôvodnou reakciou jedného paka,ktorý nevedel prekúsnuť nejakú ostrejšiu reakciu ,na jeho priblblé reakcie a všetci ste sa obuli do Kuba,čo vlastne vymýšla s karmou,ale o neho vôbec nejde,on to myslel VŠEOBECNE a zastal sa všetkých.
Mne je osobne jedno , či ju mám zapnutú,alebo vypnutú, s toho sa nenajem,ale kto má rozum a používa ho,prečíta si pár príspevkov k nejakej téme, a vie komu môže veriť ,komu nie,a či si zaslúži poďakovať,alebo poslať do prdele.
Ja sa nebránim ani jednej variante,ale ako bolo napísané,chlieb si za to nekúpim,takže mi úplne postačí to, že sa niekto prinúti aspoň raz v živote použiť čarovné slovíčko -ďakujem
Zbytočne sa napádate medzi sebou, lebo ani Mato ,či Kubo, to nenapísali kôli tomu, aby upozornili na svoje zásluhy,treba ich reakciu vnímať v kontexte celého vlákna ,prečo to tam uviedli a ani Peter,Oravan či ktokolvek iný ,si určite nepotebujú upevňovať svoje ego nejakou karmou pred niekym, kto možno ani nepozná Ohmov zákon,ale za to vie, vyvolať dostatočné emocie medzi členmi fora.
Ak to bol jeho úmysel, tak sa mu to celkom podarilo,hoci skôr myslím, že to bol skôr len vedlajší produkt ,jeho mozgovej kôry.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
johnytexas
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 11 Júl 2013, 18:29
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30

Re: Manipulácia s karmou

Príspevok od používateľa johnytexas » 22 Apr 2014, 20:08

Ako sa tu pridáva a uberá karma? Ja som tu nový a ťažko sa na tomto fóre vyznám.
0
Elektronika v správnych rukách je kamarát a nie nepriateľ.

Používateľov profilový obrázok
Mat77
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 749
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 08:30
Bydlisko: Košice
Vek: 28

Re: Manipulácia s karmou

Príspevok od používateľa Mat77 » 22 Apr 2014, 20:15

Musis mat viac ako 50 prispevkov (mozno 100, niesom si isty), a potom budes moct.
0

Používateľov profilový obrázok
johnytexas
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 11 Júl 2013, 18:29
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30

Re: Manipulácia s karmou

Príspevok od používateľa johnytexas » 22 Apr 2014, 20:25

Aha, a ešte otázočka, prečo mi pri novom príspevku v téme ktorú sledujem nesvieti žiadna notifikácia ako na iných fórach? Ospravedlňujem sa za OT ale tému manuál pre nových členov som nenašiel.
0
Elektronika v správnych rukách je kamarát a nie nepriateľ.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5639
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Neni karma ako karma...

Príspevok od používateľa mr.dred » 29 Mar 2016, 02:44

Možno sa tento príspevok nebude niektorým užívateľom (karmozberatelom) pozdávať, ale dostať K+ za "normálne" prevedený obchod v sekcii PREDÁM, kde Vás predávajúci neošáli a neokabáti sa mi zdá trochu ....neadekvátne... Skôr by som uvítal hodnotenie ako Dôverihodný,Problémový,Nedôverihodný, alebo nejako inak...
Karmu by podľa mňa (a nie len podľa mňa - už som tu o tom čítal) mal dostať užívateľ za niečo konštruktívne...niečo čo je prínosom pre toto naše osadenstvo,alebo za dobrú odpoveď na nejakú otázku...za niečo ,čo vie,čo sa naučil ... a nie za to že pri obchodovaní niekoho neoXXbe! (za XX si doplnte "dr" alebo "je" - výsledok je rovnaký)
Pri pohľade na numero KARMA potom netušíme či ten človek ozaj niečo vie,alebo len "dobre predáva"nejaký tovar a robí si z fóra bazár.
(dostal som aj ja za predaj K+ a myslím si že nebolo za čo...kľudne sa ho vzdám)
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
helios
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 900
Dátum registrácie: 02 Nov 2013, 11:19
Bydlisko: skoro Mauacky
Vek: 62

Re: Neni karma ako karma...

Príspevok od používateľa helios » 29 Mar 2016, 03:27

Karma nie je Bitcoin, nič si za ňu nekúpiš.
Nevidím dôvod, prečo by predajca za rýchly a výhodný predaj nemohol dostať K+. Tým skôr, že v dnešnej dobe sa nájde nemálo takých, čo niečo ponúknu, zoberú peniaze vopred a potom sa zatajujú, tovar samozrejme nepošlú. (ovšem podobne to platí aj o kupujúcich). Karmy sa nevzdávaj, nikdy nevieš, kedy sa ti v budúcnosti zíde. :thanks:
0

Používateľov profilový obrázok
wyxsi
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 22 Jún 2014, 18:21

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa wyxsi » 22 Jún 2017, 13:13

Prepáčte mi moju sleposť ale kde je to K+ ? :pain: Chcel som dať jednému užívateľovi za pomoc a akosi neviem ako...
0
Pokiaľ sa Vám doma váľajú nejaké SATA HDD alebo nejaký Notebook kt. sa dá zapnúť a nepotrebujete ich prosím napíšte ;) :prayer: :prayer: :prayer:

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 986
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa budvar10 » 22 Jún 2017, 13:17

Tlačítko + pod jeho avatarom (obrázok nad menom užívateľa).
0

Používateľov profilový obrázok
mac26
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Martin

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa mac26 » 22 Jún 2017, 13:40

Len doplnim ze niekto si karmu vypne a potom sa mu neda pridat ani ubrat
0

Používateľov profilový obrázok
wyxsi
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 22 Jún 2014, 18:21

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa wyxsi » 22 Jún 2017, 13:46

:pain: pod avatarom je aký je kto člen...
Prílohy
Asi som slepý
Asi som slepý
0
Pokiaľ sa Vám doma váľajú nejaké SATA HDD alebo nejaký Notebook kt. sa dá zapnúť a nepotrebujete ich prosím napíšte ;) :prayer: :prayer: :prayer:

Používateľov profilový obrázok
djwiktor
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 01 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Šaľa
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa djwiktor » 22 Jún 2017, 13:51

Myslim si ze mas malo prispevkov na to, aby si mohol rozdavat karmu.
0
Tlacim na 3D tlaciarni Felix 3.0 dual
Stormchasers.sk

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa cool-zool » 22 Jún 2017, 13:58

Môj názor na karmu : ,, Nezbieram a nevšímam si ju , pre mňa je dôležité , či viem pomôcť , alebo či mne niekto pomôže !!!
Ja som už pomohol pár ľuďom , a pár ich pomohlo aj mne (aj som nejaké karmy rozdal , ale naozaj nie stále to šlo-fungovalo ) - tak som sa nato vykašľal . . .
Veľa krát viac ako karma prezradí o človeku jeho príspevok a ochota !!! A keby bola možnosť odoberania asi by niektorý zberatelia pouvažovali nad obsahom svojho príspevku (veľa krát nič nehovoriace - však Googli , nevieš hľadať a pod ) !
Na odpovede tohto typu začínam byť alergický , ak niekto nevie ,,Hľadať,, tak mu pošlem link ! Nie každý spadol z neba múdry a nevyzná sa tu tak ako iný (dlho registrovaný , s príspevkami ++++ a karmami +++ ) .
Asi toľko , aj keď som si vedomí že nie stále má človek dobrú náladu :lol: !
0

Používateľov profilový obrázok
wyxsi
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 22 Jún 2014, 18:21

Re: Čo to je

Príspevok od používateľa wyxsi » 22 Jún 2017, 16:42

Ďakujem a pekne povedané :applause:
0
Pokiaľ sa Vám doma váľajú nejaké SATA HDD alebo nejaký Notebook kt. sa dá zapnúť a nepotrebujete ich prosím napíšte ;) :prayer: :prayer: :prayer:

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

Re:

Príspevok od používateľa amater63 » 22 Jún 2017, 19:12

iwo1222 napísal:karma je v podstate daky druh hodnotenia uzivatelmi na fore,
ked si ta paci das mu k+, ked ti poradil das mu k+, ....
len jedina skoda ze sa neda zistit kto ti dal tu k+,


andrej> tem o karme bolo dost, na zaciatku som ju navrhol zaviest tusim ja, a potom bolo dost tem o problemoch jej nefunkcnosti

>admini> stale appelujem na dorobenie karma systemu tak aby aj obycajny useri mohli davat k-, pretoze karma je hodnotenie uzivatelov, takze ak si myslim ze sa mi nepaci co napisal na otazku tak mu dam k-,
a takisto by to chcelo dake "karma stats" a "karma messages"

btw: celkom sa mi paci ako ma karmovy system vyriesene forum klik sem
Tak to ano," vypadalo by to jako na nějakém levném politickém foru" -si myslím že jsme někde jinde. :( :? , ale co?,asi se pletu.Je to forum o pomoci ,poradě a hlavně výměny zkušeností.Neznáme všichni všechno.( karma nehraje roli,ale pomoc-,jak bylo myšleno- 2 příspěvek nade mnou)
0

naboj
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 25 Mar 2018, 19:00
Bydlisko: Košice
Vek: 20

Pridanie karmy?

Príspevok od používateľa naboj » 29 Mar 2018, 11:10

Nazdar! Poradí mi niekto ako niekomu pridať karmu za skvelý a rýchly obchod? Nikde tu nevidím možnosť pridania karmy
Dik :))

! Zlúčenie všetkých príspevkov ohľadom karmy a vytvorenie jednotnej témy. upravil: 29.3.2018 mirosne !
0

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 986
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: Pridanie karmy?

Príspevok od používateľa budvar10 » 29 Mar 2018, 11:20

Zelené + tlačidlo pod avatarom, resp. priamo pod karmou. Niektorí ho ale nemajú
0

naboj
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 25 Mar 2018, 19:00
Bydlisko: Košice
Vek: 20

Re: Pridanie karmy?

Príspevok od používateľa naboj » 29 Mar 2018, 11:25

Tak neviem no skusal som na troch roznych prehliadacoch a nejde takze asi nic z toho :confused:
0
Naposledy upravil/-a naboj v 29 Mar 2018, 23:06, upravené celkom 1 krát.

Samanko
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1106
Dátum registrácie: 03 Máj 2013, 16:18
Bydlisko: Up there in the sky

Re: Pridanie karmy?

Príspevok od používateľa Samanko » 29 Mar 2018, 11:48

Ked to tam nie je, tak to ma dany uzivatel vypnute a v jeho osobnych nastaveniach a v tom pripade sa to neda.
Prílohy
karma.png
0
“Strong people don't put others down... They lift them up.“ Michal P. Watson.
„Pravda musí čelit více zkoumajícím pohledům !"
„We cannot choose our external circumstances, but we can always choose how we respond to them'' Epiktetos

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok