Aku drazkovacku z tychto troch?

El. inštalácie, NN a VN rozvody, El. stroje

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4728
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa Milos66 » 25 Sep 2019, 14:07

Za baterkove naradie jedine Milwaukee.
Mali sme v robote za tych cca 20 rokov uz naozaj kadeco, ale tejto znacke sa v baterkach nikto nevyrovna.
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

dan21
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3016
Dátum registrácie: 11 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: ZA

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa dan21 » 25 Sep 2019, 14:10

Ja zese nedam dopustit na DeWalt. Mam jednu z roku 1993 a stale fachci. Uz zodrala zopar bateriek ale stale sluzi ako zalozna. Hlavna je tiez DeWalt :-)
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa Drakoush » 26 Sep 2019, 01:51

marioo napísal: P.S. Drak čakame na to video o nebezpečných merákoch z činy :)
Len čakajte, dostanem sa aj k tomu, ale nebudem odkladať rozrobené projekty pre vašu osvetu. Je to vaše zdravie a občianske preukazy snáď máte, takže to nie je nutné. Momentálne máme dosť svojeho, ale neboj sa, príde rad aj na to :)
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa Robio » 26 Sep 2019, 07:23

drak, to ze mwk a takmer vsetky ostatne znacky vlastni cina je uplne irelevantne a plakanie ze kvalita isla dolu a oslavovanie starych veci no neviem. Si porovnaj akucku dnesnu a spred 20 rokov, kvalita je daleko vyssia a o vykone snad ani netreba hovorit. Cely svet to pouziva vo fabrikach, autodielnach ci stavbach ale slovakovi na zaskrutkovanie policky to nestaci.

Na doma kludne Makita, ma lacne baterky a naradia plnu rit, rovnako aj zahradne aku naradie, takze na doma super, pripadne lacnejsia alternativa ryobi, tu vam aspon nikto neukradne ked ju na 5 sekund niekde spustite z oka, a robotu urobi. Mwk na doma je nelogicka volba.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa Drakoush » 26 Sep 2019, 12:45

Neviem, čo Ti na to povedať, nikde som o kvalite nehovoril, že išla dolu vodou, ani som neporovnával akučku spred 20 rokov.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa eurobastler » 01 Nov 2019, 13:10

trunek napísal:Ja mám Milwaukee a môžem povedať, že mám od nich drážkovačku, vysávač, jednokotúčovú drážkovačku, 3x baterkový vysávač, 6x rázový uťahovák, 4x príklepka 2,5J, 1x príklepka 2,1J, 2x príklepka 1,1J, 2x príklepka 4,5J, 7,1J príklepku, 12J príklepku, 2x karbočka 1700W, 4x karboška 1000-1500W, 4x bezuhlíková AKU vŕtačka, 4x AKU karboška, pásovovú pílu, excentrickú brúsku, pištoľ na silikónové tuby, asi 8 druhov svietidiel, 2x kocúr na drevo, 1x kocúr na železo 3x chvostovku, vysávač na chrbát, račňu na baterky, asi 8x som kupoval pre známich vyhrievané bundy, mám od nich plátiky, fixky, metre a čo sa len dá...... Makita, Metabo, Bosh s týmto náradím nemôžeš porovnávať. Hilti je super ale iba v jadrodom programe. Vo všetkom ostanom je MWK o krok napredu.... Je to sakra drahé ale nedám na to dopustiť. Ak kuforv, ruxakov, taštičiek, 3x rádo, kopa packoutou, teplovzdušná pištoľ na baterky, letovačka, nitovačka.....proste všetko čo sa dá mať tak to asi mám. Môžem odporučiť tú drážkovačku. Nedávno som kúpil aj tú ich menšiu jadrovú vŕtačku.... NEdávno som bal na festivale náradia a predvádzací vozík nemal toľko vecí čo mám ja

Pracoval som so všetkými značkami a až na Hilti to bol všetko omyl. Jedna vec je ak nejakému majstrovi vydrží malá príklepka 4 roky a niečo iné je ak kŕmite partiu 8mich ľudí, stroje dostávajú záhul každý deň a keď 3ja ľudia robia komplet elektriku v 3izbovom byte za 2 max 3 dni s komplet vydrážkovaním.....keď sa nezastavia stroje.....potom je vidieť či by to vydržala Makita alebo niečo podobné. Ak to chceš sem tam do tehly, kúp si FERM :) ale ak to chceš vážne tak drážkovačku Hilti alebo MWK. Ja som brla MWK lebo som tým nakazený a mám od nich všetko. Keď si skúsite ruksak alebo oblečenie z balistickej tkaniny a nič sa neporežete potom zbadáte. Keď máte meter, ktorému sa nevie nič stať atď.....
Vedel by si mi dať link na milwaukee meter, ktorému sa nevie nič stať? Obyčajné metre u mňa dlho nevydržia a rýchlo sa zošúcha stupnica. Na MWK stránke som našiel viac modelov.
0
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
trunek
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1777
Dátum registrácie: 17 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: ZM

Re: Aku drazkovacku z tychto troch?

Príspevok od používateľa trunek » 20 Nov 2019, 23:29

https://www.youtube.com/watch?v=HJf4dXzEn8k
https://www.youtube.com/watch?v=fU1zTKXh5Yk
https://www.youtube.com/watch?v=otiaGlGYKyg toto si pozri
https://www.youtube.com/watch?v=EwrAy1I7mB4

nájdeš v lepších predajniach. Nehovorím, že prežije všetko ale vydrží fakt veľa.....ale proti hlúposti ešte nenašli nič :)
0
učíme sa každý deň. Vidím to sám na sebe - ponuka výroby DPS http://svetelektro.com/Forum/ponukam-vy ... 25071.html

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok