Čo dobrého v TESCU?

Moderátori: mirosne, Moderátori

neznamy

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa neznamy » 29 Júl 2013, 11:00

keby vam vydrzal chlieb tyzden a viac, tak pekarne po mesiaci prevadzky skrachuju... mne osobne to nevadi, ja mam rad cerstve pecivo a kupujem si na mieru kolko spotrebujem kym nevyschne

Používateľov profilový obrázok
Ado_PO
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 881
Dátum registrácie: 31 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: U Koňarov/Prešov
Vek: 40

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Ado_PO » 29 Júl 2013, 11:07

Ja keď nie som v tescu aspoň 3x za týždeň, tak neviem čo sú raňajky. Okrem toho tam majú kukurično-pohánkový chlieb z pekárne v Šar.Michaľanoch, ktorý mi úplne nahradil pšenično-ražný, po ktorom som mal plyny. Tento KUPO chlieb tiež balia už nakrájaný v sáčku a vydrží v ňom po otvorení za normálnych podmienok v špajzi s otvoreným oknom 4-5 dní kým nezačne plesnivieť. Ale to ho stihnem predtým zjesť.
Z akcií som využil riadne len jednu keď mali istého času malé plastové zásobníky do regálu za pár centov. A potom jednu strunovú kosačku na akumulátor. Keď tak rozmýšlam, mohol som tie peniaze radšej rozflákať v kasíne alebo na ebayi na niečo viac užitočnejšie. :D
0
RoHS? Hrôza a des.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 29 Júl 2013, 21:03

čo nového v TESCU ? no super bomba akcia, majú tam ľadovú kávu za 1,85E no nekúp to ... pritom to tam bežne kupujem za 1,5 E :wink: ale v podstate aj to je akcia .
0

Používateľov profilový obrázok
lubbo7
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 628
Dátum registrácie: 06 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: TN
Vek: 34

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa lubbo7 » 29 Júl 2013, 22:48

nepoznas tesco akcie? bezne stoji nejaka vec 1,5 €..na druhy den je tam cedulka "AKCIA, povodne: 2,5€ , teraz 2€"
a to sa oplatí vážení :D
0

Používateľov profilový obrázok
petersno
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2774
Dátum registrácie: 06 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: ba
Vek: 63

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa petersno » 29 Júl 2013, 22:55

prepacte, vy ste niekedy niekoho poculi tvrdit, ze AKCIE maju prinasat nieco kupujucim ? :lol: je u nas obchodny retazec, kde je napis AKCIA pevnou sucastou cenoviek po cely rok
0

neznamy

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa neznamy » 29 Júl 2013, 22:56

chlapi, bude uhlova bruska za 10€, no nekupte aspon 5-6 ks...

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa AndiCibula » 29 Júl 2013, 23:12

Dobrý den, máte klubovou kartu ?
Nechcete klubovou kartu ?
Udělejte si klubovou kartu.
S klubovou kartou máte výhody.

Klubová karta dyg more pyčo !
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 30 Júl 2013, 00:13

Este si zabudol ze ci nechcete sacok ;)
pri pokladni sa to pytaju automat ich ma v ponuke default ;)

inak stymi akciami je to tak niekde najdem mozno fotku bol zakaz predaja na cesky alkohol
a alkohol ulicku vytapetovali asi 300 cedulami ze akcia

Minule som chcel kupit 1250lm ziarivku (ja som si ten udaj nevymyslel) mali ju za 1.99 ze zoberiem
isiel som tam dalsi den bola za 2.99 isiel som tam o tyzden bola za 4.99 isiel som tam o mesiac bola a je za 2.99 ci kolko
ja som to chcel len vyskusat ale ked som videl ako ladia cenu tak som sa na to vybodol


Inak ta donaska nakupu je celkom dobra vec kopa ludi si povie ze naco no na to ze do obchodu to niekto ma daleko ale
2-3 rodiny ked si nechaju doniest nakup tak to vyjde lacnejsie a rychjesie ako to tam ist nahazdat do kosika
a co pozeram tu ich dodavku tak pomerne casto vidim na ulici. mozno mam vela chorych susedov dolamane nohy a osamoteni ludia :)

Dokonca to nase ma dokonca Drive IN (klikni a vyber) ci ako sa ten domcek vola :)
0

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Robio » 30 Júl 2013, 00:35

To Drive IN nechápem ako funguje. Teda nezaujimál som sa zatiaľ o to.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 30 Júl 2013, 00:35

Tá donáška nákupu, to je vrcholová p.ovina. Nikdy nevieš, čo ti nabalia.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Robio » 30 Júl 2013, 00:37

Nabalia ti to čo si objednáš lol.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 30 Júl 2013, 00:43

A kde máš záruku, že maslo bude skutočne čerstvé a nie dva dni pred koncom záruky? Oni ti nenabalia čerstvé, predajú staršie, čo ostalo...
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 33

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Axwell » 30 Júl 2013, 01:36

tesco nakup domov, je dobra vec, pri vacsich nakupoch,a ak nemas v ceste tesco, a ak kupujes pravidelne povedzme raz za tyzden velky nakup a zvycajne to iste, tak uz nemusis vsetko nahadzovat do kosika, otvoris si minulu objednavku a das znova objednat pripadne tam nieco pozmenis, pridas. Vsetko beru zo svojich skladov, teda tovar, ktory este ani nebol vystaveny v obchodoch... to sa tyka aj ovocia, zeleniny ktoru kupujem len ak je nudza (zimne mesiace), aspon daco, aj ked to chuti vselijak, len nie ako by malo...


Pridte do Tesco supermarket Hurbanovo, inak nazyvane Gipsy Tesco. Je uplne bezne, ze vojdes do tesca, a na kazdom kutiku/rade si nasi spoluobcania robia samoobsluhu, tu si treba davat, pozor aj na otvorene veci, bezne ich z kazdeho ochutnaju, pripadne len prazdne obaly... Potom sa nabalia, neviete si predstavit, kolko veci vie zobrat z tesca jedno male decko. Po novom je tam strazna sluzba, zvycajne len jeden clovek, tak pride velka skupina spoluobcanov, rozdelia sa co kto zobere, jeden sa obetuje, straznik ho chyti, medzitim ostatni si aspon daco kupia nech to neni napadne, a veselo si odidu... Tomu jednemu aj tak nic nemozu ze ho chytili, akurat moze tam mat zakazany vstup, z ktoreho si nic nerobia, oficialne to nejde ani zakazat, aj tak pride znova...

Na potraviny je dobry obchod maly sikovny po ruke ho mam CBA,
0

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 30 Júl 2013, 02:19

Robio napísal:To Drive IN nechápem ako funguje. Teda nezaujimál som sa zatiaľ o to.
Takto ;) Klikni & Vyzdvihni
https://www.youtube.com/watch?v=MkvSt281Of0
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa elmoto » 30 Júl 2013, 08:28

neda mi uz nezareagovat.
Preco v Ziline nakupujem v hyper TESCO?

1/ nemam problem zaparkovat
2/ otvorene nonstop
3/ kupim na 99% vsetko co chcem
4/ na pokladnu cakam v porovnani s inym obchodakom ovela menej
5/ moje male dieta tam rado chodi su tam siroke ulicky a vsetko je prehladne
6/ klub karta ako nadavajte ale ked tam chodite nakupovat tak ste pako ak ju nemate/mam tyzdenne 130eur nakupy a ked vam na konci mesiaca poslu kupony na 15eur a dalsie kupony na zlavu tak je to fajn.
7/ cenu kolko co stoji neriesim /nemam cas sledovat letaky a prehanat sa po meste ze tam je olej lacnejsi niesom dochodca!
8/ s kvalitou potravin nemam absolutny problem a hlavne kupim tam slovenske vyrobky ktore preferujem

A este raz a toto hovorim kazdemu nasranemu zakaznikovi:
Aky zakaznik, take sluzby!
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa spin90 » 30 Júl 2013, 08:38

Nie som nejaky fanusik roznych nadnarodnych potravinovych svinstiev, ale to dorucovanie potravin ma celkom zaujalo. Povazujem to za dobru myslienku, ktora setri cas a za urcitych okolnosti aj peniaze.
To ze zabalia nekvalitne ? No spravia to raz, dva krat a pridu o zakaznika, teda si nemyslim ze budu balit nejake sra**y.
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa AndiCibula » 30 Júl 2013, 09:40

elmoto napísal:6/ klub karta ako nadavajte ale ked tam chodite nakupovat tak ste pako ak ju nemate/mam tyzdenne 130eur nakupy a ked vam na konci mesiaca poslu kupony na 15eur a dalsie kupony na zlavu tak je to fajn.
7/ cenu kolko co stoji neriesim /nemam cas sledovat letaky a prehanat sa po meste ze tam je olej lacnejsi niesom dochodca!
Dva protichodné argumenty. :D
0
Performance in nanospace.

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa elmoto » 30 Júl 2013, 13:09

spravna poznamka karta nieje dovod preco chodim do tesco, je to len reakcia na tvoj odpor voci klubovej karte.
Preco by som nemal mat klubovu kartu ked tam chodim na velke nakupy?
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa AndiCibula » 30 Júl 2013, 13:21

Kazdeho vec, u mna z osobneho presvedcenia, ze tu kartu nechcem. Ja som asi divny, ale na mna ma reklama takmer vzdy negativny ucinok, cim viac je nejaky vyrobok alebo sluzba propagovana, tym viac mam voci nej predsudky a averziu.
Z ciste praktickeho hladiska - nie som na ziadne bonusy club card odkazany a nema pre mna nejaku vahu.
0
Performance in nanospace.

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa elmoto » 30 Júl 2013, 15:09

Ja som tiez neni odkazany ale nijako ma to v slobodnom zivote neobmedzuje drzat si jednu malicku karticku v penazenke kde mam drobne mince. Ako chapem su aj ludia co maju penazenku jak obedne menu 5hviezdickoveho hotela ze kolko oni maju tych "bonus" kariet.
Taktiez ma to nijako nezavazuje chodit len tam nakolko chodim aj do ostatnych obchodakov ale ako som pisal ak idem robit velky nakup tak idem najradsej do hyper tesca v Ziline.

Ty asi nepracujes v sluzbach co? Ludia su taki, ze pokial im nedas nejake bonus hodnotenie, karty, body tak budu frflat a frflat. Sme na hlavu.
0
nie som tu

Napísať odpoveď