Čo dobrého v TESCU?

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 30 Júl 2013, 15:15

U nás je jedno obchodné centurm, niečo ako baumax, ale ďaleko lepšie. V regáloch držia makitu, sú otvorený 7 dní v týždni a je to slušný obchoďák. Systém je tam taký, že máš kartu a 3% zľavu. Na to im každý serie, aj tak sa tam zlavy vybavujú inak. Stačí, ak tam chodíš často, niečo vieš, podebatuješ s predavačmi a tak si získaš konexie. Potom ti to nablokujú na PZ SR v Nitre a máš 25% zľavu. Tiež nie som kartový typ.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 33

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Axwell » 30 Júl 2013, 15:55

ja mam napr. len jednu clubovu kartu, ktora plati do vsekych obchodnych retazcov, malych obchodov ,a pod. to je obciansky preukaz... vela krat to odo mna pytaju a to:

- ci mam 18 rokov, zalezi to podla toho ako sa ostriham, aspon viem ako omladnut ak chcem vyzerat pod 18 :lol: toto je este ako tak pochopitelne... alebo este lepsie ci uz mam obciansky, nie nemam :D , uz mi plati tusim len nejake 2-3 roky tento co mam...

- ci nie som na ciernej listine nejakeho obchodu, stava sa, ze ludia v mojich rokoch, tu vacsinou kradnu, nielen nasi spoluobcania...

- uz sa mi stalo, v jednom obchodnom centre, som sa chcel pozriet do jedneho obchodu s elektronikou, tusim datart to bol, SBSkar ma tam nepustil, vraj ukaz obciansky... arogantny bol, pol minuty to pozeral, a potom mi to hodil naspat...

- sice nie obciansky ale tiez isiel som si do jedneho obchodu v obchdom centre, nie na slovensku to bolo, a pytal odo mna SBSkar studentsku kartu, som ostal prekvapeny,ze som nemal slov :lol: no esteze, mam ISIC zo sebou vzdy, tiez to bol obchod s elektrom myslim...
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 30 Júl 2013, 20:18

AndiCibula napísal:. Ja som asi divny....
nie niesi, a drž sa toho, potom budeš v živote omnoho spokojnejší ak si vyberieš podľa seba, ak pôjdeš kam chceš a prakticky ťa nik nebude nikam smerovať. ja som samozrejme mal tiež prvé karty a tie "výhody" , teraz solm ale slobodný človak a kupujem len a výhradne a iba to čo práve chcem a čo potrebujem a tam kde som. často sa mi stáva , že mi chcú pribaliť novú kartičku, ale ja sa len usmejem . tí ktorí nakupujú pre " výhody" nech si nakupujú ďalej, ja radšej miniem peniažky na iné veci a mám len to čo chcem. a akciám sa vyhýbam, neviem prečo by mal byť akciový tovar aj kvalitný a dobrý .... ja som proste presne ako ty antireklamista :D

a pre tých čo sa tešia z ušetrených peniažkov za veci a nevedia bez toho žiť, hej som divný ale SLOBODNÝ :rolleyes: jááj že vám to ovčania nič nevraví, to nevadí hlavne že sme všetci šťastný .....

p.S.: v TESCU, LIDLI , HYPERNOVE ... proste všade nakupujem často a rád, ale len to čo ja chcem a kvalitu , ktorú ja uznám za vhodnú.
0

fery66
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1049
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 00:00

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa fery66 » 30 Júl 2013, 21:00

AndiCibula napísal:Kazdeho vec, u mna z osobneho presvedcenia, ze tu kartu nechcem. Ja som asi divny, ale na mna ma reklama takmer vzdy negativny ucinok, cim viac je nejaky vyrobok alebo sluzba propagovana, tym viac mam voci nej predsudky a averziu.
Z ciste praktickeho hladiska - nie som na ziadne bonusy club card odkazany a nema pre mna nejaku vahu.
Tak to sme minimálne dvaja... :)
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 30 Júl 2013, 22:14

Minimálne traja. Ja z presvedčenia nekupujem reklamované výrobky z dvoch hlavných dôvodov a viacerých nepodstatných:
1. Reklamy mi lezú na nervy, výrobok propagovaný jednoducho nebudem kupovať a podporovať tak reklamu.
2. Kvalita týchto výrobkov býva väčšinou mizerná; dobrý výrobok sa obháji sám a nepotrebuje reklamu.

Ostatné dôvody menovať nebudem.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa elmoto » 30 Júl 2013, 22:49

Ako ten tvoj podpis pod prispevkami nieje reklama? To je na to aby si k tebe nikto nič nedal opravovat lebo to bude mizerne? Sa čítate?
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
ferrari10
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 24 Sep 2008, 00:00
Bydlisko: Stropkov, Prešov, Košice
Vek: 32

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa ferrari10 » 30 Júl 2013, 22:57

Elmoto, reakcia na teba. Tvoje body by som rozšíril ešte o jeden. Tiež mám klubovú kartu a využívam ju maximálne. Tesco ľúbi tak občas dávať aj extra body na vybrané druhy tovaru. Napr posledne to bola baldovská za 0,42€ a pripisovalo to za každú fľašu dalších 10 bodov. No zažil som aj extrém ked som za milu dostal 20 bodov.
0
Nikto učený z neba nespadol, ale hlúpych akoby zhadzovali.

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12417
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa boraicho » 30 Júl 2013, 23:01

:lol: Ejjj, ale si ich dostal :lol:

(pre elmoto)
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 31 Júl 2013, 00:02

elmoto napísal:Ako ten tvoj podpis pod prispevkami nieje reklama? To je na to aby si k tebe nikto nič nedal opravovat lebo to bude mizerne? Sa čítate?
Nie je to reklama, je to podpis, vyjadruje, že sa venujem meracej technike. Pod ním to zasa vyjadruje "šaňovské" heslo, tomu rozumieť nebudeš, lebo nepoznáš dotyčnú osobu. Ja mám len dve kartičky výhod a to Volvo club a Scania griffin. Volvo karta je ešte panna a na scania griffin mi asi aj body prepadli, naposledy bola použítá v máji 2012 a tak ľahko už nebude. Vtedy som tam mal dosť bodov, vybral som si model a chcel som došporiť na fajnovú bundu a hodinky, na hodinky som už aj mal, na bundu mi chýbalo tuším 100 bodov a beztak je to už v háji. Scania sa po 2,5mil. km rozpadla, miesta sa zrušili a otec fasoval volvo, kde tiež platí zbieranie bodov, ale auto je ešte v záruke, tak tie body tak skoro pribúdať ani nebudú.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Robio » 31 Júl 2013, 00:47

ja mám malú tesco kartu ktorá je na matkine meno a tak keď idem tak jej prispejem body...príde jej poukaz na smotanu o 50% lacnejšie...tú smotanu kupuje už 10rokov bez ohľadu na to či je v akcií alebo nieje. A keď príde tých 50% zľava tak v čom to je také zlé ? V čom som sa stal otrokom klubovej karty ? :D

Kupujem to čo mám overené a nie že tam je akcia, ak je, poteší to ale to je asi tak celé. Ale tak pri v chode je plno ľudí čo v ruke tesco plagát a už len prstom ukazujú že pod pod tam je teraz akcia :lol:
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Napster050 » 31 Júl 2013, 09:54

Drakoush napísal:Minimálne traja. Ja z presvedčenia nekupujem reklamované výrobky z dvoch hlavných dôvodov a viacerých nepodstatných:
1. Reklamy mi lezú na nervy, výrobok propagovaný jednoducho nebudem kupovať a podporovať tak reklamu.
2. Kvalita týchto výrobkov býva väčšinou mizerná; dobrý výrobok sa obháji sám a nepotrebuje reklamu.

Ostatné dôvody menovať nebudem.
bez marketingu by si o tom výrobku ani nevedel, tzn. že bez reklamy by si skrachoval...
to že niekde vidíš reklamu na určitý produkt, neznamená, že je na hovno. Pravda je ale taká, že na kvalitné produkty sa reklama dostane len užšej vrstve ľudí, ktorý s niečím podobným pracujú.

bez dobrého marketingu to proste nejde.
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6242
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 31 Júl 2013, 10:24

Ja mam tak akurat karticku z PSS - za tych mozno 10 rokov som ju ani raz nevyuzil, radsej zozeniem bez DPH, ako mat zlavu 3-5% :D a este mam maminu tesco kartu - tu som ani raz nevyuzil. Joj a mam aj nay kartu - tu som vyuzil raz na zlavu, ked som kupoval autoradio.
Priatelka ma karty na vsetko mozne, ono sa da usetrit, ak nakupujes v par obchodoch pravidelne. V inych pripadoch sa popytam znamych, ved ked mna to nic nestoji a oni mozu ziskat nejake bodiky, tak preco nepomoct bliznemu.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 31 Júl 2013, 10:35

Karticky su okrem akcii dobre na to aby tesco vedelo co ma za klientelu v danej predajni a ci im ludia behaju mezdi prevazdkami
je na to dokonca krasny stat SW ktory podla veku a zlozenia produktov dokonca urcuje relativny zdrav stav jedinca a potom
mu napriklad pride poukazka na multivitaminovy dzus (pouziva to podobne algoritmy ako chcel Google Helth)

Nehovoriac ze takto maju DB so suhlasom na Direc MArketing doteraz to robili spamom do schranok
Takto oslovuju cielove skupiny a cielene. Ihmo ked si chcete kupit TESCO mobile musite im 3x zakazat ze nechcete SPAM a KLubkartu
aj to este slecinka tak 25r je nahluchla a treba to skontrolovat lebo ked Vam tuO2 kartu aktivuju hned by to radit pridali do ich DB

Karty su fajn pokial tie data su v bezpeci co v pripade Slovenska neplati vobec. Co ma skor serie ako to robi Billa
Cenovka ze Tovar XY za 89centov pridem k pokladni a 1.5e potom hladame 5minut cenovku a jedna z piatich ma dolu ze iba pre majitelov Billa Clubu ostane to maju bez alebo tak malym pismenkom zakryte inou cenovkou ze tam ani radsej nenakupujem prave kvoli tym cenovkam

Tesco mam rad len preto ze je 24h nonstop a je fuk aky je datum a kupim tam vsetko a vybavim vsetko Lekaren/mame Optika kvapky a pod
Banky a Bankomaty a unas je to bez bezdomovcov pretoze maju tak velke parkovisko a vela vychodov ze je mozne vyjst kde niesu
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6242
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 31 Júl 2013, 10:50

kelwin: ano, o tomto som sa nedavno bavil s jednym, ktory robil v tescu dost vysoko. TIe karty maju najma na presne urcenie co ludia kupuju, pripadne ake kombinacie tovarov a podla toho upravuju svoju ponuku. Preco pri tom nevyuzit, ze mi na casto kupovane veci daju nejaku tu zlavu.
Osobne udaje: pokial si pamatam, je tam len meno adresa, telefon a email - veci ktore najdes na nete behom chvilky.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

neznamy

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa neznamy » 31 Júl 2013, 11:05

s tou Billou súhlasím, nič tam nekupujem, drahý sú a potraviny strašný odpad... Prídeš ku pokladni a úplne iné ceny ako na tovare, so slovami "Len pre Billa club" naposledy som jej takto nechal celý nákup na pokladni a odišiel

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 31 Júl 2013, 20:43

kelwin napísal:Karticky su okrem akcii dobre na to aby tesco vedelo co ma za klientelu v danej predajni a ci im ludia behaju mezdi prevazdkami
je na to dokonca krasny stat SW ktory podla veku a zlozenia produktov dokonca urcuje relativny zdrav stav jedinca a potom
mu napriklad pride poukazka na multivitaminovy dzus (pouziva to podobne algoritmy ako chcel Google Helth)
dokonca dopredu vedia čo budem chcieť :D heh to je výborné .... tak už by si mali uvedomiť pri pokladmi, že ak doteraz nemám ich kartu, tak ju asi ani nebudem chcieť :D . ono na jednej strane sa rozčulujete nad konzumom, na druhú stranu nech to rovno donesú domov, šak aj tak vedia čo práve potrebujete. to je zábavné ... no ja chcem každú chvílku niečo iné a preto im bude moja kartička len robiť šarapatu v databáze
0

Používateľov profilový obrázok
KaRaQ94
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1071
Dátum registrácie: 14 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 29

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa KaRaQ94 » 31 Júl 2013, 20:46

Neska som v Tescu videl taky organizer... 10 šuflíčkov za nejakych 6 eur
0
Lepšie je byť aktívny ako rádioaktívny.

V silnoprúde sa chyba toleruje iba raz...

http://lmgtfy.com/

Inak volám sa Tomáš ...

Používateľov profilový obrázok
regree
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 01 Jún 2011, 00:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa regree » 31 Júl 2013, 21:02

Hentie suplicky mam 3. Su v pohode, kvalita plastu nic moc, ale odpoveda to cene.
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa elmoto » 31 Júl 2013, 21:15

Mato3000 proste ti neverím, ze:
Žena nekupuje vždy rovnaký praci prostriedok, umyvaci prostriedok, šampión, drogeriu...
Ďalej ze nekupujete svoje obľúbené potraviny od chleba, vajcia, mliecne výrobky ... až po chlast.
Neverím, ze svojmu malému dieťaťu si nekupoval rovnaké overené plienky, utierky na zadoček ...
Atd.
Neverím ze vždy kupujes niečo iné než máš overené a si s tým spokojný.
Verím ale, ze občas kúpite aj iný sortiment zo zvedavosti aký bude. Ale povacsine idete po tovare ktorý poznáte.
Ja som rad ked mi Tesco dá zľavu na horalky ktoré kupujem, na výživu pre malého syna, proste na veci ktoré tam pravidelne kupujem ako každý iný človek.
Jedno je pravda, ze je hlúposť ponúkať klubovu kartu ked zákazník nakupil za pár mincí. Je rozumnejšie ju ponúknuť tomu zákazníkovi ktorý spravil veľký nákup. Ale tie predavacky to majú zautomatizovane a ani nerozmyslaju Mam ponúknuť informácie alebo Ne a bude ma za to vedúci karhat alebo nie.
0
nie som tu

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 31 Júl 2013, 21:37

no prášky nakupujem v drogérii, mimo tesca, šampón, drogériu bárs kde. Potraviny a chleba som napríklad naposledy nakúpil v Hypernove, majú tam aj domáci chleba, čo mi vydrží čerstvý týždeň. Taký veľký okrúhly celý od múky asi 2x večší ako tie regálové 8) . mliečne výrobky kupujem absolútne všade, lebo všade mám niečo čo mi chutí, aj v tescu veľké akože jogurty, v Lidli tie umelé champage pudingy (veľké), v Hypernove často akože domáce údené meso ... v Bile , mám ju 50m od domu tam kupujem nutné veci čo si zmyslím o 19:45. Pred chvílkou som sa vrátil z prechádzky z Samošky , kde som kúpil drobnosti a hlavne malému ochutene slamky do mlieka a sebe Maces, ten pôvodný. Tak isto chodím do Terna kúsok ďalej od nás, lebo tam je mliekomat a často 2x mesačne robím syr, ktorý tým pádom nemusím kupovať v Tescu, lebo posledný čo som kúpil pri hodení o zem skákal ako gumená lopta, až potom som si všimol že to je nejaká plastovo želatinová náhrada za syr. moja chyba neprečítal som si . Vieš aj nakupovanie potravín nemusí byť nutnosť, ale trochu aj zábava a dobrodružstvo, isto nedá sa to vždy.
Plienky som tiež kupoval v drogérii, sú kvalitnejšie a lepšie ako tie superznačkové a drahé čo ponúka Tesco , dokonca aj v akcii. raz sme ich kúpili na skúšku a vyhodili sme ich. Nechápem ako mohli takto zblbnúť hlavy ľuďom. Konfort, kvalita a výdrž, to bolo niečo úplne iné ... a preto vravím že drahé, lebo vydržali aj o 1/2 menej, takže tá cena by sa mala vynásobiť 2x až to je reálna cena .


ale aj tak často sedávam v Tescu na káve a to na oboch okrajoch BA, už ma tam aj pár ľudí stretlo .

Takto si ja predstavujem svoju volnosť, keby som mal kartičky z každého obchodu, tak to nevládzem ani nosiť. včera akurát nakukla frajerka do Tchiba a kúpila si tam podprsenku, a nechceli ju pustiť pokial si nevypísala nejakú kartičku, ona je slabšej povahy, dovtedy ju presviedčali až som prišiel ja kuknúť k pokladni a predavačka mala vymalované .... na každej pumpe ma otravujú, všade či nechem kartičku a ja blb si myslím že k životu potrebujem naftu a pritom mi k životu chýba len ich kartička. no neviem kedy na to prídem .....

ozaj a poznáš MACES ? ten veľký pôvodný 500g ? už sa vyrába tuším nejakých 110 rokov. tak dúfam že ťa kartička nepripraví o dobroty :wink:
0

Napísať odpoveď