Čo dobrého v TESCU?

Moderátori: mirosne, Moderátori

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6242
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 31 Júl 2013, 22:35

mato3000: Maces - taky ten vo velkej krabici? to som chrumal ako maly a dobra nahrada chipsov ku telke :)
vidis, mam este kartu od benzinky, ved tankovat musim, a obcas nejaka ta drobnost potesi. Aj ked zo mna velky zisk nemaju, za naftu som niekedy dal 50-60 ecok mesacne, teraz asi 20 :) Holt, do prace to mam rychlejsie peso, ako autom v zapche.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 31 Júl 2013, 22:43

Toto vlakienko sa mi zacina pacit ;) je to lepsie ako Vtipnik a ziva voda ktore len obcas pozeram ako sa vsetci zabavaju :)
Ja sa pridam idem do Kauflandu lebo len tam kupim moj oblubeny jogurt a tvaroh a mali chleba Mariansky za 46centov 1200g
vsetky ostatne mali 1200g co som videl 1x unas inych obchodoch maju 750g a 900g bol aj zemaaaakovy za 39c kilovy ale....
Mariansky mam otestovany ;)

A este som si vsimol ze maju aj tutake tie nahrady chcel som smotanu na brynzdiaky a mali nieco ako smotaaaanka
nieco ako Maslo a Masielko - Maslova chut sranda velika ako clovek musi davat pozor co kupuje
a na toto je TESCO specilista 3x som kupil KETCHUP a doooolu sauce....

Omacka hmm povedal by som ze cervena malinovka ked som to otocil skoro cely mi vytiekol tak to bolo riedke :)

Inak v tescu maju malu vazu za 6e na leptanie len som to zabudol odfotit
Aby to nebolo len o potravinach a zlom TESCU ;)
rozmer F*F vazy je 20sirka 18vyska 8hrubka (cm) cena 1.8.2013 je 7.90€
Obrázok
0
Naposledy upravil/-a kelwin v 02 Aug 2013, 12:45, upravené celkom 1 krát.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 31 Júl 2013, 23:03

akurát nedávno som na ňu pozeral , ale je to malé :( . niečo podobné mali aj v Baumaxe, ale tiež to bolo malé
0

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 31 Júl 2013, 23:18

v IKEA maju hlbokuuuu 40x20x15 tusim len cena bola uz cez 20-30e neviem presne ale mali ta TESCO je na bezne 15x15cm plosaky urcite dost co dokaze FreeEagle to dokaze utopit baumaxe som nic take nevidel asi iny model toto je velke je to zasite regaliku
vyhoda je v zime moznost to ohrievat tie plastove co mam sa nedaju :)
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa elmoto » 01 Aug 2013, 00:11

mato3000 ale ja som nepisal, ze to vsetko mas kupovat len v tesco a taktiez som nepisal ze mas kupovat vyrobky oznacene tesco. Ja som len poukazoval ze povacsine kupujes stale tie iste vyrobky. A mne sa nechce spacirovat po meste, ja ked idem nakupit tak idem a snazim sa vsetko kupit v jednom obchodaku. Snad sa uz rozumieme.
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 33

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Axwell » 01 Aug 2013, 00:39

este odo mna trochu uz k tejto teme, preco nemoze tesco club karta fungovat aj v zahranici napr. v madarskom tescu, alebo kdekolvek kde v EU, to sa tyka aj inych obchodnych retazcov...

Dalsia vec, preco nespravit univerzalnu karticku ako je napr. ISIC, a s jednou kartou behat by bolo ovela lepsie, a kebyze sa ma v nejakom obchode spytaju, ci sa nechcem zaregistrovat, tak by mi vedeli hned aktivovat cez terminal aj ich obchod na mojej karte...

Nech si potom obchody medzi sebou zdielaju, co kupujem a vsetko info okolo toho, ked pridem do nejakeho obchodu kde som v zivote nic nekupil, tak pri plateni, by mi hned aktivovali ich obchod na mojej karte + by mi hned vedeli nieco co by im PC ukazal, z toho co predavaju, co zvyknem kupovat povedzme v inom obchode ale u nich by mi dali nato zlavu, resp. najnizsiu cenu aku v ziadnom inom obchode ktore mam registrovane na karte nekupim, pripadne nejaku drobnost zdarma k nakupu...

Takto nejako si predstavujem asi marketing buducnosti, samozrejme takato karta by mala byt pouzitelna v celej EU no alebo aj celosvetovo...
0

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 01 Aug 2013, 07:55

funguje SK karta Metro v rakusku ?
Zatial som skusal len SHELL a ta kupodivu isla ale to bude asi tym ze pre shell to robi jedna firma pre tesco
inak chcelo by to odfotit ten EAN kod co ma obslucha na odblokovanie samoobsluznych terminalov sak co je to iba ciarkovy kod
nalepit na kura a odist :D
0

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Napster050 » 01 Aug 2013, 11:11

smart karta shell v zahraničí nefunguje... teda aspoň mi ju nikde v AT/DE nechceli zobrať...
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa AndiCibula » 01 Aug 2013, 11:46

Mne napadlo vygenerovat si a vytlacit ciarovy kod pre vratne za pivove flasky, akurat ten vygenerovany kod z vratneho automatu sa zrejme uklada do nejakej databaze, nakolko ked listok skusim oznacit v pobocke kde som flase nevracal, tak to odmieta. :? Zivotnost kodu je ale minimalne 3 mesiace. Som raz tak zabudol v sufliku a to som tam mal asi za 20 flasiek. :D
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 02 Aug 2013, 12:51

Doplnil som rozmer leptacej vazicky
a uz maju tu moju vyhliadnutu karbosku 125mm za 39e miesto 19.90e (akcia samozreme trva ) :lol:
cize si mozu nechat vcera som porovnaval NAREX BOSCH a este cosik BAUMAXE ze ktora ma aku volu na osi tak mali ju podobnu len narex mal vyrazne vyssi odpor a menej klepotal
predavac bol z toho nestastny ze naco mi to je nech si kupim a idem dalej nechapal ze chcem vedet co kupim :D

Potom som studoval rucky
kedze som jednu zlomil tak niektore maju vychytavky ze maju kluc v rucke ine maju srob a velku hlavu zatavenu v rucke
a nie ako ta cina co mala kusok srobu este mensom plaste.
Ale len jedna znacka mala regulaciu otacok co sa celkom hodi na jemnejsi material

Takze v TESCU nic dobreee okrem reklamy na ekologiu
pridem k automatom ze si nalozim nakup a sacky nikde! uz ich treba kupit od pobehujucej tetusky!!
sakra aspon na nakupza 100e by sakel mohli dat zadara
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 02 Aug 2013, 18:01

ale kartičku na zľavy máš, tak čo pindáš , buď spokojný ... lebo si ťa dajú do databázy ako otravného zákazníka a dude po zľavách. pekne sklop uši a kupuj !!!!
0

Používateľov profilový obrázok
petersno
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2774
Dátum registrácie: 06 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: ba
Vek: 63

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa petersno » 02 Aug 2013, 20:43

Axwell napísal:.....
........
Takto nejako si predstavujem asi marketing buducnosti, samozrejme takato karta by mala byt pouzitelna v celej EU no alebo aj celosvetovo...
kludne snivaj dalej :D . nedokazem si predstavit, ze by sa na niecom takom dohodli konkurencne obchody
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 03 Aug 2013, 13:03

kelwin napísal:...vcera som porovnaval NAREX BOSCH a este cosik BAUMAXE ze ktora ma aku volu na osi tak mali ju podobnu len narex mal vyrazne vyssi odpor a menej klepotal...
...chcem vedet co kupim...
...Takze v TESCU nic dobreee okrem reklamy na ekologiu...
No hurááá!!! Konečne si zbadal, že nikto nie je tak bohatý, aby kupoval tesko sračky. Gratulujem.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 03 Aug 2013, 15:09

Ale ja som ti to SS vysvetloval ze doma mam aj naradie znaciek ktore uznavas a uznavaju china atejisti
a ze vlakno malo za ciel upozornit na veci ktore si mozu dovolit ludia ktori maju problem kupit veci cez 5e
A dovod preco som tu tesco nekupil ze som mal tesny rozpocet 3 oslavy za tyzden a tento tyzden uz bola za 40e coho nebola hodna :)
5 rokov zaruka od Macllister stoji o 20e viac + regulacia otacok indikacia pretazenia a prehriatia so svetielkom v rucke zaujimave

inak by bola TESCO karboska (19.9eurova) na zahrade na roxory a pod demolacne prace - unas sa kradne/vykrada
preto na zahrade ma menej mrzi ukreadnuta TESCO karboska ako MacAllister alebo Hiltina alebo nivelak Leica pripadne dialkomer Hilti a pod. ktore si musim nosit ako kocka mlade a dost ma to serie idem ako do chorvatska na dovolenku za totaca same kufre a checklist.

inak je take teplo ze nechcem vidiet ziadne naradie ako hovori moj sused to smrdi robotou to nechcem :) uz vidiet
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 03 Aug 2013, 17:35

Na tú záruku si treba dať pozor a študovať záručné podmienky... Už sa párkrát stalo, že výrobca dával na zariadenie 10rokov záruku, poviem ti hneď aj dva príklady:

1 - kalové čerpadlo, na krabici svietila 10 rokov záruka, v podmienkach však bolo uvedené, že platí iba na motor... Asynchrónny motor bol dimenzovaný správne, jeho životnosť je omnoho viac, zatiaľ čo plastové obežné kolo by sa nedožilo ani troch.

2. kompresor schneider mal 10 rokov záruku, no na vzdušník. Ten tiež prežije aj 200.

Uznaj sám, že taká záruka ti je na :butthead:
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 03 Aug 2013, 17:46

Uznaj sám, že taká záruka ti je na :butthead:
na kartičku so zľavami predsa
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 03 Aug 2013, 18:17

Je to ale slušný ojeb... Naozaj musíš študovať všetky záručné odmienky ako kretén. Ono múdry človek to síce vie, ale kto bude otvárať v obchode krabicu, vyťahovať záručný list a študovať to ako kretén?

Pri kúpe značkových vecí to nemusíš, na kvalitnú vec ti stačí 2roky záruka.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa mato3000 » 03 Aug 2013, 18:19

tak tak, pri kúpe ozajstného výrobku ťa nemusí nik odrbávať a ani podnecovať zľavami a kartičkami. ale na toto sa už nejako pozabudlo, tak bežte si po nové bodíky iste sa vám zídu doma kvalitné veci z reťazcov ....
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa Drakoush » 03 Aug 2013, 18:37

Len nech sú body, kartičky a zľavy! :) Čo je doma, sa počíta, najmä, keď pribúdajú body na karte...
Tak nejak mi to pripomína môjho otca. Ten pri každom tankovaní prikladá na OMV tú debilnú vysačku a zbiera body... Ono síce pred niekoľkými rokmi za ušetrené body vybral foťák olympus, ktorý je už dneska šrot. Lenže v tej dobe sa za tie body dalo dobre vybrať, dnes to len zbiera a ani nevie, čo v katalógu je. Teda súťaž sa mení na chorobu zvanú závislosť, je jedno, že nič nemám, hlavne štiknem kartičku a mám bodíky!!
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
kelwin
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 12:16

Re: Čo dobrého v TESCU

Príspevok od používateľa kelwin » 03 Aug 2013, 18:48

Vy dvaja ste pekny tandem :) karticku nemam a zaruku pozeram ze 2 roky zo zakona 5 rokov na vyrobok ;)
a kedze poznam 4 ludi v Hornbachu a 2 v naradi tak som sa na to skor ako som zobral pytal typek mi povedal
ze spravil snou 8bytov a stale no problem ;) takze to nebude az take zle

no nic a o...by su totok
ttp://www.beckinternational.cz/produkty.php?id=8
http://www.beckinternational.cz/produkty.php?id=9
http://www.beckinternational.cz/produkty.php?id=10

no dufam ze to kupite ked to nieje za lacnotku ;P
0

Napísať odpoveď