Nákupná poradňa mobily a tablety

Moderátor: psichac

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa marek181818 » 19 Aug 2013, 15:22

no ten http://mobilne-telefony.heureka.sk/htc- ... ecifikace/ aj by bol 15€ hore dole mozno najdem inde este lacnejsie aj ked pochybujem a ten rozidel 1,50€ co si pisal no to tam je daco ze bazar-u ci co na alze .Ja s mobilom najviac volam, ked sa fakt nudim a ke dniekde som mimo tak sem tam aj hra , kedze to ma wifi tak je dobre lebo sa vieme hocikde pripojit kde ovsem je wifi napr aj u mna doma :D to ze ma slaby procak hadam by mi nevadilo.Neviem posudit este rozdiel v rychlosti na mobiloch kedze som este s androidom a pod nemal mobil len klasika
0

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Ond3x » 19 Aug 2013, 15:34

Ber podle ceny a co ti padne do oka :wink:

Měl jsem bráchu toho Samsung S5360 Galaxy Y konkrétně Galaxy mini a umí to skoro všechno co ty drahé modely. Jen v menším rozlišení. Bez GPS a WiFi mobil neber. Stejně neušetříš. Rozdíl mezi těma mobilama je prakticky jen v rozlišení a ceně.
0

mato1168
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 22 Apr 2012, 21:48
Bydlisko: Piešťany
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa mato1168 » 19 Aug 2013, 16:26

mam tento telefon http://mobilne-telefony.heureka.sk/lg-p690-optimus-net/ predam ti ho za 55€ zaruka uz neni ale je jak novy
0

Používateľov profilový obrázok
MiSCHo_20
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 775
Dátum registrácie: 23 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 32

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa MiSCHo_20 » 19 Aug 2013, 16:32

Ak chceš staviť na dobre prepracovanie a kvalitu tak by som ti odporučil Iphone 4s mám ho už 2 roky a som s ním maximálne spokojný či softwerovo alebo s foťákom. Ale ak si nemôžeš dovoliť to doporučil by som ti SAMSUNG Galaxy S2 neni už taký drahý ale má to všetko čo má mať poriadny telefón tak sa rozhodni čo a ako :)
0

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa marek181818 » 19 Aug 2013, 16:43

oki diky zatial musim si to prejst hlavou pokukat este net atd
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Axwell » 19 Aug 2013, 16:55

ak by bol zaujem mal by som na predaj sony miro s 32gb kartou, obalom + doprava. Sklicko ma extra foliu este, par mesiacov ma, komplet krabica, zarucny... bateria 3 dni s prehladom da, ak minimalne vyuzivas tak aj 4.
Konstrukcia celeho telefonu je daleko nadpriemerna, ak to porovnam s nejakym HTC,samsungom v tejto kategorii...
Preco ho nechcem je android, na hranie je system OK, na testovanie, no na serioznu pracu tel,sms,mail mi to akosi nevyhovuje... + bezpecnost ako win 98 cize tak.

Dneska by som isiel do Iphone,BlackBerry,Nokia a nic viac... ak chcem smartphone

Ak nechcem smartphone tak stare SonyEricssony staci im repas a bezia jedna radost, aku radost mi spravilo minule ked som objavil k750,k700 to boli casy... este taka SE c510 z novsich SE mi vyhovovala,tieto tri zo SE mi najviac zo vsetkych SE co som videl sadli.
Nokie ale nie tieto nove dnesne teraz nemyslim lumie to je iny level, ale nove klasicke nokie, onicom neodporucam. Stare nokie to iste ako SE staci im repas a bezia jedna radost, a tam ich bolo dost typov co by som mohol spomenut.
Neboli na zahodenie ani stare motoroli nie tie dnesne s androidom (sice vzdy lepsie ako nejaky samsung)...

Tak ako dnes Samsung a dalsi v minulosti Siemens podobny princip aby to vydrzalo 2 roky a musis kupit novy...
0

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Ond3x » 19 Aug 2013, 16:56

Jetý mobil fakt ne. Cokolik s "i" na začátku nesplňuje požadavek na cenu :wink:
0

MT
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 14 Aug 2013, 21:34

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa MT » 19 Aug 2013, 18:24

Iphone je zcasti modny doplnok no... plati sa za znacku...
0

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Napster050 » 19 Aug 2013, 22:08

AlbertEinstein napísal:Ja som mal Samsung Galaxy Ace jeden a pol roka a bol som max. spokojný. Nemá síce GPS ale má to Wifi , síce iba 3.2mpix foťák ale fotky boli pekné a hry išli taktiež ale už tie novšie nie. Pár krát mi aj spadol a displej bol vcelku stále. Jediné čo neodporúčam je Orange Boston. má to síce funkcie ale sklíčko z blata.
očividne ani nevieš čo si mal... ja mám tiež Samsung Galaxy Ace, a predstav si, že ten môj má aj GPS a 5mpx foťák... inak je to telefón na draka, lebo má málo pamäte, prejdeš na internet na nejakú grafickejšiu stránku a už je v prdeli, lebo má plnú pamäť...
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Používateľov profilový obrázok
Najgel
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1695
Dátum registrácie: 02 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Námestovo, Žilina(škola)
Vek: 29

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Najgel » 19 Aug 2013, 22:18

Ja som verný Nokii, už to budú dva roky, čo vlastním E6-00, a som spokojný, má to GPS (OVI Maps), takže je to zadara, a celkom presné, ďalej wifi, idú na to dobre e-maily v mobile. A pre mňa vyhovujúca je QWERTZ klávesnica + dotyková obrazovka, píše sa na to rýchlo. Jediný nedostatok je že fotoaparát nemá Makro, takže text s tým nedfotíš toto vývojari nedotiahli. Z Celodotykoviek ma neoslovilo nič, tak som si vybral toto, a neľutujem, toť môj názor :)

http://www.netmobil.sk/nokia/538-nokia-e6-00-black.html
0
Keď neodpisujem tak tu nie som, alebo som a neodpisujem :D

MPLAB & PIC
Texas Instruments DSP TMS320Fxxxxx
Tevo Tarantula 3D
Ponúkam 3D tlač.
Ponúkam návrh a vývoj elektroniky na zákazku.

UNIZA 5.ročník

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa mr.mio » 20 Aug 2013, 18:07

Ak chceš niečo za 100€ popozeraj sa napr po sgs3 mini. Priateľka ho má a je to dobrý telefón.
Ja osobne mám väčšiu galaxyu a taktiež sa nesťažujem :wink: Potrebujem niečo rýchlo zistiť? Nieje problém. Pozrieť video,odpísať e-mail,prezerať "grafickejšie" net. stránky všetko zvláda bez problému. GPS presné,kopa senzorov. Od kedy ho mám,na ntb mi padá prach.
Nechápem podaktorých ktorý kydajú hnoj na jablko či samsung. Veď sú to značky ktoré dokážu navrhnúť,vyrobiť a predať namakané vecičky od TV,cez PC až po neviem čo. Myslím že tu ide skôr o niečo iné,že by závisť?
0

Lord
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 18 Aug 2008, 00:00

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Lord » 20 Aug 2013, 19:33

Podľa mňa telefón s androidom do 100€ sa neoplatí. Sám mám taký a mrzne, seká, aplikácie padajú :axe: . Keby som kupoval teraz za tú cenu vyberal by som niečo s WP asi nokiu. Som veľký fanoušik androidu, ale keď chceš rýchly telefón je treba doň zainvestovať. Keď chce niečo lacné a aby to ako-tak šľapalo, potom by som obzeral po "slabších" značkách typu ZTE a Huawei, síce horšie spracovanie materiálov aj slabší display ale za rovnakú cenu toho dostaneš viac.
0

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa marek181818 » 21 Aug 2013, 09:25

tak ostanem bud pri http://www.pricemania.sk/katalog/mobiln ... ops-offers
alebo
http://mobilne-telefony.heureka.sk/sams ... ecifikace/
vcera vecer som sa rozhodol svoj stary mobil rozobrat odpojil som nahodou jeden maly flex dal naspat ale predtym este skusil vyskusat co to spravy.Pred rozoberanim som ho zase vyskusal smrdel .Po rozobrati a tak vyskusani v rozobratom neskor aj v zlozenom stave ono to ide .Mobil nevypina a aj nabija ale urcite je daco chytene uz.Len otazka je ci spravne nabija.Ci nenabija vyssim prudom ako by malo.Trosku sa uz ho aj bojiom nechat na nabke osamote, ale viem urcite novy mobil urcite bude
0

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12406
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa boraicho » 21 Aug 2013, 09:41

absolutne neviem čo marek rieši, telefon do 100vky? uplne hocjaky.
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa marek181818 » 21 Aug 2013, 10:41

jj ano aj tak sa da povedat hocijaky :D
ale vies chcel by som za malo penazi vela muziky ale hento co som vybral hadam bude dobre ma to wifi atd aspon ja telefon vyuzivam viac na volanie ked tak.Len nove mobile su robene na vsetko ci chces ci nechces mas tam vsetko co aj nechces
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Axwell » 21 Aug 2013, 13:24

nekupuj potom dotykac smartphone, ale klasiku uz som ti to pisal, a aj klasicke mobily mozu mat wifi,gps...
0

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Ond3x » 21 Aug 2013, 22:53

Moje nokia E52 má klasické tlačítka i wifi s gps a 3,5mm jackem :wink:
0

chickensk
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12 Jan 2013, 15:57
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa chickensk » 08 Sep 2013, 05:33

ak nebudes chciet smarphone, odporucam Nokia 100 / 101 (dualsim)

dokaze: telefonovat, sms, budik, stopky :D, microSD, minijack na sluchatka (velmi priemerny zvuk), svetlo !, tyzden online, 4 dni bezne vela volani :)

nedokaze: bluetooth, fotak, wifi, hry
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Peťus » 08 Sep 2013, 09:49

Včera jsem koukal po telefonech, ale ač dotykový nemusím, tenhle mě zaujal... Lenovo A660 popřípadě A800... od cca 3000 do 4000Kč a za tuhle cenu dostaneš opravdu slušný materiál... 2 jádrový 1GHz procesor (myslím že na ARM7), 512 MB RAM, wifi b/g/n, slušné rozlišení, dual sim... a co jsem četl recenze: "za to cenu nepřekonatelný"...
mít rád dotykáče, tak si ho minimálně půjdu někam vyzkoušet...
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

dascia

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa dascia » 08 Sep 2013, 10:38

Najlepší mobilný telefón je funkčný mobilný telefón.
Darmo v ňom bude fotoaparát, prehrávač pivných táciek, či konektor v tvare renaultu. Pokiaľ sa s nim nedá volať je na trt.
A čím viac vybavený mobil, tým sa s ním horšie telefónuje.
A čím sú tie mobily novšie, tak menej vydržia.
A najkrajšie sú tie mobily vo veľkosti tácky na zákusky. To si potom môže user priložiť k hlave rovno notebook... :)

Napísať odpoveď