Nákupná poradňa mobily a tablety

Moderátor: psichac

Používateľov profilový obrázok
AlbertEinstein
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2099
Dátum registrácie: 03 Mar 2012, 21:07
Bydlisko: Michalovce
Vek: 28

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa AlbertEinstein » 08 Sep 2013, 10:54

Ja osobne odporúčam nokiu N95 8GB. Mám tam dosť pamäte na pesničky, má to symbian, Wifi, fotí dobre, GPS a mnoho dalších vecí ktoré ani nevyužívam ale niekedy sú za potreby.
0
Nikto nieje najmúdrejší a preto sú rady od druhých tiež dobré. Sám to vidím na sebe.
FUNKTION 1 is number 1.
Maroš Makšin

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa marek181818 » 08 Sep 2013, 10:54

jj diky za ponuky ale ako pise dascia tie nove mobily vyzeraju uz ako notebook velke je to a nemotorne , ked ma clovek mensi vacok tak to tam ani neda .Zatial som nekupil ziadny aj ked viem aky by som kupil ako som pisal hore .No kedze moj mobil sa nejak spamatal .aj ked mu sem zadrbe tak som kupu odlozil.Skoda ze mi odpalilo kartu 4GB vtedy ked dymel teraz ide karta .Len neviem ci mi napd jeden soft s konvertoval mp3 z youtub alebo stale je chyba v mobile.Mp3 bud sem tam seknu alebo ide iba 10s z nej pripadne ide pesnicka nejdew ide teda ostrava icho tak neviem musim otestovat ale viem aj som doma vravel ze dlho nevydrzi a co raz dymelo neznamena ze pojde este dlho -bezpecnost je tu dolezitejsia .Len teraz zase love nejsu tak asi pockam na Jeziska :D :D
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobilny telefon

Príspevok od používateľa Peťus » 08 Sep 2013, 11:09

on je problém v tom, že ten kdo chce dotykáč, tak nemůžete mít displej 2" ... to je absolutní zhovadilost, na tom se nedá psát (pokud teba mobil neumí přepnout klávesnici na klasickou - numerickou)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa spin90 » 28 Apr 2014, 07:03

Zdravim,
Poradite mi nejaky starsi mobil, ktory ma prehravac MP3 a nejay obstojn fotoaparat ? Chcel som povodne SE K850i ale neviem to nikde najst v bazaroch. Poradite nieco podobne ? Do 100e maximalne.
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa psichac » 28 Apr 2014, 07:32

A co neaka nokia Nkovej rady?
Ako ten se nieje zly, ale pokial chces mp3 tak by bol lepsi model s 3,5mm jackom (ona ma fastport este)
A to bol trochu vyssie, w995, vysuvacka, klasicky os.
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
Patrezko
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 11 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: Humenne
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa Patrezko » 28 Apr 2014, 09:43

keby si napisal skorej tak som mal na predaj nokia n98 8Gb za 25€ som ho pustil...a fakt dobry telefon to bol
0
Obrázok

neznamy

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa neznamy » 28 Apr 2014, 09:47

zacinaju sa rozmahat lacne cinske nabusene telefony, vid z takych lacnych napr.
http://www.factoryshop.sk/factoryshop-s ... opo-ZP-700

nieco s poriadnou baterkou http://www.factoryshop.sk/factoryshop-s ... Superpower

alebo konecne nieco s poriadnym displejom

http://www.factoryshop.sk/factoryshop-s ... -C2-II-16G

pripadne nieco lacnejsie http://www.factoryshop.sk/factoryshop-s ... atinum-32G


velmi zaujmava je lumia 1020 koli fotaku, no a teraz ten megahit One plus, to je teda nieco

kamos ma lenovo, za 180E vykonu az hruza, mechanicky je to uplna pohoda, ako je to s podporou androidu, to neviem,ale ked je tam jeedn z tych novsich tam nie je co riesit... AJ tak to mozno lezie z rovnakej farbiky ako ťamťung a HTC a LG, iba to ma porovnatelne (ak nie lepsie parametre) a cena je polovicna

Používateľov profilový obrázok
acheruspd
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 05 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Prievidza
Vek: 29

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa acheruspd » 28 Apr 2014, 10:17

tie lacné čínske mobily sa mi páčia kôli výkonu a to je tak všetko.Podľa mňa mať nuclear core aj v mobile je úplna sprostosť.Mám LG optimus 2X popravde je to riadny šit. Ale ten šit z neho spravil výrobca a to systémom(po flashnuti maká jak drak). Hry mi sekaly zadrhávaly a pod. A však ked som tam dal iný android mobil ide normálne rozbehám všetko a to aj s vypnutým 1 jadrom cpu . Baterka vydržala 16hod viac nie.Teraz tak 3-4 dni a to mám len čínsku kedže som nemal na originál.
0
{:-) ak si elektrikár nerob za drobáky,podrážaš tým všetkých elektrikárov {:-)

Používateľov profilový obrázok
Pedro
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1656
Dátum registrácie: 07 Dec 2009, 00:00
Bydlisko: Nové Zámky NZ
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa Pedro » 28 Apr 2014, 11:06

right13 napísal:len ma dosť zarazila rada E52 keď požaduješ GPS. Fakt by som chcel vidieť ako niekto má na palubovke E52 s pusteným nejakým paskvilom na symbiane a ide podľa toho 1200km :D po 10km by ten šunt letel z okna :D
http://navigyurci.hu/wp-content/uploads ... tvonal.jpg
0
Vidíš veci a hovoríš: "Prečo ?". Ale ja snívam o veciach nevídaných a hovorím: "Prečo nie?"
(George Bernard Shaw)

Používateľov profilový obrázok
remmidemmi
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 994
Dátum registrácie: 25 Dec 2012, 12:58
Bydlisko: Dobříš v Čechách
Vek: 80

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa remmidemmi » 28 Apr 2014, 11:34

Split napísal:Zdravim pani. Risim dilemu ze si urobim radost do zivota a kupim si novy mobil. Koniec koncov laka ma myslienka GPS ....
Já žádný mobil nemám, nikdy jsem neměl a dobře si žiju. Mobil je dobrý jen k tomu, aby tě mohli dálkově šmírovat, sledovat a odposlouchávat. Ale když ti dělá radost, že tě velký bratr monitoruje, tak proč ne. V takovém případě si kup mobil s vysokou inteligencí, aby monitorování bylo dokonalé. Za nějakých 30 roků budou mobilky vysoce integrované čipy, které ti v mobilkoshopu na počkání vloží pod kůži a propojí s tvým nervovým systémem. A velký bratr za tebe bude i myslet, hejbat ti rukama i nohama. A ty budeš mít ze života ještě více radosti než dnes. :D
0
Kdo něco umí, tak to dělá a kdo nic neumí, tak o tom aspoň žvaní.

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa muziker » 28 Apr 2014, 11:50

right13 napísal: AJ tak to mozno lezie z rovnakej farbiky ako ťamťung a HTC a LG, iba to ma porovnatelne (ak nie lepsie parametre) a cena je polovicna
Ano ale no name musí byť nutne lacnejší, lebo pri značkových platíš aj za logo (možno do istej miery to logo zabezpečí akú-takú deklarovanú spoľahlivosť a istú mieru "štábnej kultúry" konštrukcie, ale dnes skôr asi ani to nie). Je to podobne ako s autami - príplatok a nie hocaký za značku. Aprfopó dosť ma zarazilo keď už spomínam autá, že taký FORD (európska časť) prerába na každom vyrobenom automobile nejakých 900 Euráčov a naopak taká TOYOTA má čistý zisk z každého vyrobeného automobilu nejakých 1600 Euráčov. Akosi celkom nechápem týchto podnikateľov.
0
muziker

Ememe
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 05 Jan 2014, 19:17

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa Ememe » 20 Máj 2014, 00:30

nokia lumia ak chces smartphone
nokia klasika napr. 515 aktualne
iphone 5s - ak chces byt cool

mam nokiu lumiu 920 a staci na vsetko, nic neseka, vsetko ide, a mozem si pospustat tolko veci naraz, jednoduche.

som bol dlhe roky verny sony ericssonom boli to super mobily, bohuzial uz ked bolo sony a android co som tiez mal, tak to bolo cele zle, sekalo to sialene, reklamy, zavolat som nevedel lebo sa to zasekavalo alebo zdvihnut hovor neslo ani... kazdy mesiac ak sa preintaloval tak to ako tak islo.
0

Používateľov profilový obrázok
Patrezko
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 11 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: Humenne
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa Patrezko » 20 Máj 2014, 10:10

mne sony nesekal nikdy a to uz mam treti, ide aj o to jak si to ošefuješ, a kedze ma android obrovske moznosti taksa s tym občas treba vyhrať.
inak teraz mam na predaj:
http://mobil.bazos.sk/inzerat/37839123/ ... ria-SP.php
0
Obrázok

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa mato3000 » 20 Máj 2014, 10:59

Ememe, ako vidím, tak ako ti to ide s autami, tak ti to ide aj s mobilmi :D
0

Používateľov profilový obrázok
bfarkas
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 29 Jún 2013, 20:52
Bydlisko: Zemplínska Teplica
Vek: 29
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa bfarkas » 20 Máj 2014, 11:25

Ak chceš android, tak minimálne dvojjadro a 1GB RAM, 512MB RAM je pre Android málo, takisto jedno jadro. A hlavne ho netreba napchávať aplikáciami ako sú task killery a somariny, tie ti iba spomalia telefón, lebo zabiješ aplikácie, ktoré ešte nedokončili svoj proces a spustia sa všetky spolu naraz. Tým pádom ti to spomalí telefón. A neboj sa čínskych telefónov, lebo všetko je dnes z Číny :-) Ale replikám by som sa možno vyhol. Myslím na značky ako je Xiaomi, THL, Ubtel, Meizu a pod. :-)

Odoslané z GT-I9000 pomocou Tapatalku
0

neznamy

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa neznamy » 20 Máj 2014, 11:43

ja osobne by som asi siel do ZOPO s full HD displejom od Sharp. Za 200E nie je co riesit. Ked uz nic ine, nech je aspon obraz pekny...

I ked, osobne ma serie ze nedostat normalny maly 3,5" mobil, ale vsetko len tie velke lopaty na sneh... kto to ma sebou vlacit stale

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa Robio » 20 Máj 2014, 12:21

no a ? Dam do vacku a je...nic necitim.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

neznamy

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa neznamy » 20 Máj 2014, 12:25

mne vadi uz aj moj desire ze to je taka tehla :D

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3154
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa elmoto » 20 Máj 2014, 12:28

do vacku das ale si nesadnes, do ruky das ale druhou musis obsluhovat nakolko je velky ako prasa a celu ruku mas ako tacku na mobil.
Jednoznacne na telefonovanie mali lahky telefon a na hranie a relax... tablet.
0
nie som tu

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6201
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Aky mobil kupit?

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 20 Máj 2014, 12:38

mne max. vyhovuje stary htc wildfire s - rozmery ako klasicky mobil, da sa obsluhovat jednou rukou, je svizny, wifi, bt, gps. - viac od telefonu nepotrebujem, na videa a pod. mam notebook.
Nechapem tomu novemu trendu, naco mi je full hd na mobile, ked si ho pomaly ani do vrecka nedam.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Napísať odpoveď