Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Moderátor: psichac

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa amater63 » 16 Okt 2018, 21:23

To může ale,nepůjde- mu dotyk,jedině že by použil myšku,a to možná zbytečně. A proto jsem se ptal.
0

maher
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 593
Dátum registrácie: 10 Sep 2008, 00:00

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa maher » 16 Okt 2018, 22:22

ja mám lark 7i win a mám na ňom pokazený digitizér, horný riadok a jeden stpec asi v štvrtine nefungujú, zatiaľ to riešim otáčaním displeja, ale som rozmýšľal nad výmenou digitizera, robil to už niekto?, nie je potom problém ho skalibrovať?
0

Používateľov profilový obrázok
jardo181
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 588
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 21:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa jardo181 » 17 Okt 2018, 08:51

Sa vykaslite na ten tablet sak ho v tresku mali po 39€.. ja viem, niesme kazdy bohaty, ale v tomto pripade dostatocne zodpoveda kvalita prevedeneho vyrobku jeho cene.
0
IT bojovník
Ak by bol záujem tak: Ebay, DX, Aliexpress...

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa eurobastler » 18 Okt 2018, 14:33

Kód: Vybrať všetko

Musíš připojit externí klávesnici a ihned po zapnutí zmáčknout ESC. [b]Pokud jsi smazal recovery partition už tablet neobnovíš-obsahovala totiž obraz Windows ze kterého se systém nejen spouští,ale i celou dobu jede. V tabletech je kvůli zmenšení instalace a kvůli obnově použit tzv. WIMboot (odkazy v příloze). [/b]Teď musíš systém nabootovat z upravené flešky s win 8.1 Pro,nebo win7 (fleška musí být FAT32) a provést čistou instalaci, s tím, že provedeš instalaci do jediného oddílu formátovaném jako NTFS kvůli úspoře místa.


Citované z fóra:
https://smartforum.cz/viewtopic.php?t=4211&start=40

Takže recovery partition nechám radšej tak a idem pohľadať návod ako spraviť factory reset...
0
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa amater63 » 18 Okt 2018, 19:54

Ale ano, mirosne nebo alidedko ti dá radu,já (v tom nevesluji),jsem se jen ptal. :wink: ,no jde to..otázka zodpovězena nebyla co jsem se ptal.
0

alidedko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3963
Dátum registrácie: 04 Feb 2013, 22:04
Bydlisko: U alibabky v Poprade
Vek: 32

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa alidedko » 19 Okt 2018, 07:17

Systemy od 8 vyssie staci nechat pri boote 3x "spadnut" - natvrdo vypnut pocas bootovania ... Potom sa sam hodi do moznosti obnovenia - niekdajsi safe mode, kde jednou z moznosti je aj obnova na tovarenske nastavenia.

Cize zapnut, nechat vojst do bootu, drzat vypinac a natvrdo vypnut. To cele 3x a vyriesene ...
0
Motto: Nikto nie je tak velky, aby sa nevosiel do truhly.

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Tablet Lark Ultimate 8i WIN - nedostatok pamäte

Príspevok od používateľa romiadam » 19 Okt 2018, 14:31

S takýmto tabletom za 35€ sa viac natrápis ako Z neho budeš mať osoh.
Škoda casu. Vykopiruj Z neho všetko čo potrebuješ A potom ho zober do zberného dvora (pre istotu ho prelom na poli nech ho nikto zase nevráti do obehu). Keď to niekomu predas tak po čítaj S tým že ta bude preklinat deň čo den. :mrgreen:
Kúp dačo drahsie, lepšie a kvalitnejsie. Po pozeraj hlavne recenzie. Ta investícia sa ti vrati. A kúp taký čo podporuje externé USB zariadenia. Teraz ma nenapada ako sa ta funkcia vola.

Viem O čom hovorim. Ja tiež mám blacbery V skrini (snažil som sa o všeličo možné aj factory reset) a len naň sada prach. Čaká na zberný dvor. Nič mu nie je. Len chudák už dnes nestíha žiadne aplikácie ani len prehrať video z youtube nedokaze.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok