NOVA VERZIA STRANKY !

Moderátor: Moderátori

Paci sa vam novy design ?

Ano
67
42%
Nie
78
49%
Je mi to jedno
15
9%
 
Celkom hlasov: 160

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 09 Júl 2011, 18:33

Mne osobne by sa páčil starý "look" v novom šate. Teda všetko ako rozmiestnenie a pod. nechať pôvodné, len zmeniť grafiku !

Používateľov profilový obrázok
straciam
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1319
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Podbrezova
Vek: 38

Príspevok od používateľa straciam » 09 Júl 2011, 18:38

grafika je velmi zaujimava. mna velmi zaujala a paci sa mi.
dnes je bezne pouzivat piktogramy a tu ich je hojne.mozno sa casom ukaze ze az moc. tazko usudit ci je terajsi vzhlad prakticky alebo nie. to sa uvidi casom, ako intuitivne je pohybovanie sa po stranke. to sa neda hned. stary vzhlad bol lepsi lebo bol nan kazdy zvyknuty.

mam len jednu pripomienku.
na hlavnej stranke, kde je vycuc s fora, naposledy pridane reakcie/temy vo fore. tam je kategoria modrym a nazov temy ciernym pismom. ja by som to prehodil. v prvom rade ma zaujat nazov temy, az potom kategoria. a nevidno ani kto pridal poslednu reakciu a kto je autor temy. to mi dost pomohlo ked som prisiel na forum a uvidel moju temu, hned som vedel, ci som to reagoval ja alebo niekto iny.

cely vzhlad je dost plasticky a pripomina mi to vistu. necham sa prekvapit ci sa tu budem pohybovat bleskovo alebo tu budem bludit kym najdem co potrebujem.. ako mnohi spomenuli tazisko je forum, nie dizajn homepage.
0

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12411
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 09 Júl 2011, 18:41

ach, som na novom fore kratko a už mam nervy, hlavne s tymy odpovedami na temy. Lebo nevidim či už niekto odpisal alebo nie, a tym padom musim otvarať všetky temy či už na ne bolo alebo nebolo odpovedane a zistim že posledny som bol ja a zbytočne som ju vlastne otvaral.

Tak tak, nove forum v starom šate

Tiež som si myslel že na PHB3 sa prechádza len koli lepšim a modernejším funkciam
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2645
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 09 Júl 2011, 18:42

Ahojte,
necakal som ze budu same negativne ohlasy na novu grafiku. Je to tak ze je to skokova zmena a teraz ste trochu dezorientovany kde mate kliknut ale verim tomu ze si zvyknete.
Na fore som upravil ten problem s "natlacenim textu" takze uz by to malo zobrazovat lepsie. Dalsie pripomienky budem priebezne spracovavat. Poprosim vas ked uz pisete negativnu kritiku nepiste len ze sa mi to nepaci ale napiste co konkretne aby sme vedeli na co sa zamerat.

Este vysvetlivky k novinkam:
1) kliknutim na svoje uzivatelske menu hore mozete prejst do nastaveni konta alebo odlhasenia
2) tlacitko + u clankov sluzi na oznacenie vasich oblubenych clankov (vyvolate ich nasledne kliknutim na velke + u uzivatelskeho menu)
3) Ked dostanete novu sukromnu spravu ikonka obalky bude s vykricnikom takze budete vediet ze mate novu spravu.
4) Pridali sme aj dynamicke vyhladavanie v clankoch - mozeme zapracovat aj forum ak bude zaujem
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
mat100
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1360
Dátum registrácie: 07 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Plzen - jih
Vek: 29

Príspevok od používateľa mat100 » 09 Júl 2011, 18:44

Peťus napísal:
mat100 napísal:Hoj

Taky se mě stránka moc nelíbí ! Vše už bylo výše řečeno.

!!! Důležitý je obsah, NE grafika !!!

a tan bohužel upadá ...
můžeš mít obsah stránky světový a grafiku budeš mít jako malý dítě, tak se ti tam ani nikdo nepozastaví....
To není pravda !

Podívej třeba na danyka. Grafika žádná a návštěvnost obrovská ...
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 09 Júl 2011, 18:50

ale ta návštěvnost je kvůli spoustě textu který lidi vyhledávaní a BOTi to naidexovali. Návštěvnost jde ruku v ruce i s tím že má spoustu videí, a youtube patří googlu.
A pak hodnotit danykovu stránku,no teoreticky měl být už tak 5x mrtvej :lol:

EDIT: a pak neříkám,že danykova stránka je dětská, to vůbec ne.Je Účelně jednoduchá!
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

marek181818

Príspevok od používateľa marek181818 » 09 Júl 2011, 18:58

ano je to sice nove mne sa to paci je to len tzv sila zvyku
dolezity je obsah stranky nie len vzhlad ,treba dat novemu vzhladu sancu ved sa uvidi :D

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 09 Júl 2011, 19:01

Ja zmeny vítam, lenže k dobru...nie naopak...

Pripadá mi to decké a bez informačnej hodnoti...

Samozrejme že krása je relatívny pojem, ale je predsa plno iných "tém", ktoré vyzerajú oveľa lepšie...

Navyše to je fórum pre ľudí, keď sa im to nebude páčiť tak nebudú chodiť...
http://www.toplist.cz/stat/?menu=256&n= ... &year=2011
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 09 Júl 2011, 19:10

Ten zoznam online uzivatelov bude v nejakej forme ešte tento rok?

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12411
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 09 Júl 2011, 19:10

zawin napísal:ale verim tomu ze si zvyknete
na tieto chybajuce veľmi doležite info sa zvyknuť určite nebude dať!
Prílohy
asdasd57987tzu.PNG
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 09 Júl 2011, 19:15

Nebolo by odveci tam doplnit kto temu zalozil a kto posledny odpisal...

Používateľov profilový obrázok
Andy99
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 05 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Príspevok od používateľa Andy99 » 09 Júl 2011, 19:17

Ked uz nastala takato zmena, odporucal by so mozno zmenit aj verziu PHPBBcka, databaza by sa dala ppouzit, takze strata by nebola ziadna, akurat mozno lepsie moznosti.
Co sa tyka celkoveho designu, chcelo by do toho "comix designu" pridat trocha viacej prehladnosti ;)
0

NySher
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 566
Dátum registrácie: 25 Aug 2009, 00:00
Bydlisko: ZH / ZA
Vek: 30

Príspevok od používateľa NySher » 09 Júl 2011, 19:20

Takže napíšem pár návrhov na index:

1. Odstránil by som z loga ten "chróm" a odlesky alebo ak tak tak len mierne decentné, tú vydutosť by som odstránil a pod podklad loga by som umiestnil tieň avšak nie až taký výrazný... zaoblenie na spodku loga by mohlo byť symetrické nie len pri spodku... a trošku ho celé zmenšiť... nápis svetelektro zúžiť alebo trochu rozšíriť podklad loga, aby to nebolo tak pri krajoch.

2. Horné menu trochu zúžiť a to vydutie tiež by som odstránil... biely odlesk by som zoslabil... gradient je pekný... písmo trochu menšie na výšku... mohlo by sa tam pridať keď poukážem myšou napríklad na články tak podklad pod nápisom zmení farbu... scroolovacie menu by som trochu priblížil k menu a farebne rozlíšil od hlavného menu...

3. Užívateľský panel je celkom OK ale držal by som sa v tých modrých farbách tá zelená mi dáko nepasuje... správy a obľúbené by som oddelil...

4. Časť s článkami by som zmenšil veľmi to bije do očí... Časť s poslednými príspevkami vo fóre by som zväčšil a pridal tam autora, čas, dátum, a posledného kto odpovedal v téme... Náhodné články by som umiestnil hore namiesto tej reklamy... niektoré ikonky by som pomenil tieto sú také...

Tak toto bolo pár postrehov odo mňa čo by som urobil pozmenil ale to je na vás čo urobíte... :)

//Ešte jeden postreh dáko je rozhádzané vnútorné posunutie objektov napr. písmo v citácii úplne natlačené na rámik okolo, text v buttonkách úplne na okraji... atď...
0
:)

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 09 Júl 2011, 19:28

dobre poznamenal boraicho

namrdali ste sem kopec grafiky a obrázkov, výsledná stránka je potom obrovská, pre pomalé pripojenia des. Rovno vravím že od budúceho týždňa sem prestanem chodiť lebo nebudem čakať pol dňa kým sa mi na pomalom pripojení načíta.

Robili ste to v dobrom, to vám neberiem,ale zabudli ste na najdôležitejšie a to že

V JEDNODUCHOSTI JE KRASA

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2645
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 09 Júl 2011, 19:38

right13: to si si vycucal s prsta ze sa stranka pomaly nacita alebo mas nato aj nejaky dokaz? Ja som akurat pozeral ze vsetky graficke prvky co boli pouzite v grafike zaberaju 300Kbajtov. Prehliadace si navyse stranku aj cachuju takze rozdiel by tam nemal byt. Ale ak naozaj mas problem s pomalym nacitanim tak to prosim ta upresni ci sa jedna iba o hlavnu stranku alebo aj ine sekcie a pod...
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 09 Júl 2011, 19:39

Cez mobil som si tento web uz asi dopozeral, co je smutne nielen pre mna zrejme...Ked sa uz moj iPhone 4 zapotil, co mu to trvalo min. 8s nacitat komplet stranku tak natom nieco bude...

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 09 Júl 2011, 19:47

No myslel jsem si taky že to bude na mobilu zpomalovat, ale popravdě nokia s S60,opera mini obrázky na minimum a napsalo mi to jenom 64KB. Což je kupodivu míň než starší index.Ale pravda zase je že to načetlo jenom statické obrázky,pač ty "vychytávky" to neumí.
A koukám, a FB DebilTlačítka jsou i u článků... no to mě poser
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
genius3258
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 10 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: Ružomberok
Vek: 26

Príspevok od používateľa genius3258 » 09 Júl 2011, 19:50

no niečo na tom bude , mne to na N95 hádže "vnútorný nedostatok pamete "
a to sa mi moc často nestáva

ten vzhľad nieje podľa mňa až taký zlý , ale tej grafiky je naozaj priveľa, taktiež sekcia náhodný článok mi príde zbytočná
0
Run it, break it, fix it, love it :)

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 09 Júl 2011, 19:57

No, humus, evokuje to vo mne prostredie materskej skolky, kde je vsetko vymalovane, vycukrikovane (ako uz niekto pripomenul) apod. Radsej nahodte novu verziu php, nech sa spravi poriadok, a nakoniec, ako uz niektory pisali, chcelo by to prave zjednodusit, nie komplikovat.
0

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa daqq » 09 Júl 2011, 19:58

Nove rozlozenie stranky sa mi vobec nepaci, je to neprakticke, predna stranka rozhodne.

Viac sa mi pacilo povodne rozlozenie.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok