Hodnosti užívateľov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ypsi
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1546
Dátum registrácie: 09 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 106

Príspevok od používateľa ypsi » 17 Máj 2007, 12:58

right13 napísal:to by bolo,pod kazdym prispevkom by bolo hodnotenie,a prirataly by sa prispevky podla toho,ako ta ohodnotia uzivatelia a ako si poradil....body by ostali :D
Noo, riesenia sa zacinaju krystalizovat... :idea:
0

Ostap
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 29 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Trenčín
Vek: 60

Príspevok od používateľa Ostap » 06 Jan 2008, 00:15

No ja som tu nový, ale ako som si celé toto vlákno čítal, tak mi z toho vychádza vec, ktorú nikto z Vás nespomenul. Moderátor by sa mal starať o poriadok na fóre, to znamená, že by trochu mohol dbať aj o jazykovú stránku. Týmto nemyslím len pravopis a používanie diakritiky, na ktoré väčšina z Vás kašle, ale na obsahovú stránku príspevkov. To je niekedy hrôza, pochopiť, čo vlastne pisateľ chcel povedať. Tipujem, že väčšina z Vás sú stredoškoláci. Chlapci, keď sa teraz nenaučíte správne vyjadrovať, v ďalšom praktickom živote môžete byť akokoľvek dobrí elektrotechnici, ale bez správneho vyjadrovania ste v r*t*. Nehovoriac nič o znalosti akejkoľvek cudzej reči. So slovenčinou len na Slovensku.
Moderátor by mal mať právo nekompromisne vyraďovať príspevky, ktoré sú nezrozumiteľné. O Off Topic vôbec nehovorím.
Ale sa mi to starému chrenovi rozumuje, čo ?!
0

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12406
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 06 Jan 2008, 11:01

Bože Ostap ty si slovenčinar?Este nikde na fore som sa nestretol s tym žeby tu niekomu vadila nespisovna slovenčina.Ved každy je z nejakeho kuta slovenska a každy ma svoj rodny jazyk a každy hovori po svojom ja som z vychodu a aj tak pišem a aj budem.Neviem čo si teraz chcel tym povedať.
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Napísať odpoveď