1. narodeniny Svetelektro

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

1. narodeniny Svetelektro

Príspevok od používateľa zawin » 31 Okt 2007, 19:42

Tak a zachvilu to mame tu presne 7.Novembra 2006 uzrela stranka svetelektro.com svetlo sveta.

Dovolim si kusok historie:
Najskor este v davnych casoch existovala stranka schematic.unas.cz ktoru viedol sam BgDestroy, potom prisiel napad s mojej strany navrh spoluprace, tak sme spolu zdokonalili web elektronic.wsite.com, a potom to prislo nasli sme sponzora a vdaka nemu sa rozbehol tento web.
Teraz uz sponzora nemame hosting si platime sami. Stranka ma moderatorov, grafika a 2 adminov.

Co planujeme do buducnosti: K prvemu vyrociu stranky chystame popracovat trocha este na desingu, zmenit rozlisenie stranky na 1024px a ja pracujem momentalne na par zaujimavych zapojeniach, ktore tu zanedlho uverejnim.

Mozete sa teda vyjadrit ako hodnitite doterajsie posobenie stranky, popripade co by ste zmenili, vylepsili.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12406
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 31 Okt 2007, 19:49

Dajak by som nemenil ja som zvyknuty na toto prostredie ako je tu,už by som to teraz nemenil, na inych forach je uplne inač skoro každe fora su rovnake len toto je inak urobene.
A blahoželam :)
0

dodo_ba
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 963
Dátum registrácie: 09 Apr 2007, 00:00
Vek: 37

Príspevok od používateľa dodo_ba » 31 Okt 2007, 21:06

je to pekne, zatial v pohode, akurat by mohlo byt viac uzivatelov tu, niaku reklamu by ste mohli urobit.

2boraicho, ako si to myslel ze tu je inak?
0

Používateľov profilový obrázok
tomass92
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 15 Jún 2007, 00:00
Bydlisko: sarisske michalany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomass92 » 31 Okt 2007, 21:57

ja nemozem nic zle povedat. som rad ze som to nahodou na google nasiel.vo vela veciach mi tato stranka pomohla.dakujem a blahozelam
0

Používateľov profilový obrázok
einsteinmino
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2249
Dátum registrácie: 16 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa einsteinmino » 31 Okt 2007, 23:52

napodobne vsetko naj do buducnosti :wink: 8) ..a o prostredi? no tiez som si nan zvykol je v pohodicke prehladne a pravdu povediac na ine forum ani nechodim.... :wink: takze 7.11 sa opijem(e) :lol:
PS: akurat na tom chate nikdy nikto neni :cry:
0
___________________________________________
Pracujem na 1kW meniči do auta, na zosilňovač

Používateľov profilový obrázok
thompson
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1324
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Jalšovík
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: 1. narodeniny Svetelektro

Príspevok od používateľa thompson » 02 Feb 2008, 18:05

zawin napísal:Tak a zachvilu to mame tu presne 7.Novembra 2006 uzrela stranka svetelektro.com svetlo sveta.

Dovolim si kusok historie:
Najskor este v davnych casoch existovala stranka schematic.unas.cz ktoru viedol sam BgDestroy, potom prisiel napad s mojej strany navrh spoluprace, tak sme spolu zdokonalili web elektronic.wsite.com, a potom to prislo nasli sme sponzora a vdaka nemu sa rozbehol tento web.
Teraz uz sponzora nemame hosting si platime sami. Stranka ma moderatorov, grafika a 2 adminov.

Co planujeme do buducnosti: K prvemu vyrociu stranky chystame popracovat trocha este na desingu, zmenit rozlisenie stranky na 1024px a ja pracujem momentalne na par zaujimavych zapojeniach, ktore tu zanedlho uverejnim.

Mozete sa teda vyjadrit ako hodnitite doterajsie posobenie stranky, popripade co by ste zmenili, vylepsili.

Aj ja som sa narodil 7. novembra 8O 8O :lol:
0

marek181818

Príspevok od používateľa marek181818 » 02 Feb 2008, 18:30

ja tiez v novembri ale 8.11.1989

ondro
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 23 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: Bardejovská Nová Ves
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ondro » 02 Feb 2008, 18:31

V prvom rade gratulujem!!!
Ja som sa tiez k tejto stranke dostal ako slepa kura k zrnu :lol: Ale odkedy som sa sem zaregistroval tak nieje dna aby som ju nenavstivil a nepomohol. Hoci ja skor patrim k tym co sa pytaju nez radia ale co uz :wink: Mozno mi troska na tomto fore vadia tie roztrzky ktore tu sem tam niekto vedie ale co uz. Na to ze su to 1. narodky tak je to super, niektore fora ani po 10 rokoch niesu na takej urovni ako toto.
Drzim palce :D :P :)
0

Používateľov profilový obrázok
thompson
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1324
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Jalšovík
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa thompson » 11 Mar 2008, 17:22

:P :P :P Mozme spolu oslavovat na 7meho novembra :P :P :P
0

Napísať odpoveď