Výmena budíkov Audi A4 1.9Tdi 66kW 1997

Ak máte problém s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky niečo zapojiť

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
frei
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 786
Dátum registrácie: 08 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Smižany
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Výmena budíkov Audi A4 1.9Tdi 66kW 1997

Príspevok od používateľa frei » 28 Júl 2015, 22:08

Zdravím chlapci, tak znova začínam tému o budíky, preto ma prosím neukameňujte ale neviem ako ďalej. Moje pôvodne budíky 8do 919 860 e. Podarilo sa my zohnať 8do 919 930 h. Teraz k nim zháňam páčky a kabeláž lebo ja ju nemám. Poprípade by som si to prepinoval ten konektor na ovládanie pal. počítača. Podľa tejto témy http://audiklub.cz/forum/prispevek/1216 ... -maxidotem by to malo isť len ja som z toho jeleň. Neviem kde jednotlive prívody čiže vstupne signály hľadať. Preto by som chcel poprosiť o rady kde jednotlive drôty hľadať. Najlepšie by však bolo keby sa našiel niekto z SK čo by mi to vedel spraviť. Kedže sú to anglické budíky treba tam prehrať soft a nastaviť to. Skúšal som ich pripojiť v aute. Všetko fungovalo aj voltmeter aj ukazovateľ teploty oleja. Rozblikal sa Imobilizér* čiže treba to prepísať.. Za všetky rady vopred ďakujem. S pozdravom števo
0

Používateľov profilový obrázok
ceco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 09 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 30

Re: Výmena budíkov Audi A4 1.9Tdi 66kW 1997

Príspevok od používateľa ceco » 29 Júl 2015, 00:46

Možno a aj tu nachádza niekto kto podobné veci rieši ale určite ti budú vedieť pomôcť na http://www.acislovensko.sk pripadne na ich fanpage na fb - Audi club international Slovensko.

Btw ak som správne pochopil ty máš budíky bez immo a chceš tam dať budíky s imobilizérom . Niekde som videl podobný projekt (tuším na A6 C5 ale v princípe to iste) a dá sa to spojazdniť akurát kontrolky imobilizéra sa nezbavíš (jedine vypajkovať led ) aa takisto bude asi problém s canbusom - budiky zrejme budu pri diagnostike vypisovať chybu komunikácie s inými modulmi.

tu je popísané niečo o jednotlivých typoch budíkov
0

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Výmena budíkov Audi A4 1.9Tdi 66kW 1997

Príspevok od používateľa xmilos » 29 Júl 2015, 06:37

Napis SS uzivatelovi Lumpiq z audiklub.cz.
0

Používateľov profilový obrázok
Raptor181
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 16 Aug 2007, 00:00
Bydlisko: West Slovakia, BA
Vek: 47

Re: Výmena budíkov Audi A4 1.9Tdi 66kW 1997

Príspevok od používateľa Raptor181 » 01 Okt 2015, 19:05

Oboje budiky su stare, no CANBUS.
Nebolo by jednoduchsie tam dat budiky s rovnakym cislom? Pravdepodobne ti ide o displej. :potlesk:
0
MOTORPOWER
Autoelektrika, autoalarmy, oživenie umrtvených RJ, opravy tacho,deaktivacia immo, airbag, autodiagnostika, odkódovanie a oprava autorádií, kódovanie autokľúčov.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok