stvorkolka "polaris sportsman 500"

Ak máte problém s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky niečo zapojiť

Moderátori: mirosne, Moderátori

roocoX
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 384
Dátum registrácie: 02 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: SK východ
Vek: 33

stvorkolka "polaris sportsman 500"

Príspevok od používateľa roocoX » 09 Okt 2011, 11:07

dobry den, dufam ze mi niekto aspon z casti pomoze. mam problem so stvorkolkou "polaris sportsman 500 rv. 2007" jeden pan ju priniesol k nam do autoservisu ze mu zrazu prestala ist. nezasvieti ani display po otoceni klucika a ani nestaruje, taktiez nefunguju ani ziadne svetla proste nic. baterka je nabita
hladali sme nejake poistky ale nic tam nieje. privod od baterky ide na rele ktore spina starter a este jeden tensi kabel ku rebrovanej krabicke asi 22x12cm a z nej idu dva konektory s cca 20 pinami, ked som ju otvoril tak tam bolo asi 20 vykonovych polovodicov priskrutkovane ku tej krabicke.
nema niekto s tym skusenost ze preco je to zrazu nefunkcne? mozno by pomohol aj servisny manual. dakujem
0

Používateľov profilový obrázok
raden
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 628
Dátum registrácie: 27 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: Žilinský kraj

Re: stvorkolka "polaris sportsman 500"

Príspevok od používateľa raden » 09 Okt 2011, 12:09

Možno by pomohlo aj foto tých výkonových polovodičov aby sme mohli poradiť ako to pomerať.
0

dduuro
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 25 Dec 2009, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: stvorkolka "polaris sportsman 500"

Príspevok od používateľa dduuro » 09 Okt 2011, 14:16

roocoX napísal:dobry den, dufam ze mi niekto aspon z casti pomoze. mam problem so stvorkolkou "polaris sportsman 500 rv. 2007" jeden pan ju priniesol k nam do autoservisu ze mu zrazu prestala ist. nezasvieti ani display po otoceni klucika a ani nestaruje, taktiez nefunguju ani ziadne svetla proste nic. baterka je nabita
hladali sme nejake poistky ale nic tam nieje. privod od baterky ide na rele ktore spina starter a este jeden tensi kabel ku rebrovanej krabicke asi 22x12cm a z nej idu dva konektory s cca 20 pinami, ked som ju otvoril tak tam bolo asi 20 vykonovych polovodicov priskrutkovane ku tej krabicke.
nema niekto s tym skusenost ze preco je to zrazu nefunkcne? mozno by pomohol aj servisny manual. dakujem
napis mi ss
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok