Ako "odtieniť" magnetické pole

Všetko možné na prevetranie mozgových závitov.

Moderátori: Merak, Moderátori

neznamy

Re: Ako

Príspevok od používateľa neznamy » 26 Mar 2013, 00:08

a čo by sa stalo spojiť perpetuum mobile s antiperpetuum mobile pri použití antimateriálov ?


ale nechajte ma hádať, znížilo by to šum a skreslenie

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 21 Apr 2013, 01:36

Ach jaj....preco stale perpetu mobile? Neviete pochopit,ze ta energia musi odniekial prichadzat? A,ze tato energia je chladna,lebo na nabijanie sa nepouziva elektricky prud. To je Bedini technologia a vlastne opak Lenz zakona. Chladna elektrina znacne znasobuje kapacitu baterie. Na to aby sa bateriam zvecsila kapacita je potrebny cas.Teda je potrebne baterie niekolko krat nabit a vybit.Az kym sa baterie tejto energiji prispvosobia.Az je toto dosiahnute a vola sa to aj stav klimatizacie,alebo stabilizacia baterie. Tak bateria znacne zvecsi svoju kapacitu asi 3 az 4krat viac oproti stitku baterie aj nabitie sa stava kratsim. Toto som vyskusal aj ja a funguje to skvele. Velmi dvolezite je mat cievku s velkou indukcnostou a tenkym drotom. Ja som pouzil 0,3mm drot. Najprv boli baterie nabite a prehadzoval som ich az kym sa nevybili.Ked sa vybili,tak vydrzali len niekolko minut,ale aj tak som pokracoval a po niekolkych cykloch asi 5-6 cykloch vybitia a nabytia sa bateriji zvecsila kapacita. Na to netreba nejake specialne meracie pristroje,ale stacia stopky a digitalny meraci pristroj,ktory mera napetie baterie. Teraz uz je to viac nez 5h od kedy som opet prehodil bateriu. Zdvoraznujem,ze baterie boli viac krat vybite a vydrzali len niekolko minut. Teraz su to hodiny,takze baterie sa postupne stabilizuju.

Chcem pridat foto,ale kamera nesnima tak kvalitne. Ale aj tak skusim pridat jednu fotku

Prajem pekny vecer. :D :D :D :D
0

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 21 Apr 2013, 01:41

Uz som aj zabudol ako sa tu fotka da pridat,alebo ulozit. Hmmm
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Ako

Príspevok od používateľa mato3000 » 21 Apr 2013, 15:30

neviem či sa smiať, plakť alebo nadávať ... nalepšie by tomuto vláknu bolo v koši ...
0

neznamy

Re: Ako

Príspevok od používateľa neznamy » 21 Apr 2013, 15:38

efendy111


to je super, pošlem ti moju baterku z mobilu , už ma hnevá že vydrží len 1-2 dni používania ... Zvýš mi kapacitu 6x nech nemusím týždeň nabíjať no a potom ti pošlem notebookovu , keď mi zvýšiš 6x kapacitu tak baterka mi vydrží 26 hodín čo bude super

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 21 Apr 2013, 16:42

Radsej neplac,nenadavaj,ale prijmi pravdu :-))))

To by samozrejme islo urobit a myslim,ze aj viac krat by sa mohla zvecsit kapacita.To zalezi od vykonu,teda kolko chladnej elektriny do baterie dodame. Zalezi aj od toho v akom stave je bateria,lebo nie kazda bateria sa da zachranit .Treba vyskusat viac cyklov. Ja mam najjednoduchsi Bedini SG nabyjacku. Chcem este viac zvecsit vykon pridat dalsiu cievku. Snazim sa ozivit stare baterie 6V 4,2 Ah,ktore uz dlhsie neboli nabyjane a rychlo sa vybiju.Teda nevydrzia dlho,ale ako som uz napisal,ze nie kazda bateria sa da zachranit,ozivit.
0

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Ako

Príspevok od používateľa spin90 » 21 Apr 2013, 16:55

Chladna elektrina ? To je akoze co ? :lol: Brutalne veci uz vazne vymyslate :D Ze zvacsovat kapacitu baterii. No super, tak potom kde je problem, preco nemame este elektromobily, ktore vydrzia paradne dlho jazdit ? :D
Niektori tu vedia, ze zvecsa som dost otvoreny kadejakym (ako tak rozumnym) veciam, ale tak toto je vela aj na mna :D
Odkial pochadza ta studena elektrina ? Z 11teho rozmeru ? :P
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Používateľov profilový obrázok
JAKUB G
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1386
Dátum registrácie: 17 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Kanianka
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako

Príspevok od používateľa JAKUB G » 21 Apr 2013, 17:46

efendy111 napísal:Ach jaj....preco stale perpetu mobile? Neviete pochopit,ze ta energia musi odniekial prichadzat? A,ze tato energia je chladna,lebo na nabijanie sa nepouziva elektricky prud. To je Bedini technologia a vlastne opak Lenz zakona. Chladna elektrina znacne znasobuje kapacitu baterie. Na to aby sa bateriam zvecsila kapacita je potrebny cas.Teda je potrebne baterie niekolko krat nabit a vybit.Az kym sa baterie tejto energiji prispvosobia.Az je toto dosiahnute a vola sa to aj stav klimatizacie,alebo stabilizacia baterie. Tak bateria znacne zvecsi svoju kapacitu asi 3 az 4krat viac oproti stitku baterie aj nabitie sa stava kratsim. Toto som vyskusal aj ja a funguje to skvele. Velmi dvolezite je mat cievku s velkou indukcnostou a tenkym drotom. Ja som pouzil 0,3mm drot. Najprv boli baterie nabite a prehadzoval som ich az kym sa nevybili.Ked sa vybili,tak vydrzali len niekolko minut,ale aj tak som pokracoval a po niekolkych cykloch asi 5-6 cykloch vybitia a nabytia sa bateriji zvecsila kapacita. Na to netreba nejake specialne meracie pristroje,ale stacia stopky a digitalny meraci pristroj,ktory mera napetie baterie. Teraz uz je to viac nez 5h od kedy som opet prehodil bateriu. Zdvoraznujem,ze baterie boli viac krat vybite a vydrzali len niekolko minut. Teraz su to hodiny,takze baterie sa postupne stabilizuju.

Chcem pridat foto,ale kamera nesnima tak kvalitne. Ale aj tak skusim pridat jednu fotku

Prajem pekny vecer. :D :D :D :D
Mozno dostanem ban ale...
Ty si vazne kus KOKOTA....
Prepacte za expresivne vyrazy....
0
Výkonové zosilňovače a ich konštrukcie
http://www.zosilnovace.eu
Facebook – zosilnovace.eu

Používateľov profilový obrázok
danhard
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3226
Dátum registrácie: 15 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: Jesenice u Prahy
Vek: 68

Re: Ako

Príspevok od používateľa danhard » 21 Apr 2013, 17:49

efendy111 napísal:Snazim sa ozivit stare baterie 6V 4,2 Ah,ktore uz dlhsie neboli nabyjane a rychlo sa vybiju.
Je to tak, musíš to pořádně natvrdo nabýt a potom zlehounka měkkce vybít :lol:
Je vidět, že pokrok jde na Slovensku mílovými kroky, ve světě umí nabíjet jen akumulátory, u baterie jim to nějak nefunguje :)
0

Používateľov profilový obrázok
tomel
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 19 Sep 2011, 00:00
Bydlisko: TV
Vek: 26
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako

Príspevok od používateľa tomel » 21 Apr 2013, 17:53

:lol:
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Ako

Príspevok od používateľa mato3000 » 21 Apr 2013, 18:18

danhard, kludne takýmto debilkom dáme české občianstvo a to expersne rýchlo :lol:
efendy111 napísal:Radsej neplac,nenadavaj,ale prijmi pravdu :-)))) ...

..Ja mam najjednoduchsi Bedini SG nabyjacku.
no ja mám prijať pravdu :D to je sranada


počuj prečo si si nekúpil normálnu kvalitnú nabíjačku batérií aj s konštantným vybíjaním a programom oživenia ? Ja mám toto
http://www.ges.cz/cz/charge-manager-202 ... 07326.html. baterky som kúpil viac ako pred 12timi rokmi !!!! a stále ich dokážem krásne oživiť takmer na ich pôvodnú kapacitu. jááj Bendíni-Debilíni to oživí na viac ako bola pôvodná kapacita, to hej a tebe to stačí len tak poznamenať v jeho príbalovom letáku.


vždy som sa divil že niekto dokáže takéto sračky vyrábať a prezentovať, ale tu je skvelý príklad nadšeného ( budúceho ) kupujúceho


Hlúposti sa v dnešnej dobe medze nekaladú, ba sa ešte podporuje, toto je skvelý príklad.
0
Naposledy upravil/-a mato3000 v 21 Apr 2013, 18:27, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako

Príspevok od používateľa AndiCibula » 21 Apr 2013, 18:25

No to určite, takých si nechajte ... alebo predajte niekam na orgány.
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Ako

Príspevok od používateľa Ond3x » 21 Apr 2013, 18:36

Znáte někdo trollovací server 4chan?

Tohle je hodno toho serveru! :mrgreen: :mrgreen:

(y)
0

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 24 Apr 2013, 19:28

mato: Ano,ale ty tou programovatelnou nabyjackou oživiš baterie,ale s tym rozdielom,že Bedini použiva chladny prud,alebo magneticky prud,chladna elektrina.Teda energia z nuly z dvoch polarit JUH A SEVER.Preco chladna elektrina? Lebo tam nie je elektricky prud.Co je vlastne elektricky prud? Tok elektronov čo do seba strkaju? To je co za hlupost? Elektricky prud je vyrovnavacia zlozka etheru.Ked oddelime jednu polaritu od druhej ako napr v generatore,tak po zatazeni vznikne elektricky prud,ktory sa snazi aby boli sily v rovnovahe. Vytvori opacne magneticke pole,ktore pvosobi proti.Ale scalar rotor je v rovnovahe a preto tam nevznikne elektricky prud.Ale magnetizmus tam je aj ked tam nie je elektricky prud. Bedini nabyjacka nasava tu energiu z etheru cez cievky.To sa usmerni cez diodu a touto energiou sa nabyja bateria. Preco sa bateria rychlo nabyja? Lebo iony a elektrony v baterii maju urcitu zotrvacnost. Ale teraz spet k tej programovatelnej nabyjacke. Ta byjacka,ktoru pouzivas, tlaci elektrony do baterie,teda elektricky prud. To sa vola horuca elektrina,lebo sa zohrieva. Ja nechapem preco sa nezamyslite.Vsak existuje aj zima,nie? Co je len leto vzdy? Nie je. A takto je to aj elektrinou. Priroda,vesmir funguje na tychto dvoch polaritach. Teda nulovy bod,zero. Ale myslite si co chcete je chcem dalej pokracovat v objavovani s touto staronovou energiou,ktro je ether. Asi nema zmysel tu dalej prispievat,ale chcel som aby ste to vedeli. Je lepsie keby ste miesto dohadovania sa si tuto staronovu technologiu vyskusali. Staronovu preto,lebo Tesla ju objavil uz davno.A teraz sa znova zacina pouzivat na celom svete. Ak nechcete je to vasa vec. Informovany ste boli aj detailne. Prajem pekny vecer a nech raz to uz pochopite ako to stou energou naozaj je. :D :D :D :D :D :D :D
0

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 24 Apr 2013, 19:29

mato: Ano,ale ty tou programovatelnou nabyjackou oživiš baterie,ale s tym rozdielom,že Bedini použiva chladny prud,alebo magneticky prud,chladna elektrina.Teda energia z nuly z dvoch polarit JUH A SEVER.Preco chladna elektrina? Lebo tam nie je elektricky prud.Co je vlastne elektricky prud? Tok elektronov čo do seba strkaju? To je co za hlupost? Elektricky prud je vyrovnavacia zlozka etheru.Ked oddelime jednu polaritu od druhej ako napr v generatore,tak po zatazeni vznikne elektricky prud,ktory sa snazi aby boli sily v rovnovahe. Vytvori opacne magneticke pole,ktore pvosobi proti.Ale scalar rotor je v rovnovahe a preto tam nevznikne elektricky prud.Ale magnetizmus tam je aj ked tam nie je elektricky prud. Bedini nabyjacka nasava tu energiu z etheru cez cievky.To sa usmerni cez diodu a touto energiou sa nabyja bateria. Preco sa bateria rychlo nabyja? Lebo iony a elektrony v baterii maju urcitu zotrvacnost. Ale teraz spet k tej programovatelnej nabyjacke. Ta byjacka,ktoru pouzivas, tlaci elektrony do baterie,teda elektricky prud. To sa vola horuca elektrina,lebo sa zohrieva. Ja nechapem preco sa nezamyslite.Vsak existuje aj zima,nie? Co je len leto vzdy? Nie je. A takto je to aj elektrinou. Priroda,vesmir funguje na tychto dvoch polaritach. Teda nulovy bod,zero. Ale myslite si co chcete je chcem dalej pokracovat v objavovani s touto staronovou energiou,ktro je ether. Asi nema zmysel tu dalej prispievat,ale chcel som aby ste to vedeli. Je lepsie keby ste miesto dohadovania sa si tuto staronovu technologiu vyskusali. Staronovu preto,lebo Tesla ju objavil uz davno.A teraz sa znova zacina pouzivat na celom svete. Ak nechcete je to vasa vec. Informovany ste boli aj detailne. Prajem pekny vecer a nech raz to uz pochopite ako to stou energou naozaj je. :D :D :D :D :D :D :D
0

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 24 Apr 2013, 19:34

Odoslalo to dvakrat :D :D :D :D :D :D
0

neznamy

Re: Ako

Príspevok od používateľa neznamy » 24 Apr 2013, 19:34

baviť sa o éteri , to je ako rozoberať pohyby dimenzií ..všetko je to na teoretickej úrovni... ty si v podstate vynašiel ZPM, čo sa veľmi teším , som velky fanúšik stargate . jeden taky by mi stačil na doživotnu samostatnosť od spotrebnej energie pre všetky moje generacie .

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 24 Apr 2013, 19:41

Nic som nevynasiel,len by som povedal,ze replikoval,alebo zopakoval davno vynajdene. Anie ZPM,ale ZPE.

A este jedna vec mato: Ta tvoja program. nabyjacka pouziva desulfator,ale to je vsetko. Odstranuje sulfat z baterie,ale nezysi kapacitu viac,nez ma samotna bateria,lebo do baterie sa neprivadza viac energie.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Ako

Príspevok od používateľa mato3000 » 24 Apr 2013, 19:46

:rolleyes:

a kde by sa tam vzala síra ?

kamráde ty si normálne na kazajku. nádhera to čítať, nikdy by som neveril že v dnešnej dobe niekto takto dokáže písať. no paráda.


už máš niečo v rukách, teda baterku , ktorá má večšiu kapacitu ako mala od výroby ? a ako si zmeral tú kapacitu ?
efendy111 napísal: Asi nema zmysel tu dalej prispievat,ale chcel som aby ste to vedeli. Je lepsie keby ste miesto dohadovania sa si tuto staronovu technologiu vyskusali. Staronovu preto,lebo Tesla ju objavil uz davno.A teraz sa znova zacina pouzivat na celom svete.
rád to vyskúšam, len daj nejaké video, nejaký príklad čo si spravil a aj dokázal nasledovným meraním. ale to meranie poriadne popíš aj s prístrojmi čo si použil, teším sa najme preto , že tuším ďalšie prekvapenia v tvojej osobe
0
Naposledy upravil/-a mato3000 v 24 Apr 2013, 19:52, upravené celkom 1 krát.

efendy111
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 22 Jan 2013, 14:19

Re: Ako

Príspevok od používateľa efendy111 » 24 Apr 2013, 19:49

danhard: AKo tvrdo nabyt? Kto tu take nieco napisal? Baterie sa nabyjaju bez silneho elektrickeho prudu.Nabyju savelmi kratkymi impulzmi vysokeho napetia,ktore aktivuju tok z prostredia,teda ether,chladnu elektrinu.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok