Krabičky RP701, Tx... modurel

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa jenda23 » 01 Nov 2019, 21:20

Zdravím,

mám takový maličko špíček. Nemáte někdo tucha zda-li se ještě dají někde koupit krabičky ve kterých byly notoricky známá relata RP701 apropo v principu všechny modulární relé od ZPA. Potřeboval bych alespoň 20ks. Popř neválí se někomu doma stará tyto relata jde mi pouze a případnou kanibalizaci krabiček. Zatím se mi jedná o průzkum trhu.

díky, jenda
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa Mek » 01 Nov 2019, 22:23

Mam par rele RP700, je to to co hladas?
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa jenda23 » 02 Nov 2019, 08:39

Ahoj, bohužel. Potřebuju tyto https://www.mylms.cz/stare-rele-rele-rp701/
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa cs001 » 02 Nov 2019, 18:54

...pred casom som ich cca 30 zachranil, momentalne neviem kde su, (stahovanie). Na jednom pracovisku by ich este zo 20(aj viac) v rozvodni malo byt.
Cca dva tyzdne dozadu padla k zemi jedna budova, v rozvadzacooch velinu ich bola hadam aj stovka, plus ovladanie 3 velkych kotlov v kotolni dalsia stovka... Skoda, ze si to nedal skor.
V pondelok budem na tom pracovisku tak sa na to pozriem, ak nezabudnem (cas na demontaz ale mat nebudem)

Lepsie by ti boli nejake zo skladovych zasob, lebo tym starym bakelitovym krabickam pri demontazi sa lahko ulamovali pripevnovacie patky...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
Maek43
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 13 Okt 2016, 10:53
Bydlisko: Hul
Vek: 26

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa Maek43 » 02 Nov 2019, 19:59

Ahoj, trošku sa pripletiem. :D
Ak by sa našli také relátka na 24V a išlo by ti len o krabičku tak mne by sa zasa zišli samotné relátka z vnútra :lol:
0
Keď sa Einsteina opýtali aký je to pocit byť najgeniálnejším žijúcim človekom odpovedal :"Neviem, musíte sa opýtať Nikolu Teslu."

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa cs001 » 02 Nov 2019, 21:04

u nas budu asi len 220V
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa jenda23 » 02 Nov 2019, 21:50

To by bylo super, ještě taky prohrabu sklep, bohužel jsem jich při nuceném úklidu v rámci zavádění 5S ve fabrice vyházel asi tak stovku a ted se to vrací :x :axe: pak bych Ti dal kdyžtak vědět. Dohodli bycom se na ceně, mělo by jich stačit 20. Na stavu pajšlu nesejde.
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
Maek43
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 13 Okt 2016, 10:53
Bydlisko: Hul
Vek: 26

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa Maek43 » 02 Nov 2019, 22:30

To tak je vždy s tým sa nedá nič robiť :lol: Jo, vravím, ak byboli na 24V či AC alebo DC, aj stovka by mi došla vhod :) :) :)
0
Keď sa Einsteina opýtali aký je to pocit byť najgeniálnejším žijúcim človekom odpovedal :"Neviem, musíte sa opýtať Nikolu Teslu."

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa cs001 » 05 Nov 2019, 18:12

...ss...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Krabičky RP701, Tx... modurel

Príspevok od používateľa cs001 » 08 Nov 2019, 17:53

30ks pripravene na expediciu, len autor prispevku sa nejak odmlcal...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Napísať odpoveď