Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Wicker
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 849
Dátum registrácie: 05 Máj 2013, 17:26
Bydlisko: Kremnica
Vek: 33

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa Wicker » 24 Jan 2021, 12:25

Chalani keď to tak máte zbehané, existuju aj iné varianty tohoto produktu ?

https://www.banggood.com/RIDEN-DPS5020- ... &ID=514833

Stačí mi niečo čo má vstup do 24V a prúd by mohol stačiť asi aj do 15A, išlo by to do starého ATX zdroja s upraveným výstupom, využitie v garáži, ďakujem.
0

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa medved » 03 Feb 2021, 20:58

Ako to je s objednávaním na eBay ak je tam uvedené "May not ship to Slovakia" ? .. Písal som predajcovi, či je to možne odoslať aj do Európy na Slovensko. Odpísal, že hej cez nejaký "eBay global shipping program". Tak som to vzal, no nedovolí mi to ďalej zaplatiť, keďže nie je uvedená doprava.. počítam, že on by mi to mal nastaviť a následne potom zaplatím sumu, alebo ako to vlastne je ? .. eBay chce, aby som zaplatil, no je tam problém pri zaplatení a nepustí ma ďalej, zároveň čakám na nejakú ďalšiu reakciu od predajcu, čo a ako...

Riešil už niekto niečo takéto ??
0

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 387
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa rakato11 » 09 Feb 2021, 07:55

Dnes jsem otevíral spor, 20.1.2021 jsem si objednal tyto motorky a když jsem včera zjišťoval kde se balíček nachází tak jsem zjistil že je na cestě zpět k prodejci. Prodejce mi odepsal toto:
因为 海关 政策 的 限制 , 马达 这一 类 的 产品 现在 无法 发送 , 包裹 已经 被 退回 , 请 打开 纠纷 , 我 给 你 退款
Tu je překlad :wink: :
Vzhledem k omezením celní politiky nelze produkty, jako jsou motory, nyní odeslat, balíček byl vrácen, prosím, otevřete spor, vrátím vám peníze.
Spor byl v podstatě vyřešen okamžitě ani jsem se nestačil divit, netrvalo to snad ani hodinu.
No nyní uvažuji kde tyto motorky seženu, potřebuji je do zařízení na vysoušení bot pro kamaráda.
IMG_20210209_074312 – kopie.jpg
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5646
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa mr.dred » 09 Feb 2021, 08:22

skús iného predajcu... a iný spôsob dopravy, možno vyžaduje nejaký špeciál ako napr. batérie

Sprav objednávku, ale nepotvrď platbu. Potom na čete kontaktuj predajcu a opýtaj sa či je schopný to bez problémov odoslať aby to prešlo colnicou, keď nie - len zrušíš objednávku a skúsiš inde.
Kupoval som tak (na 3-tí krát) baterypack do kolobežky a potom to posledný predajca poslal z Holandska z nejakého skladu. Na sledovacom čísle to malo hneď po objednaní posledné 2 znaky NL (a šlo to bez cla a DPH :D ) Už to síce nebolo Freeshipping ale tuším len 3,90 € navyše...Žiadna tragédia :wink:

Poponáhľaj.. aby to stihlo do 11.2. odletieť... lebo majú bašavel do 28.2. :lol: :lol:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

jonasplv
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27 Aug 2016, 21:46
Bydlisko: Nové Zámky
Vek: 45

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa jonasplv » 09 Feb 2021, 08:32

Atlan napísal:
19 Okt 2020, 11:14
Atlan napísal:Chcel som si objednat plosaky s jlcb a pozeram ze pribudla nova polozka ak je dorucenie postou, nejake clo a dan. Neviem preco to tam je ked do 20E by to malo byt zdarma. Alebo zeby to bol poplatok pre cinu? Ked by som zadal ze pre firmu a vat cislo tak je to bez tohto polatku. Vie o tom niemto nieco?
Tak ostovne zdarma je skryte v menu tam kde je dhl a dhl expres, po rozkliknuti 2sipky sa tam objavi aj air mail eu-20 az 35 dni a ten je bez poplatku.

Narizdiel od hned viditelneho europacket-tu pisu 8 az 12 dni. Plus clo a dane co tam pripocitaju.
Nemáte niekto skúsenosť ako ja s jlcpcb tento rok 2021?
28.12.2020 mi odoslali hotové plošáky odoslané cez air mail EU (najlacnejšie).
Cena za celú objednávku aj s poštovným bola 9,96EUR.
20.1.2021 mi prišiel s pošty list kde chcú súhlas zo zastupovaním v colnom konaní a doklady o platbe...
Zásielka mala označenie že šla z Belgicka.
Colníci ju zadržali s verdiktom, že zlá/chýbajúca faktúra.

V roku 2020 mi prišlo cca 12 zásielok s jlc bez týchto patálií.
Neviete niekto, nemáte tiež skúsenosť, prečo mi prvú tohtoročnú zásielku s jlc zadržali?

Inak začal som objednávať aj s pcbway (majú krajšiu čiernu masku), to odoslali 30.12.2020
a prišlo mi to poštou hneď domov už 19.1.2021.
Cena spolu 12,5 EUR.

Uvidím ešte mi ide s jlcpcb jedna zásielka odoslaná 28.1.2021, ak s ňou budú takéto patálie asi s jlc skončím.
Vďaka za reakciu.
0

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 387
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa rakato11 » 09 Feb 2021, 08:37

mr.dred, díky za Tvojí radu, také mně napadlo to zkusit objednat u jiného prodejce a zrovna hledám nějakého. Ještě mně napadlo se s tím samým na těchto "podmínkách" domluvit zda by on to takto mohl udělat.
Právě že mně udivilo že nastal problém neboť ty motorky byly odeslány z Holandska podle sledovacího čísla.
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa medved » 09 Feb 2021, 11:05

Vzhledem k omezením celní politiky nelze produkty, jako jsou motory, nyní odeslat, balíček byl vrácen, prosím, otevřete spor, vrátím vám peníze.
Co to... ako to... a mne sa toto stalo s motorcekom do vody a som sa cudoval co nic nechodi a vraj sa to vratilo odosielatelovi. Co za problem maju s motormi ??
0

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 387
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa rakato11 » 09 Feb 2021, 11:12

No to by mně také zajímalo co se to vlastně děje. :evil:
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa Mek » 09 Feb 2021, 12:17

Zrejme nie je problem iba u nas ale nejak medzinarodne, lebo co som v poslednych 2 mesiacoch odosielal 3 zasielky do zahranicia, vsetky dosial neprisli a po opusteni Slovenska nie su o nich ziadne informacie. Vsetko to boli "doporucene listy". Velka Britania (tu by som este pochopil brexit), dalej Belgicko, a Taliansko.
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Atlan
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: 01 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa Atlan » 09 Feb 2021, 15:46

jonasplv napísal:
09 Feb 2021, 08:32
Atlan napísal:
19 Okt 2020, 11:14
Atlan napísal:Chcel som si objednat plosaky s jlcb a pozeram ze pribudla nova polozka ak je dorucenie postou, nejake clo a dan. Neviem preco to tam je ked do 20E by to malo byt zdarma. Alebo zeby to bol poplatok pre cinu? Ked by som zadal ze pre firmu a vat cislo tak je to bez tohto polatku. Vie o tom niemto nieco?
Tak ostovne zdarma je skryte v menu tam kde je dhl a dhl expres, po rozkliknuti 2sipky sa tam objavi aj air mail eu-20 az 35 dni a ten je bez poplatku.

Narizdiel od hned viditelneho europacket-tu pisu 8 az 12 dni. Plus clo a dane co tam pripocitaju.
Nemáte niekto skúsenosť ako ja s jlcpcb tento rok 2021?
28.12.2020 mi odoslali hotové plošáky odoslané cez air mail EU (najlacnejšie).
Cena za celú objednávku aj s poštovným bola 9,96EUR.
20.1.2021 mi prišiel s pošty list kde chcú súhlas zo zastupovaním v colnom konaní a doklady o platbe...
Zásielka mala označenie že šla z Belgicka.
Colníci ju zadržali s verdiktom, že zlá/chýbajúca faktúra.

V roku 2020 mi prišlo cca 12 zásielok s jlc bez týchto patálií.
Neviete niekto, nemáte tiež skúsenosť, prečo mi prvú tohtoročnú zásielku s jlc zadržali?

Inak začal som objednávať aj s pcbway (majú krajšiu čiernu masku), to odoslali 30.12.2020
a prišlo mi to poštou hneď domov už 19.1.2021.
Cena spolu 12,5 EUR.

Uvidím ešte mi ide s jlcpcb jedna zásielka odoslaná 28.1.2021, ak s ňou budú takéto patálie asi s jlc skončím.
Vďaka za reakciu.
Mame tu covid, tak ze na navstevu colnice zabudni, navyse posta za 9E vybavi co treba. Posli im vyplnenu plnu moc, a papiere s cenou, fakturu. Ked neprekrocis limit, neni problem prepustia dalej, brz poplatku. Aspon by mali.
0

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa zen » 09 Feb 2021, 16:28

Ako je to vlastne teraz s clom od Aliexpress?

Posledna zasilka mi dosla zaciatkon januara do postovnej schranky aniz by isla cez colnicu.

Doteraz sa male veci celkom vyplatili, no s clom/DPH/poplatkom to vyjde drahsie ako zde v obchode. Ak zaplatim len poplatok poste 9E, nema zmysel to objednavat z Ciny
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 09 Feb 2021, 16:35

zen tuším že je ešte na pol roka odklad. Netešil by som sa že to to víde lacnejšie títo naši priekupníci to objednávajú z toho istého aliexpresu ako mi a ked to objednajú zadrachšie aj to predaju zadrachšie.

https://www.geekbuying.com/item/X96-MAX ... 22932.html
Ja som mal v plane kupiť toto ked si dáte germany a 4/64gb víde vám suma 39.47 a pošta 3.49 ale ked už dám buy now tak tam je najlacnejšia pošta 9 a niečo. Objednával už niekto z geekbuy? Kde je tam chyba?
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa medved » 09 Feb 2021, 18:01

Áno pol roka odklad a až od leta to bude platiť. Tiež neverím, žeby u nás to potom bolo lacnejšie a na druhej strane aspoň ja osobne.. takmer drvivá väčšina veci objednaných z ebay a aliexpress nie je kvôli cene, ale že u nás to proste nezoženiem a nekúpim, pravdaže cena tiež hra svoju rolu. No keď raz niečo u nás nie je dostupné... som zvedavý, čo to bude potom. Teraz som ešte stihol balík za 160€ mimo EU bez všetkého, rovno mi prišiel papier, že to mám na pošte.
0

stefanSK
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 752
Dátum registrácie: 24 Jún 2010, 00:00
Bydlisko: Trnava
Vek: 68

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa stefanSK » 09 Feb 2021, 18:12

Nemohol by niekto kto si už preclieval sám urobiť podrobný návod ako treba preclievať a čo všetko treba k tomu.
Je už dosť, že štát si zoberie svoje, ale zdá sa, že firmy si za preclenie budú pýtať ešte viac ako štát. Slov.pošta doteraz brala asi 4€, po novom to bude asi 8€. Ja som to už pozeral na internete, ale som s toho úplne mimo. Neviem, čo prakticky skutočne treba dokladovať a odkiaľ tie informácie treba zobrať.Tento vypracovaný postup by nemusel byť verejne dostupný, ale iba registrovaným na svetelektro.

Ujme sa toho niekto?
0
S.K.

jonasplv
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27 Aug 2016, 21:46
Bydlisko: Nové Zámky
Vek: 45

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa jonasplv » 09 Feb 2021, 18:50

Dnes mi prišla odpoveď emailom s colnice, od 24.1.2021 kedy som odoslal podklady, že nevidia v mojom printscreene objednávky cenu za jeden kus tovaru, jlcpcb má v košíku iba cenu za balík 10pcs PCB za 4,1EUR, plus 5,56EUR poštovné..
Tak som im to opísal, že cena za jeden kus je 4,1/10 ale predajca to neuvádza v objednávke, tak som zvedavý ako to dopadne.
Tiež som sa pýtal prečo preclievajú zásielku odoslanú z Belgicka, na konci označenia zásielky je BE, keď zásielky z EU by sa nemali preclievať, a na jej obale je cena 12USD.

StefanSK ja som posielal tieto oskenované dokumenty emailom.

Splnomocnenie pre Slovenskú poštu že ma môžu zastupovať.
Vyhlásenie pre colnicu kde sa vypíše všetko na ich tlačive, prišlo mi poštou aj zo splnomocnením.
Printscreen platby z internet bankingu.
Printscreen objednávky s JLCPCB kde vidieť cenu za tovar a poštovné. (Ideálne nech vidieť aj cenu za kus)
Printscreen Product Details, kde vidieť číslo poštovej zásielky na ktorú to bolo odoslané.
0
Naposledy upravil/-a jonasplv v 09 Feb 2021, 18:53, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa zen » 09 Feb 2021, 18:51

Dr.Martin napísal:
09 Feb 2021, 16:35
https://www.geekbuying.com/item/X96-MAX ... 22932.html
Ja som mal v plane kupiť toto ked si dáte germany a 4/64gb víde vám suma 39.47 a pošta 3.49 ale ked už dám buy now tak tam je najlacnejšia pošta 9 a niečo. Objednával už niekto z geekbuy? Kde je tam chyba?
No, ja by som rad vedel, co toto znamena:

Shipping: €2.23 to Slovakia via Germany Economy
Estimated Shipping Time:2-7 business days

Obavam sa, ze je to na sklade pred colnicou. Cili clo, DPH, poplatky. Ked to kupim zde, mam dva roku zaruku.

Kupil som kameru v AliExpress, po 4 mesiacom odiesel P/S. Povedali, ze je po zaruke. Na moju namitku, ze je to shipping from Europe, coz znamena 2 roky zaruka, neodpovedali.
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa zen » 09 Feb 2021, 18:54

jonasplv napísal:
09 Feb 2021, 18:50
TTiež som sa pýtal prečo preclievajú zásielku odoslanú z Belgicka, na konci označenia zásielky je BE, keď zásielky z EU by sa nemali preclievať,
Az budes mat odpoved, napis. Obavam sa, ze to poslali zo skladu PRED colnicou.
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

Atlan
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: 01 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa Atlan » 09 Feb 2021, 19:29

stefanSK napísal:
09 Feb 2021, 18:12
Nemohol by niekto kto si už preclieval sám urobiť podrobný návod ako treba preclievať a čo všetko treba k tomu.
Je už dosť, že štát si zoberie svoje, ale zdá sa, že firmy si za preclenie budú pýtať ešte viac ako štát. Slov.pošta doteraz brala asi 4€, po novom to bude asi 8€. Ja som to už pozeral na internete, ale som s toho úplne mimo. Neviem, čo prakticky skutočne treba dokladovať a odkiaľ tie informácie treba zobrať.Tento vypracovaný postup by nemusel byť verejne dostupný, ale iba registrovaným na svetelektro.

Ujme sa toho niekto?
Treba na to zaruceny elektronicky podpis, po tom fopa z zabezpecenim sa im nato mozem zvysoka....
Podpisem prehlasenie na colnicu a o 2 roky zistim ze nevlastnim byt lebo niekto pozuil moj podpis na prepis bytu. Parada.
0

jonasplv
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27 Aug 2016, 21:46
Bydlisko: Nové Zámky
Vek: 45

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa jonasplv » 09 Feb 2021, 19:43

zen

Ja som v lete ešte tento multimediálny prehrávač objednal.
4GB RAM, 64GB SSD, verzia.
Išlo to zo Španielska týždeň iba, stál 32EUR + 6EUR pošta.
Nikde to nestálo, žiadne clo sa neriešilo.

https://www.aliexpress.com/item/4001015 ... 4c4dawKY6m

Tvári sa že je tam Android10, no je tam Android9, aj tak to všetko stíha prehrať, aj v 4K, je to svižné aj v menu.
Berie to google konto v pohode, funguje obchod...
Dokonca aj cez wifi pripojené to ma cca 40-50Mbps download...
Mám wifi5 router.
Aj keď dám zo vzdialeného disku v robote cez internet prehrať 1080p video cez vlc, v pohode to stíha...
Nemusím pred pozeraním stiahnuť na disk.
Odporúčam.
0

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách eBay-om,AliExpress-om,Banggood-om II.

Príspevok od používateľa medved » 13 Feb 2021, 07:44

medved napísal:
03 Feb 2021, 20:58
Ako to je s objednávaním na eBay ak je tam uvedené "May not ship to Slovakia" ? .. Písal som predajcovi, či je to možne odoslať aj do Európy na Slovensko. Odpísal, že hej cez nejaký "eBay global shipping program". Tak som to vzal, no nedovolí mi to ďalej zaplatiť, keďže nie je uvedená doprava.. počítam, že on by mi to mal nastaviť a následne potom zaplatím sumu, alebo ako to vlastne je ? .. eBay chce, aby som zaplatil, no je tam problém pri zaplatení a nepustí ma ďalej, zároveň čakám na nejakú ďalšiu reakciu od predajcu, čo a ako...

Riešil už niekto niečo takéto ??
Problém vyriešený a zároveň nový problém. Takáto položka šla objednať z USA, keď som dal kúpiť a následne požiadať o vystavenie papiera s cenou pošty, teda dopredu som ešte netušil, aká pošta mi vyskočí, ale už som sa zaviazal, že to kúpim. Bola to malá vec, tak som nepočítal s veľkou cenou pošty a aj tak bolo, za pár dní som mal už celkovú sumu na zaplatenie a práve je balík na ceste.

Toto sa udialo 2.februára
Teraz od včera riešim rovnaký problém pri iných predajcoch z USA, ale už nemôžem požiadať o cenu poštovného pre SR, cez noc včera som písal s jedným američanom na ebay, tak že v medzinárodnej preprave ani nevidí SR, že skúsi pondelok zavolať. Iný predajca znova z USA, rovnaký scenár, nedovolí mi ebay požiadať predajcu o určenie ceny poštovného.

WTF... začiatkom mesiaca nebol problém a balíček je na ceste. Čo to sakra, aké obmedzenia zas.. vie niekto niečo o tomto ? Alebo väčšina len rieši Čínu a nie všeobecne objednávky zo sveta. Som zvedavý, čo mi napíše pondelok.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok