Krokový volič

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5646
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Krokový volič

Príspevok od používateľa mr.dred » 20 Máj 2019, 21:45

Maek43 - ráno až sa stretnem v robote s telefonistami, opýtam sa či voľačo nemajú na starej ústredni.
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
Maek43
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 13 Okt 2016, 10:53
Bydlisko: Hul
Vek: 26

Re: Krokový volič

Príspevok od používateľa Maek43 » 20 Máj 2019, 22:20

Už som sa síce dohodol s Merakom že mi pošle ten jeho, no ak budeš taký dobrý kludne sa spýtaj, možno budem potrebovať ešte zojeden alebo aj dva :thumbup:
0
Keď sa Einsteina opýtali aký je to pocit byť najgeniálnejším žijúcim človekom odpovedal :"Neviem, musíte sa opýtať Nikolu Teslu."

Victorio
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 12 Mar 2014, 21:09
Bydlisko: Michalovce

Re: Krokový volič

Príspevok od používateľa Victorio » 21 Máj 2019, 10:42

myslím že takýto krokový volič mám, ale mám ešte iný, ktorý má kontakty do kruhu, a ako chlapec som s tým spravil "bežiaceho hada" so žiarovičkami v hadici, pekne to cvakalo, a stačil multivibrátor ktorý spínal relé, a rýchlosť sa dala regulovať
feros napísal:Keď som bol na vojne, používali sme tento rapkáč na odpaľovanie výbušnín na strelnici.
Vždy to bola veľká zábava, keďže to fungovala ako ho práve napadlo.
na "odpaľovanie" modelov rakiet som si upravil veľký červený budík , kontakt na minútovú a "budíkovú" ručičku a nemusel som ťahať káble do bezpečnej vzdialenosti, ale dobrý nápad na odpálenie viacerých rakiet alebo ohňostroja postupne za sebou :P
0

Napísať odpoveď