Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Yoga Tablet2

Yoga Tablet2

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Yoga Tablet2

Odosla┼ąod amater63 » 30 Sep 2017, 22:19

Dobr├Ż ve─Źer.Asi to pat┼Ö├ş do jin├ę sekce kter├í tady je,ale d├ím to sem.Je to voln├í t├ęma.Dostal jsem tenhle tablet i ",proto┼że nikdo nev├ş heslo,ani ├║─Źet u windows.( protislu┼żba -na org├íny.,byla vadn├í baterie.,tablet nebyl pou┼ż├şv├ín) tak jsem ho rozchodil,ale co d├íl,v┼íe od v├Żrobce -prodejce m├ím.Ne ┼że po tomto tou┼ż├şm,ale jak to je u Win,,,8.1,,reset hesla jsem zkou┼íel.( hesla ani ┼»─Źty nikdo nev├ş,kraden├Ż nen├ş je to z rodiny prost─Ť flegmatici.) foto. Jinak se nic ned─Ťje. :)
Pr├şlohy
SAM_0372.JPG
SAM_0380.JPG
SAM_0381.JPG
SAM_0378.JPG
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2222
Zalo┼żen├Ż: 02.05.2016

Re: Yoga Tablet2

Odosla┼ąod AEdison » 30 Sep 2017, 22:26

Postupuj pod─ża tohto n├ívodu:
https://www.youtube.com/watch?v=nyVkGlTwe0A
X kr├ít odsk├║┼ían├ę a funk─Źn├ę.
AEdison
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1105
Vek: 24.24
Zalo┼żen├Ż: 13.07.2009

Odosla┼ąod amater63 » 30 Sep 2017, 22:38

D─Ťkuji vyzkou┼í├şm.Ale jak jsem psal -n├íhradn├ş d├şly kter├ę stejn─Ť nikdo cht├şt nebude.. :wink: Do p┼Ö├şkazov├ęho ┼Ö├ídku, m─Ť to nepust├ş,je to na u─Źtu admina,ten ho nezn├í.
Naposledy upravil amater63 d┼ła 30 Sep 2017, 22:57, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod AEdison » 30 Sep 2017, 22:56

┼ákoda ho rozpreda┼ą, nieje to zl├ę zariadenie.
AEdison
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod amater63 » 30 Sep 2017, 22:59

Tam bude win. asi po┼íkozen├Ż,ale jak reinstalaci. :( to jsem fakt amater.. Jinak WIFI si zapnu ale co d├íl.Stahoval jsem i windows jako na obnovu na flasch m┼»j PC-bohu┼żel ukl├ídal to na m┼»j disk.C -Ne necht─Ťl jsem Win8...
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod AEdison » 30 Sep 2017, 23:09

Rein┼ítal├ícia je to posledn├ę ─Źo chce┼í. Win tablety maj├║ rekovery particiu. V "boot menu" zvo─ż mo┼żnos┼ą "System recovery". Tablet sa zin┼ítaluje s├ím z tejto part├şcie. Kompletn├í rein┼ítal├ícia je komplikovan├í a doh─żad├ívanie driverov je e┼íte v├Ą─Ź┼í├ş masaker.
AEdison
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod amater63 » 30 Sep 2017, 23:18

D─Ťkuji,ale po┼Ö├íd na admina-spr├ívce.n─Ťjak├Ż ─Źas jsem na tom str├ívil.Prost─Ť bios a co jsem d├íval foto.Jinak je v┼íe zak├ízan├ę..Mladoch pubo┼í ma─Źkal,doma─Źkal. :) To pr├ív─Ť n─Ťco jsem ─Źetl tak proto org├íny..

-- Spojen├Ż pr├şspevok 30 Sep 2017, 23:20 --

AEdison nap├şsal:Rein┼ítal├ícia je to posledn├ę ─Źo chce┼í. Win tablety maj├║ rekovery particiu. V "boot menu" zvo─ż mo┼żnos┼ą "System recovery". Tablet sa zin┼ítaluje s├ím z tejto part├şcie. Kompletn├í rein┼ítal├ícia je komplikovan├í a doh─żad├ívanie driverov je e┼íte v├Ą─Ź┼í├ş masaker.

Nic nereaguje. Jinak v ─Źr je podpora a n─Ťco tam je.nelogick├ę je i cel├ę 8 jak se to ┼Öe┼í├ş.
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod AEdison » 30 Sep 2017, 23:26

Ak├ę heslo od teba p├Żta, supervisor password?
AEdison
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod amater63 » 30 Sep 2017, 23:47

D─Ťkuji za trp─Ťlivost v no─Źn├şch hodin├ích.
Pr├şlohy
SAM_0384.JPG
SAM_0385.JPG
SAM_0386.JPG
SAM_0388.JPG
Slu┼ín├Ż telefon je na tom l├ępe,jak cel├ę Windows
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod AEdison » 01 Okt 2017, 00:35

Ako tak uva┼żujem, bez odheslovania biosu sa nikam nepohneme. V tom n├ívode na odheslovanie syst├ęmu ─Źo som posielal, sa cmd sp├║┼í┼ąa z in┼ítala─Źn├ęho m├ędia a nie zo servisn├ęho pr├şstupu u┼ż nain┼ítalovan├ęho syst├ęmu. Yogu som e┼íte na servis nemal ale predpoklad├ím ┼że hesla od biosu bud├║ ulo┼żen├ę v eeprom niekde na doske, tak ako u thinkpadov. Pokia─ż "vyskratuje┼í" d├ítove vodi─Źe k eeprome, zabr├íni┼í biosu v na─Ź├ştaniu nastavenia ─Źo znamen├í ┼że ┼ąa pust├ş do resetu hesla, bez hesla.
Chcelo by to rozobra┼ą a posla┼ą detailnej┼íie fote─Źky dosky. Samozrejme ak sa na tak├Żto z├ísah c├şti┼í. Ka┼żdop├ídne je to kopec srandy prezera┼ą takmer ka┼żd├ęho 8 pinov├ęho ┼ív├íba na doske v p├║zdre soic8 (predpoklad├ím).
AEdison
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod amater63 » 01 Okt 2017, 08:29

Ale j├í se do Biosu dostanu.V┼íechny pokusy kon─Ź├ş stejn─Ť,nebo d─Ťl├ím n─Ťco ┼ípatn─Ť.V servisu byl- diagnostika? ,┼że vadn├í deska.No jak jsem psal nejsem tak znal├Ż, ale ned├í mi to. Rozd─Ťlan├Ż ho m├ím st├íle,┼Öe┼íil jsem baterie.
Pr├şlohy
SAM_0391.JPG
Datum a ─Źas nesed├ş,baterie byla odpojena
SAM_0390.JPG
V┼íe kon─Ź├ş stejn─Ť.
SAM_0389.JPG
Tady zadat co.
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod BoSS_631 » 01 Okt 2017, 09:11

https://www.top-password.com/blog/reset ... -password/

tu je navod na reset hesiel na winRT
BoSS_631
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 9
Zalo┼żen├Ż: 03.12.2015

Odosla┼ąod amater63 » 01 Okt 2017, 09:21

Ahoj,d─Ťkuji ale tohle jsem u┼ż se mi zd├í zkou┼íel.m─Ťl jsem p┼Öipojenou i USB,no po┼Ö├íd n─Ťjak├Ż z├ídrhel. :confused:
Pr├şlohy
SAM_0393.JPG
Takhle nebo podobn─Ť to kon─Ź├ş pokud n─Ťco po n─Ťm chci.
SAM_0394.JPG
D─Ťl├í jako n─Ťco,ale dod─Ťl├í
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod BoSS_631 » 01 Okt 2017, 11:36

No to vypada ze je tam normalny win x32 pretoze to ma INTEL cpu.
V biose zapinas botovanie z USB? bez toho ti to nenabootuje. Vies zistit aky windows tam je? 8 ci 10?
a tiez over ci z toho usb ti nabotuje windows aj na pc, pre istotu ci je ten usb kluc a instalacka na nom bootovatelna.
Kedze ti vsetky moznosti opravy zo skritej particie nefunguju reinstal je asi nutny, ale ak tam uz bol win10 dal by som win 10 radsej. Ale ako zistit aky win tam momentalne je netusim :D
BoSS_631
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod amater63 » 01 Okt 2017, 11:53

D─Ťkuji,m─Ťl jsem p┼Öipojenou i USB kl├ívesnici proto┼że jsem cht─Ťl n─Ťco vyzkou┼íet.Ale jsme na za─Ź├ítku psal bootovat -z ─Źeho,USB,extern├ş HDD m├ím .Ale co tam nahr├ít a kde.Jak jsem psal,n─Ťkdo to ma─Źkal a┼ż doma─Źkal.. )Ano Win 32 jako ┼że 8.1
Pr├şlohy
SAM_0396.JPG
Mohu nezkou┼íel jsem,nev├şm co.
SAM_0397.JPG
Taky by ┼ílo,ale nen├ş spr├ívn├Ż kl├ş─Ź
SAM_0398.JPG
Prostor kam ukládat je.
SAM_0399.JPG
Jinak odpojeno bylo -d├íval jsem dohromady- servis nep┼Öipojil co m─Ťl,ani se nezapl...
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod amater63 » 03 Okt 2017, 12:22

Cht─Ťl bych pod─Ťkovat za navr├ícen├ş -dotazu kam tohle pat┼Ö├ş.Sekce- rubrika (Tablety a mobily je nefunk─Źn├ş ).D─Ťkuji -mirosne. Mo┼żn├í se pohnu d├íle,ale i tak to m┼»┼że pomoci i jin├Żm. A snad o to jde. :wink:
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod BoSS_631 » 03 Okt 2017, 16:29

Najprv si treba stiahnut windows ISO subor. U lenova treba zistit z akim windows sa ten tablet dodal. Windows stiahnut z microsoft stranky.
Potom stiahnut https://www.microsoft.com/sk-sk/downloa ... nload-tool
Potom si pripravit 8GB a vacsi usb kluc. na usb hdd to asi tym naradim nepojde.
Na usb HDD by mohla fungovat https://www.linuxliveusb.com

Botovanie najlepsie nastavit v biose ak je to mozne, pripadne asi cez uefi, ale s tym som nikdy nepracoval.....
BoSS_631
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod Juroo » 03 Okt 2017, 17:11

Alebo stiahnu┼ą od Microsoftu rovno "Media creation tool" https://www.microsoft.com/sk-sk/softwar ... /windows10
S├ím stiahne ISO s├║bor Windowsu (Ale len Win10, verzia (Enterprise/Home/Pro) sa d├í vybra┼ą) a z├írove┼ł ho aj s├ím vie nakop├şrova┼ą na USB a nastavi┼ą ho bootovate─żn├ę. R├Żchle a jednoduch├ę ...
8GB USB sta─Ź├ş, vyber ale pokia─ż mo┼żno nejak├Ż r├Żchlej┼í├ş k─ż├║─Ź nech ne─Źak├í┼í ve─Źne ...

S├ím asi vie┼í ale pre istotu, pozor s t├Żm extern├Żm HDD. Nepok├║┼íaj sa na┼ł dosta┼ą bootovate─żn├║ part├şciu lebo ti cel├Ż disk sform├ítuje ... Koniec koncov tieto tablety maj├║ m├íloktor├ę dostato─Źn├ę siln├Ż USB vstup aby rozbehli extern├Ż HDD, sk├┤r upozornia na prive─żk├Ż odber a odpoja ho, no vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sa jav├ş ako nefunk─Źn├Ż bez upozornenia ┼że je nie─Źo v USB zapojen├ę ...
SOMETHING WILL NEVER CHANGE !!
Takto to vyzer├í ke─Ć sa Stavb├ír montuje do elektra ...
Juroo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 670
Vek: 29.79
Zalo┼żen├Ż: 24.02.2007

Odosla┼ąod rudko » 03 Okt 2017, 18:58

Neviem co tu riesite. Ved navod co dal aedison funguje paradne, teda ak mas moznost v biose zmenit poradie bootovania, co podla poskytnutych fotiek mas. V praci ho pouzivam bezne. Pouzivame ho ako demonstraciu toho preco je dolezite sifrovanie HDD. Staci si len vytvorit bootovacie USB s win 7 alebo vyssim. Radil by som Win 8.1 alebo 10, aby ta nezaskocila odlisnost prostredia, a potom uz len pokracovat presne podla videa. Trik je v tom ze si spustis prikazovy riadok z bootovatelneho USB a premenujes cmd.exe na utilman.exe (je to tzv spravca zjednoduseneho pristupu). tento je potom po restarte mozne spustit z obrazovky na zadanie hesla a pod systemovym opravnenim, co je dokonca viac ako admin. A potom jednoducho porobis co potrebujes, poresetujes hesla, vytvoris uzivatelov....
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2055
Vek: 33.19
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod AEdison » 03 Okt 2017, 20:11

Myslel som ┼że sa do nastavenia bootovania nedostane┼í... Postupuj pod─ża n├ívodu a to win USB je najjednoduch┼íie vytvori┼ą tak ako p├şsal Juroo. Potom nap├ş┼í ako si dopadol.
AEdison
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Ďalšia

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist