Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:

19 systém krabičiek vám poskytne nečakane veľa miesta

Kategória: Firemné články | 20.10.2015 | Autor: SOS electronic s.r.o 

So zásuvnými krabičkami Fischer Elektronik ľahko vyriešite umiestnenie vášho zariadenia do 19“ "racku".

Do akej krabičky umiestniť elektronické zariadenie a ako ich usporiadať keď je takých zariadení viacero na jednom mieste? To je otázka, ktorá siaha takmer k počiatkom vývoja elektroniky. Niet divu, že odvtedy sa vyvinuli niektoré riešenia, ktoré sú tak dobré, že sú aktuálne aj v súčasnosti. Jedným z takýchto príkladov je známy modulárny 19“ systém(šírka 482,6 mm), kde rôzne elektronické zariadenia umiestňujeme do nosného rámu („rack“).
Tento systém je vysoko modulárny a pri pevnej šírke umožňuje použiť rôznu výšku zariadení. Preto v 19“ systéme neraz nájdeme tenké (slim) zariadenia vysoké len niekoľko centimetrov ale aj gigantov s výškou niekoľko desiatok centimetrov.

Spoločnosť Fischer Elektronik ako známy výrobca prístrojových krabičiek, chladičov a konektorov, vyrába širokú škálu krabičiek vhodných pre 19“ systém, v ktorom isto nájdete typ vhodný aj pre vašu aplikáciu. Ako dobrý príklad môže poslúžiť séria VESA. VESA je univerzálna séria masívnych krabičiek s odnímateľným horným panelom (krytom). Je dostupná vo výškach „1U“ až „6U“ čo predstavuje 43,8 až 264 mm.

Na výber sú tri rôzne hĺbky – 260, 300 a 360 mm. Krabička pozostáva z ľahko zmontovateľných hliníkových profilov. Vodiace drážky vo vnútri umožňujú inštaláciu elektroniky na DPS a dostupné sú aj rôzne doplnky a modifikácie ako napríklad rúčky, zámok a panely s vetracími otvormi. Do krabičky je možné tiež umiestniť montážnu platňu MPH, ktorá vytvorí akoby dvojité dno a tiež montážnu lištu TS CE. Nákresy a detailné informácie o tejto krabičke nájdete na strane N8 v katalógu krabičiek Fischer.

Ak vás osloví niektorá z množstva krabičiek v tomto katalógu, neváhajte kontaktovať SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

 

 

 


13.07.2017

Wi-Fi moduly série ATWINC15x0

 5701   0  Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:
Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýZa obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist

Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.01 sekúnd