Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:

Dotknite sa displeja EA DIP180

Kategória: Firemné články | 28.02.2012 | Autor: SOS electronic s.r.o. 

Nový grafický displej EA DIP180B-5NL prináša vysoký kontrast, malú spotrebu a rýchlu odozvu. A čo je pre mnohých dôležité – je dostupný aj s dotykovým panelom.

Displej EA DIP180B-5NLWTP bol navrhnutý pre použitie v priemyselných ovládacích paneloch. Preto je dostupný aj s analógovým rezistívnym dotykovým panelom. To umožňuje skombinovať ovládanie zariadenia a zobrazenie informácií do jediného prvku. EA DIP180B-5NLWTP je grafický displej s rozlíšením 180x32 pixelov. Obsahuje 3 integrované grafické kontroléry typu SED1520 (alebo kompatibilné) na ovládanie ľavej, strednej a pravej časti displeja. Biele LED podsvietenie poskytuje kryštálovo čisté zobrazenie a výbornú čitateľnosť za každých svetelných podmienok.Výhody / vlastnosti:

  1. grafický modul 180x32 bodov
  2. dostupný aj dotykovým panelom
  3. úsporné biele LED podsvietenie
  4. výborná čitateľnosť za každých svetelných podmienok
  5. jednoduchá montáž zapájkovaním - bez skrutiek
  6. tepelne kompenzovaný
  7. rozsah pracovných teplôt -20 až +70°C

Dotykový panel sa pripája na externý kontrolér, alebo kontrolér s analógovými vstupmi. Dotykový panel funguje podobne ako potenciometer - ak je pripojené napätie na „Top-Bottom“ vstup, napätie zodpovedajúce Y (vertikálnej) pozícii sa vyčíta mikrokontrolérom na „Left-Right“ vstupe. Rovnakým spôsobom sa dá určiť horizontálna – X pozícia kontaktu na dotykovom paneli. Displej poskytuje vysoký kontrast a rýchlu odozvu vďaka použitiu „supertwist“ LCD technológie. Aj pri extrémne nízkych teplotách okolo -20°C je doba odozvy dostatočných 2,5 sekundy. Moduly sa vyznačujú automatickou teplotnou kompenzáciou, preto nevyžadujú žiadnu externú kompenzáciu kontrastu počas prevádzky. Spolu so širokým rozsahom pracovných teplôt -20 až +70 °C, je ideálny pre rôzne priemyselné aplikácie. Mechanicky sa modul upevní zapájkovaním pinov do DPS, bez potreby skrutiek apod.

Detailný popis vám poskytne EADIP180 datasheet.

V prípade záujmu o produkty Electronic Assembly prosím kontaktujte firmu SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

 Priemerné hodnotenie: 4
Hlasov: 2

Veľmi dobrý

Zvoľte počet hviezdičiek:
Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýZa obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist

Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.01 sekúnd