SVETELEKTRO

22. januára 2015   Verzia pre tlač Verzia pre tlač

i-CHARGE BIKE


Schrack Technik spol. sro

Společnost Schrack Technik spol. s r.o. je velmi dobře připravena na intenzivně se rozrůstající počet elektrokol a to nabíjecími stanicemi pro všechny oblasti využití.

i-CHARGE Bike Solar


 
Když sluníčko roztáčí pedály
 
Toto komplexní řešení propojuje energii z obnovitelných zdrojů s elektromobilitou. I-CHARGE BIKE SOLAR využívá příznivé klimatické podmínky. Za pomoci 4 isofotonických solárních panelů, které jsou pod úhlem  8̊ nakloněné směrem k jihu a mají rozlohu 6,6m2, je možno současně nabíjet až 6 elektrokol. Tato solární nabíjecí stanice je vybavena 6 kusy zásuvek 16A/230 VAC a  informačním displejem s vizualizací energetických hodnot. Celé zařízení je testováno i na případné zatížení sněhovou pokrývkou. Alternativně může být stanice vybavena zadními i bočními plexisklovými kryty a LED osvětlením.
 
i-CHARGE Bike Wall Box

Nabíjecí stanice i-CHARGE Bike Wall Box je určena pro nabíjení až 6 elektrokol zásuvkami 16A/230 VAC, které se nacházejí pod robustními kovovými kryty. Je vyrobena z nerezové oceli, IP44 a má rozměry pouhých 600 x 400 x 210 mm (v x š x h). Je určena pro nástěnnou montáž ve venkovním či vnitřním prostředí. Tato nabíjecí stanice je vybavena vestavěným elektroměrem, který slouží pro odečet spotřebované elektrické energie. Lze ji naprogramovat na týdenní cyklus po jednotlivých dnech a definovat tak na první pohled spotřebu i čas nabíjení. Zelené kontrolky slouží k indikaci nabíjecích zásuvek. Aktivní sloty nabíjení se svítí zeleně. 
 
i-CHARGE Easy Pack
 
 

Originální řešení pro elektrokola vybavená záložní baterií. Zatímco Vy jedete na jednu z baterií, druhá se Vám zatím bezpečně nabíjí. Hliníková skříň je určena pro samostatné nabíjení 2 baterií, lze ji namontovat na stěnu a to i ve venkovním prostředí.
 Dvířka jsou po dobu nabíjení, či Vaší nepřítomnosti uzamčena klíčem, na podobném principu jako známe například z plaveckých bazénů. Po vložení mince je možné skříňku uzamknout a klíč vyjmout. Po odemčení je mince uvolněna a klíč není možné vyjmout.

 


SCHRACK TECHNIK spol. s r. o.
Dolnoměcholupská 2, 100 00 Praha 10 – Hostivař
tel.: +420 281 008 231-3, fax: +420 281 008 462
e-mail: praha@schrack.cz, www.schrack.cz

Ako sa vám páčil tento článok?
  • Páči sa mi (0)
  • Súhlasím (0)
  • Zábavné (0)
  • Informatívne (0)

Pridaj komentár