SVETELEKTRO

9. decembra 2023

RFID DOMINATOR 2.0 pre Airsoft / Paintball

martinius96  7 mesiacov pred  Prešovský kraj 203
Dohodou

Predám hardvérový prototyp DOMINATORA 2.0 s RFID vstupom. Ide o stopky na spôsob šachových hodín, ktoré rátajú čas, po ktorý bol aktívny tím na bode. Vhodné pre hru so 4 tímami, možné upraviť aj len na 2 tímy. Každý hráč tímu je vybavený RFID kartou, alebo RFID náramkom. Do hry sú integrované tímy RED, GRE, BLU a YEL (Červený, zelený, modrý a žltý tím).

Po priložení tagu k čítačke bod hráč obsadí a snaží sa ho udržať po čo najdlhšiu dobu. Po obsadení sa pripočítava danému tímu čas až do maximálneho rozlíšenia 99 hodín, 59 minút, 59 sekúnd. Pri aktívnom tíme na bode je rozsvietená aj jeho dióda s jeho farbou príslušnosti.

Okrem člena druhého tímu môže počítadlo času prerušiť aj Rozhodca svojou kartou – zapauzuje aktuálny čas do momentu opätovného priloženia karty členom niektorého z tímov, alebo Eraser, ktorý zároveň však aj všetky časy vynuluje.

Dodávam spolu s 30 RFID kartami, pričom pre každý tím je vyhradených 7 kariet, pre Rozhodcu, aj Erasera po jednej. Posielam poštou pri platbe vopred do vlastných rúk druhou triedou. DOMINATOR 1.0 ako hardvérový prototyp už neponúkam.

DPS je osadená so všetkými komponentami. Čítačka, mikrokontróler, aj displej je možné vymeniť v prípade poruchy len vytiahnutím z pinovej lišty bez potreby spájkovania. Možno napájať cez powerbanku. Napájanie cez 9V batériu možné po pripojení na určité piny (nutné pájkovanie).

DPS obsahuje 6 montážnych otvorov pre možnosť osadenia DOMINATORA na stenu, alebo do dreva. 4 z nich používa displej, možno nahradiť za závitovú tyč.

Zariadenie nie je vodotesné, ani vodeodolné. Nutné prevádzkovať v interiéri. Krabička pre DOMINATOR nie je navrhnutá. Dodávam aj .hex súbor pre mikrokontróler.

V zadnej časti DOMINATORA je výrez, ktorým je možné pristúpiť k potenciometru displeja a ovládať jeho kontrast. Hodí sa najmä ak sa DOMINATOR prevádzkuje v zime, alebo naopak v teple. Vždy je nutné pri danej teplote urobiť korekciu kontrastu, inak je displej nečitateľný (ten stav poznáte, ak sa to bude vyžadovať…).

Ako sa vám páčil tento článok?
  • Páči sa mi (0)
  • Súhlasím (0)
  • Zábavné (0)
  • Informatívne (0)