SVETELEKTRO

19. januára 2013   Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Napájajte vaše zariadenia aj na púšti


SOS electronic s.r.o.

Malé fotovoltaické moduly série SMH spoľahlivo vyriešia napájanie zariadení s nízkym odberom.

Z moderných súčiastok už nie je problém skonštruovať zariadenia s odberom v jednotkách mA a menej. Preto už jeden malý solárny modul v kombinácii so záložnou batériou alebo superkapacitorom často vyrieši napájanie zariadení určených na použitie v miestach bez elektrickej energie, alebo na miestach, kde by bol prívod energie neúmerne nákladný.

Výhody / vlastnosti:

 1. malé solárne moduly z monokryštalického kremíka
 2. vysoká kvalita, UV odolné zapuzdrenie
 3. výkon 407-1023mw v závislosti na type
 4. IP65 – univerzálne použitie
 5. vhodné na zabudovanie do zariadení

Séria SMH patrí do segmentu malých solárnych modulov určených primárne pre zabudovanie do koncových zariadení – meracích systémov, senzorov, komunikačných zariadení,… Kvalitné vyhotovenie a vysoká spoľahlivosť ich predurčuje do rôznych priemyselných zariadení. Výkon v rozsahu 407-1023 mW postačuje na mnohé aplikácie vrátane rôznych ovládacích jednotiek (s nízkopríkonovými bistabilnými relé).

 

SMH3, SMH4 a SMH8 sú vyrobené z monokryštalického kremíku s UV odolným zapuzdrením triedy IP65 optimalizovaným pre vonkajšie použitie (polyuretán, celková hrúbka modulu 1,8mm). Ako už názov hovorí, pozostávajú z 3,4 alebo 8-ich článkov, čomu zodpovedá výstupné napätie 1,65V, 2,2V alebo 4,4V. Vývody sú riešené ako pájkovacie plošky na zadnej strane modulov. Všetky moduly sú 100% elektricky a opticky testované na garantovaný výkon. Farba modulov je tmavo modrá (takmer čierna).

Ďalšie informácie vám poskytnú datasheety SMH3, SMH4 a SMH8. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

Ako sa vám páčil tento článok?
 • Páči sa mi (0)
 • Súhlasím (0)
 • Zábavné (0)
 • Informatívne (0)

Komentáre (1)

 1. spin90 píše:

  Jaaj, no jasne, na pusti, ved kto by necestoval kazdy druhy tyzden na nejaku pust 😀

Pridaj komentár