- SVETELEKTRO - https://svetelektro.com -

Napájajte vaše zariadenia aj na púšti

Malé fotovoltaické moduly série SMH spoľahlivo vyriešia napájanie zariadení s nízkym odberom.

[1] Z moderných súčiastok už nie je problém skonštruovať zariadenia s odberom v jednotkách mA a menej. Preto už jeden malý solárny modul v kombinácii so záložnou batériou [2] alebo superkapacitorom [3] často vyrieši napájanie zariadení určených na použitie v miestach bez elektrickej energie, alebo na miestach, kde by bol prívod energie neúmerne nákladný.

Výhody / vlastnosti:

  1. malé solárne moduly z monokryštalického kremíka
  2. vysoká kvalita, UV odolné zapuzdrenie
  3. výkon 407-1023mw v závislosti na type
  4. IP65 – univerzálne použitie
  5. vhodné na zabudovanie do zariadení

Séria SMH [4] patrí do segmentu malých solárnych modulov určených primárne pre zabudovanie do koncových zariadení – meracích systémov, senzorov, komunikačných zariadení,… Kvalitné vyhotovenie a vysoká spoľahlivosť ich predurčuje do rôznych priemyselných zariadení. Výkon v rozsahu 407-1023 mW postačuje na mnohé aplikácie vrátane rôznych ovládacích jednotiek (s nízkopríkonovými bistabilnými relé [5]).

 

SMH3 [6], SMH4 [7] a SMH8 [8] sú vyrobené z monokryštalického kremíku s UV odolným zapuzdrením triedy IP65 optimalizovaným pre vonkajšie použitie (polyuretán, celková hrúbka modulu 1,8mm). Ako už názov hovorí, pozostávajú z 3,4 alebo 8-ich článkov, čomu zodpovedá výstupné napätie 1,65V, 2,2V alebo 4,4V. Vývody sú riešené ako pájkovacie plošky na zadnej strane modulov. Všetky moduly sú 100% elektricky a opticky testované na garantovaný výkon. Farba modulov je tmavo modrá (takmer čierna).

Ďalšie informácie vám poskytnú datasheety SMH3 [9], SMH4 [10] a SMH8 [11]. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk [12].

[13]

Ako sa vám páčil tento článok?
  • Páči sa mi (0)
  • Súhlasím (0)
  • Zábavné (0)
  • Informatívne (0)