Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:

PremierWave 2050 - ako most Golden Gate Bridge do sveta IoT

Kategória: Firemné články | 15.08.2016 | Autor: SOS electronic s.r.o 

Ak potrebujete pre svoju aplikáciu spoľahlivé WiFi pripojenie pracujúce v priemyselnom rozsahu teplôt a navyše v dvoch pásmach 2,4GHz aj 5GHz s prístupom do siete Ethernet, tak potom je PW2050 je tá správna voľba pre vás.

Tento modul poskytuje spoľahlivé a bezpečné pripojenie v pásmach 2,4GHz aj 5GHz (802.11ac) a WiFi konektivitou. Lantronix® PremierWave® 2050 je prvý modul na trhu, ktorý dosahuje takéto parametre a je určený pre veľmi náročné bezdrôtové zariadenia, napr. v priemysle alebo v medicínskej elektronike. Vysoký stupeň bezpečnosti prenosu je absolútne základnou podmienkou pre takéto aplikácie.

Tri silné dôvody pre použitie modulu PW2050:

1. Integrovaný ES (Enterprise Security) – zabezpečená WiFi konektivita, vyžadujúca škálovateľné šifrovanie Wi-Fi cez (EAP) metódy a bezpečné AES (Extensible Authentication Protocol) šifry. Na ochranu rozhranie pre správu, PremierWave 2050 používa SSL/TLS a SSH pre šifrovanie dát a PKI/Správu certifikátov pre overovanie a manažment kľúčov. Okrem toho PremierWave 2050 ponúka funkcie firewallu na blokovanie portov a má NIST-certifikované šifrovanie AES.

2. Je určený pre priemyselné aj komerčné aplikácie - Korporátne a priemyselné aplikácie IoT majú kritický charakter a vyžadujú si robustné, bezpečné pripojenie. PW2050 ponúka robustný aplikačný stack a správu pripojenia, diverzitu pre lepšiu dátovú priepustnosť, podporu 5GHz Wi-Fi pásma a schopnosť pracovať v rozšírenom teplotnom rozsahu.

3. Jednoduchá integrácia - so svojimi malými rozmermi iba 45x45x3,5mm a vďaka SMD puzdru je PW2050 jednoducho integrovateľný takmer na akúkoľvek DPS.

 

Pre viac informácií prosím navštívte stránky Lantronix.

V prípade záujmu prosím kontaktujte SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.
 

 


09.06.2016

Výučba robotiky so sadou NIBO burger

 7052   1  Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:
Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýZa obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist

Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd