SVETELEKTRO

13. februára 2012   Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Priemyselné reproduktory Visaton FR odolávajú aj morskej vode!


SOS electronic s.r.o.

Od reproduktorov určených pre priemyselné použitie prirodzene očakávame stabilné parametre aj v náročnejších podmienkach s premenlivou teplotou a vlhkosťou. Reproduktory série FR od nemeckej spoločnosti Visaton spĺňajú prísne kritériá a vo vyhotovení WP odolávajú dokonca aj morskej vode.

Séria FR obsahuje reproduktory pre univerzálne použitie v budovách, priemysle a dopravných prostriedkoch. Sú vyrobené z trvanlivých materiálov a všetky reproduktory z tejto série sú použiteľné v širokom rozsahu teplôt, typ FR13 až do +100°C. Napriek malým rozmerom majú pomerne vysokú účinnosť a ako sme už pri značke Visaton zvyknutí – vyznačujú sa vyrovnanou frekvenčnou charakteristikou. V sérii FR nájdeme typy FR8, FR10, FR10HM a FR13.

Špeciálnym variantom je rada FRxx WP, vhodná pre vlhké prostredie a použitie vo vonkajšom prostredí. S uzavretým magnetom a silikónom pokrytými vodičmi sú absolútne odolné voči korózii. Použité materiály umožňujú použitie aj pri veľmi nízkych teplotách do -40°C. FRxxWP sú dostupné v čiernom aj bielom prevedení.

Výhody / vlastnosti:

 1. univerzálne reproduktory pre budovy, priemysel a dopravné prostriedky
 2. teplotný rozsah -25 až +70°C, resp. +100°C (FR13)
 3. teplotný rozsah -40 až +80°C (FRxxWP)
 4. odolné morskej vode, IP65 (FRxxWP)
 5. vyrobené z kvalitných trvanlivých materiálov
 6. dostupné v rôznych priemeroch
 7. vysoká účinnosť
 8. vyrovnaná frekvenčná charakteristika
 9. výborný pomer cena/úžitkové vlastnosti

Reproduktory rady FR, ako aj iné typy od spoločnosti Visaton, sú spoľahlivou voľbou, ak potrebujete pridať zvukový výstup do akejkoľvek priemyselnej aplikácie.V prípade záujmu aj o neskladové typy prosím kontaktujte firmu SOS electronic s.r.o. na adrese

info@soselectronic.sk.

Ako sa vám páčil tento článok?
 • Páči sa mi (0)
 • Súhlasím (0)
 • Zábavné (0)
 • Informatívne (0)

Pridaj komentár