Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:

SOS electronic sa stal členom skupiny Conrad Group

Kategória: Firemné články | 05.07.2013 | Autor: SOS electronic s.r.o. 

Expandovanie medzinárodnej spoločnosti SOS electronic v segmente B2B priemyslu vyústila do spojenia so silným strategického investorom - spoločnosťou Conrad. SOS electronic je distribútor elektronických súčiastok pre priemyselnú výrobu, ktorý operuje v 5 európskych krajinách so zameraním na strednú a východnú Európu (CEE).


Júl 1, 2013, Košice, Slovensko, Hirschau, Nemecko –  Pre posilnenie expanzie distribúcie elektronických súčiastok do priemyselnej výroby spoločnosť SOS electronic pristúpila k akvizícii so silným partnerom, ktorým je spoločnosť Conrad.
Conrad rozširuje svoju obchodnú stratégiu na budovanie nového segmentu priemyselných zákazníkov a na masívne rozšírenie produktového portfólia a služieb pre tento segment. K tejto akvizícii došlo aj preto, aby SOS electronic ako etablovaná spoločnosť v tejto oblasti pomohla pri rozširovaní tejto stratégie.

Conrad vstúpil do SOS electronic nielen ako investor, ale predovšetkým ako partner...
Za všetko hovoria slová Holgera Rubana, riaditeľ Conrad Business supplies: „Skupina Conrad bude profitovať z 22-ročných skúseností, ktoré spoločnosť SOS electronic s priemyselnými zákazníkmi má. Ľudia z SOS prinášajú pre nás cenné know-how, ktoré vieme v oblasti marketingu, nákupu a predaja synergicky spoločne využiť pri našej stratégii budovania nového zákazníckeho segmentu.
 
SOS electronic ako firma a značka ostávajú naďalej zachované ako nezávislé a budú neustále posilňované. Pre zákazníkov spoločnosti SOS electronic nedochádza k žiadnej zmene v systéme objednávania, dodávkach tovaru, cenovej politike, či akejkoľvek komunikácii a spoločnosť si aj  naďalej bude riadne plniť všetky svoje záväzky pod hlavičkou SOS electronic ako doteraz. Rovnako nie sú plánované žiadne redukcie v stave zamestnancov, práve naopak. V budúcnosti sú plánované nové investície na posilnenie obsluhy východoeurópskych trhov.
 
Koniec

O spoločnosti SOS electronic
SOS electronic je medzinárodný distribútor elektronických súčiastok, ktorý svojim zákazníkom  poskytuje riešenia v oblasti elektronických súčiastok typu polovodiče, pasívne a elektromechanické súčiastky, ako aj  nástroje meracej a spájkovacej techniky.
 
O spoločnosti Conrad Electronic
Od roku 1923 sa nemecká rodinná firma Conrad venuje elektronike a servisu. Pôsobí v 17 krajinách prostredníctvom lokálnych  dcérskych spoločností a predajcov. Spoločnosť distribuuje svoje výrobky zákazníkom v 150 krajinách po celom svete.

Neustále rastúci sortiment zahŕňa fascinujúce a komplexné portfólio výrobkov popredných výrobcov a exkluzívne značky, od najmenších elektronických súčiastok, nástrojov až po najnovšie zariadenia spotrebnej elektroniky, počítače, rovnako ako komunikačné technológie.

Zdroj:  Marketingové oddelenie,  SOS electronic s.r.o.
Tel : +421 55 786 04 31
e-mail: marketing@sos.sk
 


31.05.2015

Nájdite si ten správny „cín“

 6903   0  Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0

12.03.2014

Prehľad kitov Arduino v ponuke TME

 8558   2  Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0Hodnotenie: 0

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:
Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýZa obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Re: SOS electronic sa stal členom skupiny Conrad Group (Hodnotenie: 1)
Od: wwlado - 05.07.2013
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Co sa tym zmenilo? budu suciastky lacnejsie?
Re: SOS electronic sa stal členom skupiny Conrad Group (Hodnotenie: 1)
Od: Peťus - 06.07.2013
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu) http://www.chiptron.cz
 
řekl bych, že právě naopak...
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist

Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.01 sekúnd