Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:

Špičkové audio transformátory Hammond

Kategória: Firemné články | 20.03.2012 | Autor: SOS electronic s.r.o. 

Spoločnosť Hammond Manufacturing pravdepodobne poznáte v súvislosti s kvalitnými hliníkovými a plastovými krabičkami. Ale Hammond Manufacturing vyrába aj široký sortiment audio transformátorov, tlmiviek a transformátorov pre elektrónky.

Audio transformátory poznajú hlavne tí, ktorí pracujú s profesionálnou ozvučovacou technikou, mikrofónmi a high-end elektrónkovými zosilňovačmi. Hlavnou úlohou transformátorov v audio zariadeniach je predovšetkým impedančné prispôsobenie. Rôzne zdroje zvukového signálu, ako napr. mikrofóny, majú impedanciu odlišnú od impedancie požadovanej pre ďalší prenos signálu. Prirodzene, bez konverzie impedancie by priame pripojenie do prenosového reťazca spôsobilo značnú zmenu úrovne signálu, navyše frekvenčne závislú ako aj ďalšie možné nežiaduce javy, ako napr. skreslenie, menšiu odolnosť voči rušeniu pri dlhom kábli, alebo preťaženie koncového stupňa (u elektrónkového zosilňovača). Transformátory zároveň poskytujú galvanické oddelenie, takže ich použitie je často výhodné aj z bezpečnostných dôvodov.

Výhody / vlastnosti:

  1. špičková kvalita
  2. vyrovnaná frekvenčná charakteristika
  3. nízky vložný útlm

Hammond Manufacturing má dlhodobé skúsenosti s vývojom a výrobou audio transformátorov. Vo výrobnom programe nájdeme rôzne série, od jednoduchších až po špičkové širokopásmové, ako napr. séria 850A s prenosovou charakteristikou +/- 0.5 dB v pásme 20 Hz až 20 KHz. Druhá skupina produktov pozostáva z transformátorov pre elektrónkové zosilňovače. Tu nájdeme výstupné transformátory, napájacie transformátory, tlmivky, ale aj transformátory pre budenie (drivers) a tiež mnoho konštrukčných prvkov.


Pre bližšie informácie o cenách a dodacích termínoch nás prosím kontaktujte firmu SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

 


01.10.2012

DEXON: Jak ozvučit rodinný dům nebo byt

 10025   0  Hodnotenie: 5Hodnotenie: 5Hodnotenie: 5Hodnotenie: 5Hodnotenie: 5

Priemerné hodnotenie: 3.66
Hlasov: 3

Veľmi dobrý

Zvoľte počet hviezdičiek:
Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýZa obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist

Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.01 sekúnd