SVETELEKTRO

28. apríla 2012   Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Špičkové solárne panely s 25-ročnou zárukou výkonu


SOS electronic s.r.o.

Solárne moduly SolarWorld vynikajú v účinnosti a výrobca navyše poskytuje nadštandardnú záruku výkonnosti.

Spoločnosť SolarWorld AG Group je špičkový nemecký výrobca solárnych (fotovoltaických) panelov. Od základného kremíkového materiálu, cez kremíkové platne (wafers), až po kompletné moduly, všetko vyrába SolarWorld na svojich automatizovaných linkách s prísnou kontrolou kvality. Triedenie modulov zaisťuje, že sa do predaja dostanú iba moduly spĺňajúce deklarované vlastnosti. Veľkou výhodou je 25-ročná záruka lineárneho výkonu – SolarWorld garantuje max. 0,7% degradáciu výkonnosti modulu ročne počas viac ako 25 rokov. To je značný rozdiel v porovnaní so štandardnou 2-stupňovou zárukou, ako je viditeľné v priloženom obrázku.

Výhody / vlastnosti:

 1. špičkový 80W solárny modul 17,9V/ 4,49A
 2. nadštandardná záruka výkonnosti
 3. kvalitná konštrukcia s ochranou proti hromadeniu skondenzovanej vody
 4. možnosť montáže vo vertikálnej aj horizontálnej polohe
 5. vysoký výkon preukázaný v nezávislých testoch

Moduly SW80 využívajú polykryštalické články s vysokou účinnosťou. Vysoký výkon modulov potvrdili aj nezávislé testy, kde moduly SolarWorld poskytli o 10-12% vyšší výkon. Momentálne vám ponúkame moduly SW80 za zvýhodnenú cenu priamo z nášho skladu.Ďalšie informácie vám poskytne datasheet SW80, užívateľský manuál a prehľad modulov SolarWorld.


V prípade záujmu o akékoľvek komponenty solárnych systémov prosím kontaktujte firmu SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.
Ako sa vám páčil tento článok?
 • Páči sa mi (0)
 • Súhlasím (0)
 • Zábavné (0)
 • Informatívne (0)

Komentáre (2)

 1. ego627 píše:

  a tá najdôlezitejsia vec nebola spomenuta ..úcinnost

  • Martin7 píše:

   Aj keď… účinnosť polykryštalických článkov je všeobecne známa a +- podobná u rôznych výrobcov. Myslím, že podstatný je skôr údaj, či modul deklarovaný na x Wattov naozaj dosahuje taký výkon, resp. výpovednú hodnotu má reálne porovnanie rôznych modulov ako je uvedené v tom teste.

Pridaj komentár