SVETELEKTRO

14. augusta 2015   Verzia pre tlač Verzia pre tlač

UT602 – pre tých, ktorých zaujímajú miliOhmy


SOS electronic s.r.o.

Máme pre Vás merací prístroj, s ktorým odmeriate aj malé odpory s rozlíšením 0,01 Ohm.

UT602 je presne ten prístroj, ktorý ste možno postrádali pri vývoji zariadení pracujúcimi s väčšími prúdmi, kde každý odpor (vodič, konektor, spoj…) sa prejavuje negatívne, ako aj napríklad v aplikáciách, kde používate malé odpory (na meranie prúdu a pod.).

UT602 by sa ľahko mohol ocitnúť v kategórii bežných multimetrov, ak by nemal jeden užitočný merací rozsah označený ako „20 Ohm“. Na tomto rozsahu dokáže zmerať s rozlíšením 10 miliOhm. Pochopiteľne, nameraný údaj je závislý aj na odpore prívodných vodičov, ale v praxi je vždy možné zistiť si vopred túto pridanú chybu ich spojením pred meraním.

Pri zariadeniach využívajúcich veľké prúdy sa obyčajne používajú aj induktory (spínané zdroje, filtre…), preto aj možnosť merať indukčnosť (rozlíšenie 1 uH) isto nie je na zahodenie. Skúšačka diód, tranzistorov a test kontinuity (bzučiak) sú potom bonusom navyše.

Detailný popis Vám poskytne užívateľský návod UT602. UT602 je našou stabilnou skladovou položkou. V prípade záujmu o akýkoľvek merací prístroj Uni Trend, prosím kontaktujte SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

 

 

 

Ako sa vám páčil tento článok?
  • Páči sa mi (0)
  • Súhlasím (0)
  • Zábavné (0)
  • Informatívne (0)

Pridaj komentár