SVETELEKTRO

8. februára 2012   Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Zjednodušte si vývoj aplikácií so senzormi tlaku Sensirion


SOS electronic s.r.o.

Môcť jednoducho a rýchlo otestovať vhodnosť senzoru pre konkrétnu aplikáciu ocení asi každý vývojár. Pre tento účel prináša spoločnosť Sensirion vývojový USB kit EK-P3.

EK-P3 je použiteľný so senzormi tlaku s digitálnym výstupom série SDP5xx, SDP6xx a SDP7xx. Kit EK-P3 umožňuje doslova za pár minút otestovať senzor v konkrétnej aplikácii a prehľadne zobraziť namerané údaje pomocou zobrazovacieho softvéru, ktorý je možné stiahnuť zo stránok Sensirion. Softvér umožňuje vybrať si zo všetkých dostupných rozlíšení, absolútne alebo relatívne časovanie a tiež ľubovoľne si zvoliť vzorkovací čas. Výstupný signál môže byť zobrazený ako linearizovaný alebo ako surové (raw) dáta. Dáta je možné zaznamenať (CSV), uložiť alebo exportovať vo formáte Excel.

Výhody / vlastnosti:

  1. kompletný vývojový USB kit so senzorom tlaku
  2. použiteľný so senzormi série SDP5xx, 6xx a 7xx
  3. zobrazovací SW zobrazuje diferenciálny tlak v závislosti na čase
  4. možnosť ukladať namerané údaje vo formáte CSV
  5. možnosť exportu vo formáte Excel
  6. .

Kit EK-P3 pozostáva z USB prevodníka (dongle) I2C na USB, prepojovacieho káblika a senzoru tlaku s digitálnym výstupom SDP610.

Detailné informácie vám poskytne datasheet EK-P3.V prípade záujmu prosím kontaktujte firmu SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

Ako sa vám páčil tento článok?
  • Páči sa mi (0)
  • Súhlasím (0)
  • Zábavné (0)
  • Informatívne (0)

Pridaj komentár