autoradio

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

janbratan
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26 Sep 2018, 11:20

autoradio

Príspevok od používateľa janbratan » 26 Sep 2018, 11:21

dobry den
mate niekto zkusenost s autordiem z ciny? ci funguje dobre
lebo tuhttp://www.tonystore.cz/Autoradia-made-in-China som nasiel ze to nemusi chytat signal
neviete niekto? vdaka
0

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: autoradio

Príspevok od používateľa muziker » 26 Sep 2018, 17:02

Priateľu s tým (ak ide o neznámeho výrobcu - značku) je to tak zhruba 50 : 50. Preto ak chceš ísť na istotu, zameraj sa na overené značky, ale priprav sa na to, že budú o niečo drahšie .... ale na druhej strane by malo teoreticky každé rádio "nejako" hrať. Otázne je, či ti to bude vyhovovať, a rovnako aj to ako sa zachová v konkrétnom aute, s konkrétnou anténou, a v konkrétnej situácii.
0
muziker

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Re: autoradio

Príspevok od používateľa datam » 27 Sep 2018, 13:56

Tak takto.

Na túto tému ti môžem napísať esej.

Mám dve rádiá z číny. Jedno také lepšie (140€ a kopec funkcií). Mrte funkcií nebudem to tu rozpisovať (DVB-T, GPS, BT, cuvacia, mrte vstupov, DVD, USB, AUX, 2xSD a total luxus bola navigačka iGO Primo ktorá je podľa mňa TOP navigačka na trhu) ale na úrovni rádií okolo 500€ a možno aj viac na našom trhu. Plná spokojnosť ale prišla zima.
- prestalo čítať SD kartu (našťastie druhá šachta pre GPS išla v pohode)
- prestalo fungovať koliesko hlasitosti (našťastie jedným klikom sa dalo zavolať servisné ovládanie cez screen)
- začala padať navigácia (našťastie sa vždy iba reštartla a pokračovala tam kde prestala ale to pripisujem tiež tomu SD slotu)
- potom sa rádio začalo kúsať tak že išlo do factory setings (aj to som opravil lebo bol studenák na doske)
- a dorazilo to že začínalo stále viac a viac hrabať dotykovej obrazovke a bolo potrebné skoro denne ju kalibrovať.

Toto bola posledná kvapka a objednal som iné, samozrejme zase čína ale nechcel som veľa investovať tak som kúpil takú povedzme nižšiu čínsku ligu. Jediné mínus je že to nemá rádio s RDS (predsa aspoň názov stanice alebo AF je dnes už trochu štandard) ale zatiaľ plná spokojnosť. Uvidíme po zime prípadne keď sa na toho androida nabalí viac vecí (to prvé bolo WinCE6 kde bolo super že som si vedel kadečo do programovať). Cena 98€ až mne do rúk. Montáž pôrod. Čo čínaň to inak zapojený konektor a o vonkajších rozmeroch ani nehovorím. Tak 3mm na šírke u nich asi nehrá rolu (asi majú tiež meter z ich produkcie).

Za mňa objednať zložitejšiu elektroniku odtiaľ je risk (ako bolo písané 50% skorej možno aj menej). Za tie peniaze to dlho nevydrží aj keď tá kvalita je totožná s výrobkom u nás ale predsa tu sa to dá aspoň nejako reklamovať. Pajšle sú tie isté. Osobne viac ako tých 100€ im už nedám a radšej kúpim lacnejšie ktoré možno prekvapí ako drahšie ktoré sklame. Toľko môj názor.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok