Multifunkcne Konica Minolta 1600F novy toner?

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
miroja
Power user
Power user
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: stredny Liptov
Vek: 61

Multifunkcne Konica Minolta 1600F novy toner?

Príspevok od používateľa miroja » 19 Okt 2015, 14:03

Vcera som chcel vytlacit 2 strany z tohto pdf dokumentu http://www.radiojournal.cz/schemata/ts638a.pdf na tomto MF. Vysli dva prazdne listy. Urobil som druhy pokus - zas dva prazdne listy a asi o 3 min. multifumkcne zacalo pipat a na display sa objevila sprava vymente toner. Vybral som toner, zalozil ten isty, pri vymena vsak treba aj cipovu kartu a kedze som ju uz pouzil pri vymene zalozeneho tonera, napisalo podla ocakavania "karta vyprsala".
Mam tam nieco cez rok repasovany toner. Kupoval som ho minule leto v abctonery.sk, v Presove (na Mlynskej ulici), kdesi by som nasiel asi este aj fakturu. Odvtedy som vytlacil nie viac nez 100 listov (menej nez stvrtinu balika), v drvivej vacsine texty, obcas nejaka schema, obrazky ziadne, takze pokrytie male.
Je mozne, ze sa v nieco dopsuo tym, ze som tam poslal tym odf-kom na tlacenie nieco nestandardne (tlacil som z Linuxu)? Alebo mal ten toner tak mizerne malo prasku ? Prekvapuje ma, ze vysli 2x prazdne strany a potom asi po troch minutach hlasenia ze nema toner..
Nema nahodou niekto skusenosti, ci sa da nejako obist potreba cipovej karty po vymene tonera? Tlaciaren totiz tlacila vyborne, ziadne znamky konciaceho tonera som na tlaci nezaznamenal.

Dik za tipy.
0

  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok