Po vysavani nenabehne PC

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4319
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Po vysavani nenabehne PC

Príspevok od používateľa misocko » 18 Jún 2016, 16:09

Ahote, dnes som povysaval pc zvnutra a uz nenabehne, odpojil a pripojil som uz vsetko okrem procaku od MB a stale nic . po zapnuti tlacitkom na kasni sa rozbehnu ventilatory, ak mam zapojeny datovy kabel na cd rom tak ta sa pravidelne v niekolkosekundovych intervaloch restuje. Hdd nabehnu aj poblikava ich kontrolka na bedni. Na monitor vsak nejde ziaden signal bez ohladu na to ci strcim kabel do onboard alebo PCI grafiky, skusal som aj vybrat grafiku. Premeral som vsetky naptia od zdroja OK. Skusil som reset biosu , ten zrejme funguje lebo po resete a naslednom pichnuti do siete sa hned zapol, normalne sa zapne az po stlaceni tlacitka na kasni. Ak pichnem do usb mys, tak ta sa rozsvieti a po sekunde zhasne, co je divne lebo tato mys my normalne svieti furt ked je pripojena. Ma zmysel davat dole procak? Pripadne coho sa chytit. Idem este rozchodit reprak ci to na mna nahodou nepipa nejaky kod. Doska je alive nf6vsta. Vopred dik za akekolvek postrehy.
0

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Po vysavani nenabehne PC

Príspevok od používateľa xmilos » 18 Jún 2016, 16:14

Led num-lock reaguje na stlacenie klavesy num-lock?
na monitore svieti led, ze je zapnuty? je zapnuty?
0

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Po vysavani nenabehne PC

Príspevok od používateľa pajky » 18 Jún 2016, 16:31

Skus presadit ramky, raz som v ntb dobre nedotlacil a vyzeral ze uz je ponom. Popripade odpojit vsetko co.... A postupne pripajat.
0

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4319
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: Po vysavani nenabehne PC

Príspevok od používateľa misocko » 18 Jún 2016, 16:58

Opavene. Kedze ma pri pisani tejto temy napadlo ze nepocujem pipnutie pri starte tak som zistil ze nemam repracik. Pripjil som teda reprak, zapol, reprak trikrat pipol, pohladal som na nete beep kody, zistil ze je to ram. Zistil som ze doska je stara a pri zatlacani ram sa nejak prehne a v strede nedosadne. Pritlacil som ju teda zozadu a uz to ide. Dakujem.
0

Napísať odpoveď