wifi karty v tlaciarnach jej pouzitie do pc?

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
device
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 01 Máj 2020, 17:56
Bydlisko: nitra

wifi karty v tlaciarnach jej pouzitie do pc?

Príspevok od používateľa device » 17 Máj 2020, 21:44

Dobry vecer.Skusal uz niekto z vas pouzit nejaku wifi v tlaciarny ked sa mu pokazila tlaciaren hlava tu wifinu v nej ako pc wifi kartu.Mam jednu tlaciaren HP DJ5820 kde je vadna hlava a je tam wifi pripojenie ze ci su to take modulyu ako sa davaju do pcie slotov alebo notebokove alebo ake.Nechcem ju rozoberat pokial neviem ako ta wifina vnutry vyzera zatial co som hladal tak este som ju nenasiel ale ak by bola nejaka taka ako ide do noteboku tak by som ju vedel pouzit ako internu pc wifi kartu.Mam jeden pc co berie take notebokove wifiny tak ze ci je sanca ked rozoberiem ju zuzitkovat v pc.Nova hlava stoji okolo 50e cize ta tlaciaren je pre mna uz len ako skener a to mozem cez usb tahat na to tam tu wifinu naozaj nepotrebujem.
0

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4318
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: wifi karty v tlaciarnach jej pouzitie do pc?

Príspevok od používateľa misocko » 17 Máj 2020, 21:56

vidim to na zalozenie si vlastneho topiku "deviceho topik" bo otazok bude este velaaaaaaaaaa :D
0

deepspace
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 18 Máj 2017, 10:12
Bydlisko: Bratislava

Re: wifi karty v tlaciarnach jej pouzitie do pc?

Príspevok od používateľa deepspace » 17 Máj 2020, 22:03

Nie, výrobcovia tlačiarní lúbia proprietálne riešenia :)

Pokial je to táto tlačiaren, odpoved je na obrázku..
Prílohy
GT5810-GT5820-Tablero-Principal-para-GT51-GT52-M0H50A-M0H51A-placa-madre-para-HP-tanque-de-tinta.jpg_960x960.jpg
GT5810-GT5820-Tablero-Principal-para-GT51-GT52-M0H50A-M0H51A-placa-madre-para-HP-tanque-de-tinta.jpg_960x960 (1).jpg
0

Používateľov profilový obrázok
device
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 01 Máj 2020, 17:56
Bydlisko: nitra

Re: wifi karty v tlaciarnach jej pouzitie do pc?

Príspevok od používateľa device » 17 Máj 2020, 22:09

A som skoncil dik.Tak to teda mas pravdu to s nami dobre vybabravaju.Presne taku mam 5820.dik

-- Spojený príspevok 17 Máj 2020, 22:17 --
misocko napísal:vidim to na zalozenie si vlastneho topiku "deviceho topik" bo otazok bude este velaaaaaaaaaa :D

To sa ti len zda mal som teraz viac casu na net a aj trosku viac rozptylenia nielen vsetko vazne preberat ale uz koncim.Tu tlaciaren ani otvaran nebudem.Necham ju na pokoji.Tie obrazky ked vidim mam dost.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok