tvorba menu

Moderátori: psichac, Moderátori

marek181818

tvorba menu

Príspevok od používateľa marek181818 » 29 Feb 2008, 18:36

kto sa tu moc vyzna v robeni webu potrebujem spravit take menu na webe ze podem mysou ,sipkov na nejaky odkaz a ten sa mi akokeby rozbali a ukaze daslie odkazy napr na www.t-com.sk to maju tak spravene ale to hore kde je to ruzove.pls a este ako spravim to ze priklad mam odkaz nejaky napr audio a ako tam dam nejaky pojekty napr co ponate poviem plamova gula,menic,zosik 2000w neviem si s tym radi lebo web robim v jednom softe ale tam sa o neda tak spravit je to bez php,a pod jazyky html a tak poradte dik skusal som aj nejake softy ale dajak divne su

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12407
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 29 Feb 2008, 20:16

Kopu prikladov najdes v cheatry najdes ho na stranke www.cheater.cz a tam si stiahni knižnicu "HTML" a tam maš priklady od A až po Z skušal som robiť take menu ale už som to uplne zabudol kedysi som s tym robil aj programoval vo FLASH 5 ale všetky sa mi stratilo z hlavy :?
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

marek181818

Príspevok od používateľa marek181818 » 29 Feb 2008, 21:36

boraicho napísal:Kopu prikladov najdes v cheatry najdes ho na stranke www.cheater.cz a tam si stiahni knižnicu "HTML" a tam maš priklady od A až po Z skušal som robiť take menu ale už som to uplne zabudol kedysi som s tym robil aj programoval vo FLASH 5 ale všetky sa mi stratilo z hlavy :?
dik uz pozeram

Napísať odpoveď