Zabudnuté heslo na email

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Zabudnuté heslo na email

Príspevok od používateľa kubo150 » 23 Júl 2012, 18:00

Zdarec.

Otcovi sa stala nepríjemná vec, zabudol heslo na email do azetu. Mal kade tade podobné heslá, a tak si ho zmenil pre istotu, a nechal ho zapamätané v IE9. Ale brat mu zmazal dáta, a nevie si ani za prd spomenúť. Nemal zadaný alternatývny email ani číslo na mobil. Kontrolné otázky, bez ktorých zodpovedania sa nedá, a ani nedalo zaregistrovať vraj nemá vyplnené, hoci vie čo zadával, vraj to v tej dobe nebolo povinné, ale bez toho to nešlo, tak neviem. Aj volal, aj tam bol osobne, no skoro ho ochranka vypratala von. Chodia mu tam dôležité veci, faktúry, veci ohľadne práce...... , ale "nevedia mu vôbec pomôcť". Skrátka mu neumožnia získať prístup, povedal aj, nech všetko zmažú, a nech mu vytvoria adresu na novo, ale nie, musí rok čakať, kým mu ju zrušia :lol: .

Preto sa Vás pýtam, ako by ste to riešili? To čo sa malo spraviť už moc netreba riešiť, takže iba nejaká zmysluplná diskusia.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

marek181818

Re: Zabudnuté heslo na email

Príspevok od používateľa marek181818 » 23 Júl 2012, 18:06

Hmm to bude tazke.neviem ci to pomoze brat to mazal priamo v IE9 ci cez nejaky program.lebo ak program tie si zvyknu niektore robit zalohy , ale tochto asi nie.Jedina moznoc co ma napada je obnova systemu, ale tomu neverim .Ked ani to nepomoze zabite obaja brata .A nezmazal len automaticke vyplnanie ci take daco ?

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zabudnuté heslo na email

Príspevok od používateľa kubo150 » 23 Júl 2012, 18:19

No, problém je v tom, že brat tam robil android na mobil, root..... a otec chcel, že nech mu prečistím PC, lebo že mu ide pomalšie.... a ja na to idem ručne stručne, ja som povymazával cache....... takže som to dorazil :lol: . Ale to obnovenie systému by možno pomohlo, to je naozaj dobrý nápad, idem vyskúšať.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

marek181818

Re: Zabudnuté heslo na email

Príspevok od používateľa marek181818 » 23 Júl 2012, 18:21

skus uvidis

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zabudnuté heslo na email

Príspevok od používateľa kubo150 » 23 Júl 2012, 18:56

No škoda, ako nadschvál body obnovenia sú len po ten deň, asi 3 späť, takže iné nápady?
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Napísať odpoveď