I.E. nenačítava stránky

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Feb 2013, 18:21

Ahojte, včera som prekladal fotky z C čka na Dčko., lebo bolo plné, niečo som nahádzal do koša a neviem čo sa stalo, resp. čo som odinštaloval,lebo zrazu som zistil, že mi strááášne dlho načítava stránku Google, potom zase Svet elektro zo záložky, spomalilo aj prepínanie medzi témami v SE a napokon som zistil,že ak dám do googlu hladať nejaký výraz, vyhodími síce celú stránku ponúk, ale ked kliknem na nejakú, absolútne nič neotvorí.Dal so urobiť komplet kontrolu PC cez Kaspersky AV,a samozrejme koní ako v Napolenových stajniach. :wink:
Väčšina odstránená ,ale asi na troch mi vypísalo, že sa nadajú liečiť či odstrániť,ale niekde ich to zdekovalo, takže asi tam bude pes skapatý,či skôr kôň živý.Viete takto niekto poradiť,lebo už sa mi ani nedá pripojiť na stránku SE,preto som to aspoň napísal v robote.
Druhý PC doma ide v pohode,takže skúsim sa ozvať cez ten.Zatial dík .
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

neznamy

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa neznamy » 05 Feb 2013, 18:49

ak myslíš internet explorer, tak sa rýchlo toho vírusu zbav... internex eplorer je dobrý akurát tak na stiahnutie prehliadača po reinštale

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Feb 2013, 20:49

:wink: Ano , používam internet explorer,a bol som s ním spokojný,ale vyhladávač mám google, operu nechcem,ani g-chrome.
Ked kliknem na niektorý riadok z ponuky, tak to len orámuje, a nič sa nedeje,len sa krúti to koliesko..pripája sa , a dole v tom obdlžničku naskakujú zelené štvorčeky pol hodinu a ...čaká sa na ..... a nakoniec aj tak nič nenačíta.Ani len bočnou posuvnou lištou sa nedá hýbať,ani vypnúť, len šípkou dozadu vrátiť o krok späť.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2013, 20:50

right13 napísal:ak myslíš internet explorer, tak sa rýchlo toho vírusu zbav... internex eplorer je dobrý akurát tak na stiahnutie prehliadača po reinštale
0

Wicker

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa Wicker » 05 Feb 2013, 21:01

Presne, to je jeho jediná funkcia :D

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Feb 2013, 21:30

Dobre chlapi,tri roky to fungovalo tak bez problémov,len teraz mu zašibalo.
Dačo konštruktívnô vymyslite,lebo musím otravovať dcéru na jej compe a už mi šomre za ušami.
Preinštalovávať celý Wind sa mi nechce.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2013, 21:31

ale šak ti poradil .... máš sa ho zbaviť
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Feb 2013, 22:05

Ibaže bežím cezen aj na e-mailoch.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2013, 22:23

akože OUTLOK a pod :D

ja mám na webe a je mi fuck čo mám na inštalované
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Feb 2013, 22:31

No nezabiu bys ho?
Teraz som sadol k nemu, že idem pozrieť, čo je tam všetko medzi programami nainštalované,lebo sa mi nezdá, že by som bol niekedy inštaloval napríklad nejaký -4schared desktop ,alebo rapidschare,a neviem ani na čo je daemontools Lite,kedže sa mi objavili z ničoho nič ikony na ploche.Začal som hladať,kde sa dajú odinštalovať,/samozrejme pri každom to v rolete chýbalo/ a zrazu ako keby sa nalakali, skúsim zapnúť z hornej lišty záložiek kartu SE a ona nabehla,aj všetky ostatné.Tak nech mi niekto vysvetlí,čo sa s tým dialo,ked to zrazu ide.
Aj načo sú dobré spomínané programy a čo s nimi urobiť.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

nfko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: 03 Nov 2011, 17:09
Bydlisko: BA
Vek: 27

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa nfko » 05 Feb 2013, 22:40

5ko daemon tools asi nevyužívaš ale to vírus neni ostatné odinštaluj a IE odinštaluj a stiani chrome. Ale asi starého psa na novú búdu nenaučíš (neber to nejak osobne je to len príslovie :wink: )
//Teda najprv stiahni chrome a až potom odinštaluj IE :D
0
Obrázok
Kto sa veľa pýta , veľa vie. :)
PS: ZOCHOVA ŤA POCHOVÁ :D

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2013, 22:43

a zožeň si dobrý uninstaller :wink:

a nabudúce ak niekedy sadneš k PC s IE , ruky preč donesieš si domov nejakú chrontu. alebo si poriadne umy doma ruky solvínou a ajatínom ( ak sa ešte predáva) alebo ti pošlem roztok jódu v liehu :D
0

vinco321bi
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 04 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Vráble

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa vinco321bi » 05 Feb 2013, 23:10

poslednu dobu aj mne dlho nacitava stranky a zistil som ze operator nieco robi z pripojenim stranky nacitava pol hodinu,a vecer aj net vypadava uplne,tak mozno je to aj tvoj pripad som na pevnej linke u ruzovych T

aha na druhom pc ti to ide tak ti neviem poradit
0
Naposledy upravil/-a vinco321bi v 05 Feb 2013, 23:11, upravené celkom 1 krát.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2013, 23:11

hej operátor rozposiela maily, a hooodne mailov z vašeho PC :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Feb 2013, 23:39

No dobre,odinštalujem čo nepoznám, ale čo ked mi zase niečo prestane preto fungovať.Moc sa do toho nevyznám,takže asi narobím viac škody ako osohu,radšej zavolám ITčkára.
CHrome som mal , ale je to sviňa,ktorá si tiež robí v PC čo chce poza chrbát.
Ešte by ste mi mohli vysvetliť,čo vlastne vystrája ten IE,ked je taký zlý.
Všimnol som si dávnejšie, že mi najprv začlo načítavať stránku trhane, po častiach ,kým bola kompletná.A nakoniec už ani nenatiahlo.
Teraz ked ju už natiahne ,tak občas počujem z reprákov to lupanie,ako ked sa sťahuje či odosiela niečo a objavuje sa aj 10x za sebou to okienko na spodku, tak rýchlo, že ani nestačím sledovať čo sa tam píše.
Mám pocit, že predsa je tam dáky červík,len neviem ako ho mám objaviť a zlikvidovať ja ked sa prešmykol Kasperskemu.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

nfko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: 03 Nov 2011, 17:09
Bydlisko: BA
Vek: 27

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa nfko » 06 Feb 2013, 07:53

5ko tkto cez forum je to nadlho naozaj zavolaj nejaké ITčkara a pozvi ho na pivo :wink:
0
Obrázok
Kto sa veľa pýta , veľa vie. :)
PS: ZOCHOVA ŤA POCHOVÁ :D

Používateľov profilový obrázok
petersno
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2774
Dátum registrácie: 06 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: ba
Vek: 63

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa petersno » 06 Feb 2013, 08:52

5ko to najjednoduchsie co mozes urobit, je nastartovat PC v "safe" mode a spustit plny scan kasperskeho.
idealne { ak zvladnes } je bud nastartovat z ineho disku a scanovat tento, alebo vybrat disk a nechat ho scanovat v inom PC.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa mato3000 » 06 Feb 2013, 09:05

ale hlavne , zbav sa toho magnetu na červy a to že ti to fungovalo 3 roky ber ako zázrak a neskutočnú obranyschopnosť antivíru :D . ale aj tak keď ti kaspersky pustil na PC tieto veci a neupozornil ťa, tak by som uvažoval o výmene antivíru. ja mám NOD a ten ma vždy upozorní a preruší komunikáciu, ale to môže byť aj tým IE.
0

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa xmilos » 06 Feb 2013, 11:02

Peto neboj, nie je to s nim take zle, ked si ho dobre ponastavujes, da sa. Lan napis aku mas verziu. Ked ti to "neslo" pocitam ze sa nieco na pozadi stahovalo a instalovalo :--). Pri problemoch treba sledovat aktivitu periferii, procesora.
Prvy krok - premaz temporary, cookies v IE, resp TMP v documents and settings.
Predpokladam, ze antivirak tam mas.

Jeden tip na "neantivirove" ako-tak bezpecne browsovanie:
vytvor si minimalisticku virtualnu masinu, skopci ju a pouzivaj onu kopiu na behanie po nete. Az sa ti po..rie, vymaz a skopci nanovo original virtualky.
Az sa ti to nechce preinstalovavat ozvi sa, ked budem mat volno konektneme sa ( teamviewer.com ) a pocicrem sa ti tam.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: I.E. nenačítava stránky

Príspevok od používateľa 5ko » 06 Feb 2013, 16:36

OK, už som vravel nášmu IT čkárovi,asi zajtra pozrie na to.Večer to zrazu nabehlo, a chodilo normálne, a zrazu okolo polnoci bác, zase to zamrzlo.
Ale ináč som si všimol, že ked som bol na nejakej stránke, stále som počul nejaké cvakanie v pozadí,ako ked sa pripája na stránku,len neviem, kde to vysledovať, čo sa tam deje.No možno som len nesprávne odklikol niečo ,ked mi vyskočilo červené okno od kasperskeho s upozornením a vlastne som niečo pustil dnu.Takže je v tom chudák nevinne.No co už ,když sú blbé...
Skúsim teraz ,ked prídem z roboty čo to robí, a poodinštalúvam všetko zbytočné a neznáme,ako niečo objavím.Pozriem tempy,a pod.položky ale podla tých skratiek aj tak figu viem, čo je čo , takže to nechám adšej na majstra.
Zatial srdečná vďaka všetkým za ochotu.

Záhada, prehrabal som sa v compe čo som vedel identifikovať ale aj nejaké podozrivé veci som dal odionštalovať a div sa svete, po defragmentácii a čistení disku to začalo zase fungovať.
Bolo tam nejaké Apple Software Update,tak som ho tiež dal preč.Mohlo to byť niečo jedovaté?
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok