opäť problém s routerom...

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

opäť problém s routerom...

Príspevok od používateľa bobor1992 » 30 Júl 2008, 19:04

AHojte dneska ma to už zasa riadne nasralo tá sieť :evil: Pre tých kto by nevedeli mám inet so statickou IP, router a 2 notebooky, všetko to asi pol roka parádne išlo až dneska...nehctiac som vypojil router zo zástrčky, zapol a net samozrejme nešiel ani po troch hodinách. Nahádzal som znova všetky parametre a nič. RESET - nič. Najnovší firmware-NIČ. Ale zistil som že net vlastne ide, keď sa pripojím cez router tak mi ide skype aj ICQ ale nejde mi prehliadať stránky ako keby bol vyblokovaný HTTP čo ale nemože pretože som vypol úplne blokovanie a nastavením PC to nie je lebo keď kábel pichnem rovno do PC tak to ide ako nič
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Používateľov profilový obrázok
fugass
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fugass » 30 Júl 2008, 21:36

Podla mna ti brat oplaca tvoje plany proti nemu :D
no ale realne, netusim. sorry za OT. peace.
0

Elektrikar NO.1
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 06 Máj 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

router

Príspevok od používateľa Elektrikar NO.1 » 30 Júl 2008, 23:16

Skús sa pozrieť, či nemáš zapnuté blokovanie http:// stránok v ovládači routra, resp. či nieje náhodou zaškrtnuté také maličké políčko v blokovaní nežiadúcich stránok /mne sa to stalo/. Nezdá sa Vám, že tie najdôležitejšie vecičky sú vždy malinké??? :D P.S. Good Luck !!!
0
Som študent SOU-E Prešov.

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Príspevok od používateľa datam » 31 Júl 2008, 10:35

Do budúcnosti: Exportuj si nastavenia routera. Už moc krát sa to oplatilo hlavne keď používaš router na niečo iné ako bol pôvodne skonštrouvyný :D lol.
0

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 01 Aug 2008, 08:51

v blokovaní to nebolo, lebo som ho zopár krát aj resetol a ništ ale sranda teraz som prišiel domov, dva dni som nebol doma, nakopol som a ide :D
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 01 Aug 2008, 08:58

Cauko, skus si stiahnut manual od routra. Popripade skus ci ti nejde ani ping stranok. Pravdepodobne mas blocknuty port 80 na routry.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 01 Aug 2008, 09:01

EE všetky blokovania som odstránil. Pravdepodobne to bola chyba ISP lebo teraz to fičí ako predtým ale díky za rady aj tak :D
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok