Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne a iné problémy

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne a iné problémy

Príspevok od používateľa mirosne » 02 Mar 2017, 20:01

Zdravím odborníci,
chcel by som vás poprosiť o radu,lebo mám problém konkrétne iba so stránkou "MOJE VIDEO".Stránka sa nenačíta korektne a už neviem,čo robiť.Všetky stránky mi idú normálne,iba táto jedna nejde.
Čo som skúšal urobiť?Prečistil som registre,odinštaloval firefox,nainštaloval nový a znova som prečistil registre,problém pretrváva ďalej.
Premazal som cookies,cache,zmazal históriu prehliadania a nepomohlo.Skúšal som iné prehliadače (IE,Chrome) a tam to nerobí.
Ako k tejto udalosti vlastne došlo?
Mojou nepozornosťou,položil som nechtiac na klávesnicu merák,naskákali kadejaké tabuľky,ktoré som len pozatváral a od vtedy je tento problém.Používam OS WIN7/32bit a prehliadač Mozilla Firefox.Bolo mi povedané,že je tam problém s nejakým CSS,no to nie je moja parketa,preto sa obraciam na vás.
Ďakujem za vaše prípadné reakcie. :thanks:
Prílohy
Moje video.jpg
0
Pozdravuje vás Miro.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6202
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 03 Mar 2017, 09:05

skusil si vypnut ad-block? mohli sa css popridavat do blokovaneho filtra.
pripadne daj vo windowse spustit a vloz tam toto: %userprofile%\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox
premenuj Profiles na nieco ine, a spust firefox. Mal by sa nacitat s novym cistym profilom.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa mirosne » 05 Mar 2017, 20:03

Správne,robil to ad-block.Niečo sa tam pohnojilo a kamoš to cez team viewer opravil,len som nestíhal sledovať čo robí,lebo to robil moc rýchlo.
Ďakujem za pomoc. :thanks:
0
Pozdravuje vás Miro.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6202
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 06 Mar 2017, 07:33

ti, ktori robia stranky zacinaju obchadzat ad-block tak, ze casti stranky davaju na tu istu adresu, ako reklamy. Takze vo vysledku so zapnutym ad-block stranka nie je kompletna, alebo s vypnutym je komplet, ale su tam aj reklamy. Vtedy treba vypatrat ktora to je adresa, tu vyhodit z filtra, a filtrovat len konkretne obrazky. To asi urobit ten tvoj kamos.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa mirosne » 06 Mar 2017, 12:47

Neviem,čo urobil,robil to rýchlo,nestihol som registrovať.Ešte raz ďakujem za info. :agree:
0
Pozdravuje vás Miro.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa mirosne » 21 Mar 2017, 16:11

Zdravím,objavil som ďalší problém a to so zabezpečeným pripojením.Nejde mi to konkrétne na stránke centrum.sk,kamoš sa nemá čas s tým babrať,ja to nemám šancu spraviť.Chyba je určite u mňa,len som ju zbadal pozde.Spravil som znova všetko,čo som vedel odinštaloval mozillu,adblock,eset,prečistil som registre ccleanerom aj celú históriu,vymazal som cookies,no nepomohlo nič.Zaujímavé pre mňa je,že po príhlásení a odhláseni sa do mojej emailovej schránky (centrum.sk) sa zrazu už objaví zelený zámok (pripojenie je zabezpečené).Po priložení kurzoru na ten zelený zámok sa objaví poznámka "Overil ju Eset s.r.o."
Viete mi prosím poradiť,čo s tým? :thanks:
0
Pozdravuje vás Miro.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6202
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 21 Mar 2017, 16:23

vyhod ten smejd eset. Robi to, ze generuje vlastne certifikaty pre stranky, aby mohol skenovat aj https komunikaciu. A certifikat importuje vo windows-e, ako doveryhodny. Lenze odtial to prebera len explorer a chrome (v tychto dvoch ti stranka pojde v poriadku). ale firefox ma vlastne overovanie certifikatov, preto hlasi problem.
PS: je to dost bezpecnostne riziko, rusi tym vlastne cely princip sifrovaneho zabezpeceneho pripojenia.
Pripadne skus toto: http://support.eset.sk/kb3126/?viewlocale=sk_SK
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne

Príspevok od používateľa mirosne » 21 Mar 2017, 16:53

Eset bol odinštalovaný,robilo to tak isto.Teraz som vyskúšal ten odkaz na Eset,čo si dal,ale nezabralo to.Nainštaloval som Chrome,tam to robí tiež-nezabezpečené pripojenie.IE zobrazuje hlášku,že "zobrazuje len zabezpečený obsah".Osobne si myslím,že Eset môžeme vylúčiť,lebo bol odinštalovaný.Tento problém je vlastne od tej príhody,čo som písal v prvom príspevku a pokiaľ sa mi to nestalo,všetko chodilo normálne aj s Esetom a adblock-om.
Čo mám skúsiť ďalej?
Ináč ti moc ďakujem za ochotu. :thumbup:

Edit I : Pripojil som sa s tabletom cez wifi (Android 4),prehliadač chrome a je to to isté.Teraz už fakt neviem,nemôže byť niečo v routeri?Alebo má samotná stránka centrum.sk problém?Písal som im na podporu,ale za týždeň neodpovedajú.Zajtra ešte skúsim pripojenie v robote a som zvedavý.

Edit II : V robote to robí tak isto.Pred prihlásením je pripojenie nezabezpečené a po prihlásení do schránky je to už zabezpečené,svieti zelený zámok.
Asi to bude chyba,alebo normálny jav uvedenej stránky a ja zbytočne stresujem. :pain:
0
Pozdravuje vás Miro.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Problém s MF,stránka sa nezobrazuje korektne a iné problémy

Príspevok od používateľa mirosne » 23 Mar 2017, 15:49

Takže problém bol v tomto:
Nesprávne:

www.centrum.sk

Správne:

https://www.centrum.sk/


Ďakujem za pomoc,človek sa učí celý život a čoraz častejšie badám,že mám dosť veľké medzery v danej tématike. :oops: No čo už,hlupák som ja Ivánuška,veru hlupák. :crying:
Prílohy
Hlavne,že to už ide,ako má.
Hlavne,že to už ide,ako má.
22498b1bd923d2edb83b7c158e4f1d49.gif (344.44 KiB) 2561 zobrazení
0
Pozdravuje vás Miro.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok