Wifi router vonku

Moderátori: psichac, Moderátori

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Wifi router vonku

Príspevok od používateľa marek181818 » 09 Máj 2017, 12:05

Zdravim.Planujem este sice neviem kedy dat moj wifi router von niekde pod strechu do nejakej skatule.Teraz kde ho mam mam vonku nahovno signal , Mame aj taku malu lentu kuchynku , kde je to o nervy .Predtym som mal airlive router s tym problem nebol. Co preco neriieste.Chcem len jednu vec.Dat to do nejake bud insstalacnej skatule alebo kupim nato nejaky plastovy box, no trapia ma vyvody na anteny, su tam 3, no z tej strany teda zozadu su aj vstupy pre kable, co je problem.Keby som do skatule spravil len diery a prestrcil antenky, tie by boli rovno.Nemohol by som totiz ich aj nasmerovat dos tran.Tak ma napadlo nejak zriesit ak je nieco take ze na skatulu , teda ako na panel by som dal tie antenne konektory a nane priamo dal dane antenky a z konektorov nasledne kablikom a dalsim konektorom prepojil do routra, slo by to ?
0

Používateľov profilový obrázok
mac26
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Martin

Re: Wifi router vonku

Príspevok od používateľa mac26 » 09 Máj 2017, 12:19

nieco taketo?

alebo otvorit router a pozret ci ma konektor na doske alebo je pripojeny kablom a na panel. Potom by stacilo ho len zhodit z routra a pripnut na skatulku, pripadne nieco taketo tam vopchat: link.
Ale pravdepodobne bude konektor rovno na doske.
0

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Wifi router vonku

Príspevok od používateľa marek181818 » 09 Máj 2017, 12:33

Nejak rozoberat sa mi to nechce ani, je este aj v zaruke aj ked to je jedno :D Ale co pozeram vyzera to byt na doske takze ostava teda https://www.aliexpress.com/item/Sale-15 ... 69495.html

Signal by to nemal nejak ovplivnit? No horsie to bude z datovymi, tie ostavaju mi asi nanovo nakrimpovat lebo cez nejaku prechodku to nedam len tak.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Wifi router vonku

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 09 Máj 2017, 12:41

a nebolo by lepsie tam dat nieco, co je priamo stavane na outdoor? 2.4Ghz nanostation loco (tusim ho davnejsie aj alidedko ponukal na predaj), kde je vyriesena vodotesnost a pracovny rozsah teplot? Z neho ti staci stiahnut jeden rj45 dovnutra a nemusis riesit nic.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Wifi router vonku

Príspevok od používateľa marek181818 » 09 Máj 2017, 12:51

Vonku od poskytovatela mam https://www.alza.sk/ubiquiti-nanostatio ... 216929.htm nieco take odtial mi to ide dnu do routra, z routra do PC, no len router je nenstastne umiesteny, a dalsie zariadenia kupovat urcite nechcem
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok