Nová stránka pre technikov

Moderátori: psichac, Moderátori

Igor88
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26 Jún 2015, 17:39

Nová stránka pre technikov

Príspevok od používateľa Igor88 » 21 Sep 2017, 12:22

Dobrý deň, nedávno som založil ďalšiu internetovú stránku. No táto bude po dokončený určená pre technicky zameraných ľudí. A to či sa už jedná o elektrikárov, nákupcov náhradných dielov a podobne. Moja predstava je zhruba taká že na stránke budú postupne pribúdať informácie nielen o produktoch a firmách ktoré sú schopné zabezpečiť požadovanú technológiu v rámci SK a CZ ale aj o školeniach.
Čo sa týka mňa osobne tak mám elektrotechnické vzdelanie a aj pár rokov praxe v oblasti údržby strojov a zariadení ale ohľadom správy a tvorby internetovej stránky tak to sa učím za chodu.
Čo sa týka finančnej stránky, tak náklady na prevádzku stránky sú na mňa. A ak sa začne dariť (v čo aj pevne verím), tak sa už bavíme o partnerstve ale nechcem predbiehať zbytočne.

A preto by som potreboval:
Niekoho z okolia Prešova, poprípade Prešov-okolie (+/- 10 km povedzme). Nie je to podmienka ale mám dosť zlé skúsenosti s internetovými pisálkami ktorý sa hneď do všetkého hrnú a ani mesiac po udelení prístupu po nich nevidno ani len prihlásenie sa na stránku nieto ešte nejaká správa stránky. Prípadne sa aj stretnúť a prebrať to aj iného uhlu pohľadu, preto ten Prešov ...
Ideálne by bolo ak by mal dotyčný skúsenosti s správou stránky ale postačí ak sa aspoň zaujíma o techniku a je ochotný sa podieľať na vývoji stránky. A to najme písaním príspevkov, dávaním dokopy rôznych databáz firiem a ich kontaktovaním aby aj iný odkazovali na moju stránku a pod.

Na záver chcem požiadať záujemcov aby ma kontaktovali súkromnou správou.
Ostatným vopred ďakujem za názor.
0

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Re: Nová stránka pre technikov

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 21 Sep 2017, 13:16

Dame kofolu?
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok